JaBoTa'lı Muhabbetler :)

piyocum hediyesini göndermekle iyi etmemişsin, geçmiş yılların hatrına arkadaşını gelinlikle görmen gerek diye düşünüyorum
tebrik eder, hediyesinin verir kaçarsın hemen kısa kalmandan anlar zaten görev icabı geldiğini.
Sonrada gerekli olmadıkça görüşmezsin, kimse bizi sevmediğimiz kişilerle görüşmek için zorlamaz :KK70:

canım o gün aöf sınavımda var 2 okulda gideceğim yer akşam ve ters, ayrıca benim eski çalıştığım yerde çalışıyo. normalde halimi sormayan ama boşanınca aaa çok üzüldüm noldu neden düzelemezmi diye sorgulayan 10larca sahtelik göreceğim muhatap olmak istemediğimden aynı zamnda..
aynı zamnda arkadaşımda da eski samimiyeti görmediğimden ve davetiyeleri mail atmak moda olmuş besbelli. ayrıca tüm arkadaşlarıma kargo da yapmış ama bana kargo bile yapmadı..

canım o gün aöf sınavımda var 2 okulda gideceğim yer akşam ve ters, ayrıca benim eski çalıştığım yerde çalışıyo. normalde halimi sormayan ama boşanınca aaa çok üzüldüm noldu neden düzelemezmi diye sorgulayan 10larca sahtelik göreceğim muhatap olmak istemediğimden aynı zamnda..
aynı zamnda arkadaşımda da eski samimiyeti görmediğimden ve davetiyeleri mail atmak moda olmuş besbelli. ayrıca tüm arkadaşlarıma kargo da yapmış ama bana kargo bile yapmadı..

canım sınavda başarılarrrrr hangi okula düştün?

ben onu bunu bilmem abi dost dediğin mikrop gibi olmalı seni gelip bulmalı :KK14::KK14::KK14::KK14:

Evlilik tamamen şans işi ben inanıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:
bende inanıyorum canım. Allah 2.de doğru adamı nasip etsin inşallah... aslında başka biriylede zor geliyo keşke benim eskisi düzelde ama onada inanmıyorumki artık offf:KK50::KK50::KK50:

akıllı kızsın :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

miami / AMERİKA :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ooo gofretimde geliyoreee :KK53::KK53::KK53::KK53:

canım seneye amerikada olacağım zaten gelirim tabikisiiii:KK8::KK8::nazar:

Yine sorarsan söylim
O benim düğünüme gelmemişti
Ama ben çağırmamıştım
Küs olduğumuz dönemdi ve oldukça saçmaladığı kıskançlık yaptığı bi dönemdi
Bende görüşmeyi kesmiştim, haliyle buyur düğünüme gel demedim
Ortak arkadaşlarla gelme isteğini bildirdiği halde

Ama son 2 yıldır düzeldi sanırım
Görüşüyoruz da
Çağırsam gelirdi ona da eminim
Bu yüzden gittim, görüşüyoken düğününe gitmemem saçma olurdu
Eski meseleri açmak olurdu

Artık olgunlaştığını ümit ediyorum, eskiyi açmayı düşünmüyorum.
Umarım herkes yuvasında çok mutlu olur

Amin çekirge
sen doğru olanı yapmışsın,

Benim en yakın sandığım arkadaşlarımdan birisi benden önce evlenmişti, nişan kına düğün herşeyine koşuşturdum ev sahipliği yaptım
ama içimden gelerek, kendim evleniyormuş gibi coşkuyka ilgilendim, yol yordam gösterdim bu tarz şeylerden ailecek pek anlamazlardı

benim nişan kına nikah herşeyimde geldi, kendi çapında sağolsun ilgilendi, hakkını yiyemem

bir gün oturuyoruz, sohbet esnasında, sana altın takmasam kızardın gibi bişey söyledi
ondan sonra içimdeki şalteri söndürdü resmen, nasıl böyle bişey düşündü hala anlamış değilim.
Gerekmedikçe görüşmüyorum artık.

O samimiyetimiz arkadaşlığımız için değil görev icabımıymış yani yaptıkları, ki aramızda hiç bir sorun yokken de

ben onu bunu bilmem abi dost dediğin mikrop gibi olmalı seni gelip bulmalı :KK14::KK14::KK14::KK14:
evet ama sadece iyi gnlerde değil kötü günde de bulmalı. hep onların derdi var hep onalrın ihtiyacı var.. sanki benim ihtiyacım varken bilmişmi yanımda olmuşmu ama onlara sorsan çok yalnızlarr:KK47::KK47::KK47:

canım sınavda başarılarrrrr hangi okula düştün?
2 yenibosna,1kocasinan,1 sefaköy canım okullar adlarını tam hatırlamıyorum. zaten umrumda da diil :KK9::KK9: güya ders çalışıcaktım bugün. gene buralarda sürtüyorum :KK24::KK24:

Amin çekirge

Benim en yakın sandığım arkadaşlarımdan birisi benden önce evlenmişti, nişan kına düğün herşeyine koşuşturdum ev sahipliği yaptım
ama içimden gelerek, kendim evleniyormuş gibi coşkuyka ilgilendim, yol yordam gösterdim bu tarz şeylerden ailecek pek anlamazlardı

benim nişan kına nikah herşeyimde geldi, kendi çapında sağolsun ilgilendi, hakkını yiyemem

bir gün oturuyoruz, sohbet esnasında, sana altın takmasam kızardın gibi bişey söyledi
ondan sonra içimdeki şalteri söndürdü resmen, nasıl böyle bişey düşündü hala anlamış değilim.

O samimiyetimiz arkadaşlığımız için değil görev icabımıymış yani yaptıkları, ki aramızda hiç bir sorun yokken de

Düşünmek 1 kere söylemek 2 kere hata
Bu tarz insanlara da hayret ediyorum
Söylemeye de utanmıyorlar :KK19:
İyi yapmışsın
Bende normal davranıyorum şu safha da ama karşı tarafında tavırları da gidişatı belirleyecek tabi
Düğüne istediği halde çağırmadım
Evlendikten sonra diğer 2 kız arkadaşımız bana ev görmeye gelecekti bu da yanlarında gelmişti, öyle barıştık
Normalde gibi

evet ama sadece iyi gnlerde değil kötü günde de bulmalı. hep onların derdi var hep onalrın ihtiyacı var.. sanki benim ihtiyacım varken bilmişmi yanımda olmuşmu ama onlara sorsan çok yalnızlarr:KK47::KK47::KK47:

2 yenibosna,1kocasinan,1 sefaköy canım okullar adlarını tam hatırlamıyorum. zaten umrumda da diil :KK9::KK9: güya ders çalışıcaktım bugün. gene buralarda sürtüyorum :KK24::KK24:

işte düşün taşın izle bak analiz et kalibrasyon yap :KK14::KK14::KK14::KK14: ona göre davran piyom :KK23::KK23::KK23::KK23:

Amin çekirge

benimde çok smaimi bir arkadaşımla kavgam olmuştu hemde küçücük ama unutmuyorum. ama eminimki ben onu hiç kırmamışımdır. o kadr da takmaz. ama küçük bişeyi bazen düşünüyorum insanın knedisinden başka dostu yok. çok smaimi arkadaşlarımda var tabi ama ne bileyim yalnız hissediyorum işte. ben bana yapılan yanlışları affedemiyorum. dürüst olduğum insandan dürüstlük bekliyorum buda benim eksikliğim :KK19::KK19::KK19:

X