JaBoTa'lı Muhabbetler :)

doğsunda atarım dersem yalan olurum kıyamam ben

iyidir çok şükür
bugün kan verdim sabah değerimi öğrencem değerli kadınım vesselam

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: kızını dözmeyen dizini döver. o zamn o seni tekmelesinde görr :KK47:

kız sen ne matrak bişisinnnnnn :nazar::KK9:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: kızını dözmeyen dizini döver. o zamn o seni tekmelesinde görr :KK47:

kız sen ne matrak bişisinnnnnn :nazar::KK9:

sende öylesin ki canım

hayat böyle yapmasam zor geliyor bana bir sıkııntım yok çok şükür ama yinede haberleri bile okuyunca sinirleri bozulabilen bi,r yapıdayım o yüzden hayatla dalga geçiyorum :KK34::KK34::KK34::KK34:

doğsunda atarım dersem yalan olurum kıyamam ben

iyidir çok şükür
bugün kan verdim sabah değerimi öğrencem değerli kadınım vesselam

Ay inşallah iyi çıkar be korkudan baktıramıyorum kan değerlerime plt çok yuksek çıkıo benım :KK43:(((

günaydın balımmmm. nasılsın napıyosun bakayımmm?
akıl almam lazım sizden :KK31:
günaydın canım, iyiyim şükür sen nasılsın,:KK31:
gunaydın şeker şeyler nbrsiniz ?
iyiyiz , ssen nasılsın:KK37:
size bişi sormam lazım dinliyomusunuzzz?? :KK17::KK17:
hayde sor sor :KK9:
sor yavrum istediğini sorabilirsin özelden tüzelden :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

lütfen özele teşvik etmeyelim:KK51:çatlarız burda yoksa:KK52:

günaydın bu arada sanada :KK42:

canışlarrr şimcik benim bir arkadaşım var 13 yıllık lise, üni vs..

sonra biz bununla bi dönem kavga ettik. ama hep o haklı aramaz sormaz canı isterse kanka olursun istemezse aramaz sormaz ama görünce can ciğer. bende sinir oluyorum bu tavırlara kötü gününde arar iyi gününde aklına gelmeyiz. biz bununla yine konuşmuyorduk. babası vefat etti ocak ayında bende küslük olmaz diye gittim tabi benimde boşanma zamnımdı tam. cenazesine gittim sonradan evine gittim hizmet ettim misafirlerine fln. söylenmez ama sevdiğimden yani onu demk istiyorum. baasına da Allat rahmey versin. neyse bunun bu akşam kınası yarında düğünü var. ben boşanırken zor zamanlarımdı benmde birine ihtiyacım vardı belki ama buu gelicem gelicem bilmem ne dedi gelemdi ama düğünü için mail attı aradı msj attı fln. davetiye getircem müsaitmisin dedi ama gelmedi yine. bende kesin kararlıydım gitmiycem bu düğüne diye.
ama dün akşam ev arkadaşım bişi söyledi üzüldüm. babası öldükten snra cenaze işlemleri için nüfud kayıt örneği vermemişler mahkeme kararıyla engellenmiş. diğer zamanlarda da teyzesi adliyede çalıştığından o veriyormuş hep. meğerse bu kız evlatlıkmış. gerçek ailesi kazasında ölmüş bu aile evlat edinmiş ama görseniz şimdiki annesinin kopyası tıpkı. neyse işte bunu öğrenince çok üzüldüm vicdan yaptım akşam gitmeli miyim?

iyiyim bende datlu.

fallen ve bilim uzun yazdım ondan geç döndüm bi okuyun bakiim :KK31:

sonra biz bununla bi dönem kavga ettik. ama hep o haklı aramaz sormaz canı isterse kanka olursun istemezse aramaz sormaz ama görünce can ciğer. bende sinir oluyorum bu tavırlara kötü gününde arar iyi gününde aklına gelmeyiz. biz bununla yine konuşmuyorduk. babası vefat etti ocak ayında bende küslük olmaz diye gittim tabi benimde boşanma zamnımdı tam. cenazesine gittim sonradan evine gittim hizmet ettim misafirlerine fln. söylenmez ama sevdiğimden yani onu demk istiyorum. baasına da Allat rahmey versin. neyse bunun bu akşam kınası yarında düğünü var. ben boşanırken zor zamanlarımdı benmde birine ihtiyacım vardı belki ama buu gelicem gelicem bilmem ne dedi gelemdi ama düğünü için mail attı aradı msj attı fln. davetiye getircem müsaitmisin dedi ama gelmedi yine. bende kesin kararlıydım gitmiycem bu düğüne diye.
ama dün akşam ev arkadaşım bişi söyledi üzüldüm. babası öldükten snra cenaze işlemleri için nüfud kayıt örneği vermemişler mahkeme kararıyla engellenmiş. diğer zamanlarda da teyzesi adliyede çalıştığından o veriyormuş hep. meğerse bu kız evlatlıkmış. gerçek ailesi kazasında ölmüş bu aile evlat edinmiş ama görseniz şimdiki annesinin kopyası tıpkı. neyse işte bunu öğrenince çok üzüldüm vicdan yaptım akşam gitmeli miyim?
hiç hazzetmem o tip insanlardan, ama problemi varmış, peki kendi biliyomuymuş evlatlık olduğunu, yani o yüzdenmi acaba psikolojik rahatsız gibi hallerei ( yani alt yapısında psiklojik tramvası olanlara bence böyle bencil olur) , gidip sadece hayrılı olsun diyebilrsin belki , hem tavrını göstermiş olursun hemd earkadaşlık vazifeni yerine getirmiş olursun:26:

çok karışık bir durum ama bence eğer gitmeyi gerçekten istemiyorsan ona acıdığın için gitmenin bir anlamı varmı?
yada sırf ona bu durumdan dolayı acıdıığın için gidersen bile diyologunuz yine bi noktada tıkancak kanımca

Günaydın kızlar
Selam Piyonist, kişisel olarak bir sorun yoksa gelmedi gitmedi etmedi meselelerini bir kenara koyup gidebilirsin kına ve düğününe
Bazı insanlar geç olgunlaşır
Belki de artık anlar ve kendi de adım atar, herşey kapanır
Evlilik te insana çok şey öğreten bir kurum, bundan sonra belki düzelir
Kolay şeyler yaşamadığından belki de bocalamıştır

Benzer durumlar sayılır, benimde bi arkadaşım vardı geçen kına düğün diye bahsettiğim onundu işte.
Ben gittim, pişman değilim

X