✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

34 yaşındayım 12 yaşında bir kızım var ..16 yıllık evlilyim..ev hanımıyım..evden yapabileceğim bir iş arıyorum..tüm vaktim ev işleri kızımla ilgilenmekle geçiyor işte..sen neresindensin izmirin..

Maşşallah ya pek hamarat bir hatunmuşsun,
Ben 22 yaşındayım , brnvda oturuyrm, nişanlıyım , çalışıyrum

sende benim gibi erken evlilik yolunda ilerliyorsun yani..umarım mutlu olursun..

sende benim gibi erken evlilik yolunda ilerliyorsun yani..umarım mutlu olursun..

Nişanlımı kasımda askere yolluyorum , 24ü bulacak bizim evlenmemiz ama inşllh mutlu oluruz, başka hiçbişey mühim değil
Sende 22 yaşında mı evlendin?

yok ben 19 yaşıma evlendikten17 gün sonra evimde girdim ..yani senden bile küçüktüm evlendiğimde..23 yaşında kızım kucağımdaydı..bende asker bekledim..ama kabus gibi geçti ..çünkü kayınvalimlerle çok problemler yaşadım ben..

Benim imzamı sana da vereyim mi çok anlamlı olur şaka bi yana , ben anlamıyorum şu kaynanaları zaten gelinlerle derdi ne

ben yıllardır görüşmüyorum zaten ..artık bitti..yaşım ilerledikçe ezilmemeyi öğrendim..12 yıldır küsüz ailesiyle ..barışmakiçin 3 hafta önce geldiler ama boş tabi..

valla yağmur fena yağıyor ..bende alışverişe çıkıcam ama nasıl bilmiyorum..

ben yıllardır görüşmüyorum zaten ..artık bitti..yaşım ilerledikçe ezilmemeyi öğrendim..12 yıldır küsüz ailesiyle ..barışmakiçin 3 hafta önce geldiler ama boş tabi..

Sen benden yaşça büyüksün , sana neler çektirdiler bilmiyorum ama , boşver affet büyüklük sende kalsın , küsmekte çözüm değil arada koca bir mesafe olur o kadar. Onlar yaptıklarından utansın, sende diğer dünyanı kazanırsın

valla yağmur fena yağıyor ..bende alışverişe çıkıcam ama nasıl bilmiyorum..

Abla mı desem ne desem bilemedim ya sana Ama abla demek içinde küçüksün ama bnden büyüksün ne diim arada kaldım?
Alışverişe mi ? ertele bence hava berbatt , bnde babet giydim sudan çıkmış balığa dönücem

Hanımlar karşıyakada bugün yağmur aralıklıda olsa epey yağdı ama sıcaktı yine bir tek bana mı geldi acaba havanın sıcaklığı.

biraz zor artık bu saatten sonra ama inan hiç birşey bilemiyorum..kocaman bir boşluk var sadece dolduramadığım..zamana bıraktım bakalım..

abla de abla ..sen benden küçüksün..ama beni görsen yaşıtız sanırsın..kimse inanmıyor yaşıma..bu da çok iyi hissettiriyor tabi..bazen kızımı kardeşim sanıyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…