✿✿✿İzmir'in Tüm Güzel Hatunlarını ve Tüm Güzel Gelinlerini; Sohbete , Buluşmaya Davet Ediyorum✿✿✿

yaa çok değilde..ne bileyim sanki gece kanamışta , selpakla sildim kanamaya basladı..ama cok kanamadı nezle falanda değilim ki neden oldu anlamadm simdide başım agrıyor hafif

O kadardan bişey olmaz hamile olmayasın hamilelikte oluyo çünkü bazen...

merhaba izmirli hanımlar bende bir izmirliyim ve memleketimi çok seviyorum :)

hoşgeldinnnn sen de mi hamilesin cinsiyetini öğrendin mi ilk bebeğin mi?

Hoşgeldin hamiş üye
Tanıyalım seni ecük bahseder misin kendinden?
tabi canım ben 31 yaşındayım şu anda narlıdere mevkinde oturuyor olsam da bornova ya taşınacağım tekstil firmasında modelist olarak çalışıyorum ve de hamişim doğuracağım günü bekliyorum

hoşgeldinnnn sen de mi hamilesin cinsiyetini öğrendin mi ilk bebeğin mi? [/QUOTE]
hoşbulduk canım ewet bende hamişim ve ilk bebeğim olacak allah nasip ederse cinsiyetini de perşembeye inşallah sende hamilesin allah sağsalim kucağına alamayı nasip etsin

gunebakan33 tatlım ya nasıl ya hamilelikle ilgisi var mı ? bugün regli günüm ama olmadım belirtide pek yokk saçma sapan bi sivilce çıktı bide

gunebakan33 tatlım ya nasıl ya hamilelikle ilgisi var mı ? bugün regli günüm ama olmadım belirtide pek yokk saçma sapan bi sivilce çıktı bide

reglinle de ilgili olabilir hamilelikte de kan basıncı arttığı için bazı insanlar sık sık burun kanaması yaşar sen bi takip et bakalım

İzmirliler...iyi akşamlar neler yapıyorsunuz bakayım..

günaydın iyiyiz canım sen napıyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…