İzmir'deki Falcılar

o fiestadaki sevgide herkese aynı şeyi söylüyo demekki. bana ve arkadaşıma da aynısını söyledi. cenkte tam fiyaskoydu yani. kağıda yazıp veriyo ama biri bile çıkmadı yani. muratta öyle salladı. sen annene benziyosun dedi bende tam hayır benzemiyorum dicektim o anki yüz ifademden anladı bilemediğini yüzün değil huyun benziyo dedi ama 2side yanlış. ben babama benziyorum. ve bunun dışındaki hiçbirşeyi de bilemedi

günlerdir sizi okuyorum ,

198 sayfadan puantj yaptım falcılara sonuc olarak izmirde gidilebilicek falcılar belli oldu..asagıda listeliyorum gittiklerime de yorum yapıroym...

sizden ricam cok acil belevindeki kadının nosu yarın ona gidicem,pazarda semiklerde birine gidicem bakalım fikirlerimi yine yazarım...

müjgan cafe murat- isabetli seyler söyledi dediklerini bekliyorum..5/10

müjgan cafe ali

fısıltı cafe ramazan- en begendim fal sekliydi söylediklerinin bazıları cıktı daha da var 15 ocagı bekliyorum bi dediği sey için ama tavsiye ederim 7/10

cookies sevgi

yeşilyurt aynaya bakan emel

pasaportta gülistan-gitmiştim ama hiç hatırlamıyorum sadece ablam ooo iyi demişti ama ben hatırlamıyorum ama cok övüyorlar.5/10

bornova samyeli cafe serpil

bornova migros emel

kemeraltı sevdam cafe sevda

buca mehtap

buca murat

belevi bedriye-bence gidilmeliiii....benim arkımın gelecek 4 yılını harf harf bildi ve en bilinmicek gecmişini bildi...9/10

ksk ravvaza ferda- 2 kere gittim hiçbişey bilemedimm 0/10

ksk tülin

müjgan cafe müjgan-tatmin etmedi dedikleri cıkmadı 2/10

telve cafe asiye

pasaklı birsen

harika bir istatistik olmuş ellerine sağlık :) şu belevindekinin numarasını bende istiyorum.bu arada şemiklerdeki hakkındaki düşüncelerinide mutlaka bekliyorum :)

sevgi sanada mı asma kilit okuttu :))

bana be arkadaşıma aynısını söyledi. kilit al oku sonra denize at falan. unuttum şimdi ne dediğini tam hatırlamıyorum ama.

öfff bugün çok verimsiz bi fal günü geçirdim( müjgan cafeye gittim aliye baktırcaktım anjiyo için izin almış hastaymış.fiestada ayla diye birini bi arkadaşım önermişti çok önceden..hadi dedim bari ona baktırayım:)gittim ayla ayrılmış ordan.burcu diye bi falcımız var çok süper falan derken e hadi baktırayım bari dedim..bu kadar sallanmaz diyorum..:)aliyle gülistandan şaşmam abi:)bide belevindeki bedriyeyi bende çok duydum genelde yıldızname olarak duydum..gelecekteki kesin ve net yaşancak olayları anlatıyomuş.bigün bizde baktırırz elbet :18:

harika bir istatistik olmuş ellerine sağlık :) şu belevindekinin numarasını bende istiyorum.bu arada şemiklerdeki hakkındaki düşüncelerinide mutlaka bekliyorum :)

beleviye gitmiştim.. çok tavsiye etmem.. şirinceye gezmeye gittiğiniz bir gun uğrayın.. boşa sadece onun için gitmeyin derim...

şemikler hakkında bilgi alabilir miyim...

merhabaaa

belevi berbattı tek kelime ileee...nasıl salladı naslll vede 50 tl hayatta gitmem 4 kişiydik ve 4 müzede salladı tek birsey bile tutturamadı zaten gelecekle ilgili en yakın verdiği tarih 2 yıl sonra hep..birde hepimiz doğustan sübyana karısmısızz:))))))) kısmetimiz kapalıymsss...kesinlikle gitmeyin...

semiklerdeki gayet iyiydiii tüm mevcut konuları bildiii cokta sıcak kanlıydı yakn zamanlar için seyler söyledi cıkıp cıkmadıgnı yazarmm..ama genel anlamda memnun kaldımmm...ama herkese bakmıooo...

fısıltı kafe ramazannla aynı seyleri söledi hemen hemen tarihleride aynı söledi o yüzden ramazana gidin ulasabiliteniz daha kolay cünkü...

müjgan murat ehhh yani bence bu üçü arasındaaa...

şimdi sırada pasaklı,gülistan ve samyeli kafe kaldı...bakalm onlar ne dicekk...

yazarım size yine yorumlarımı

şemiklerdeki kim acaba,bide neden herkese bakmıyo ki ? rica etsem bigi verirmisiniz? ramazana başka giden varmı,falı tatmin ediyomu yoksa sallıyomu.acilgitmem lazım iyi birine yardım ütfen:84:

bu müjgandaki murat nasıl merak ediyorum gerçekten gitmek istiyorum çok metini duydum ama tavsiyesi olan

şemiklerdeki kim acaba,bide neden herkese bakmıyo ki ? rica etsem bigi verirmisiniz? ramazana başka giden varmı,falı tatmin ediyomu yoksa sallıyomu.acilgitmem lazım iyi birine yardım ütfen:84:

bostanlıdakı sevgıyı de tavsıye ederım ben gıttım memnun kaldım başka gıdenlerde var geçen yazmış bırı

öncelikle çok çok teşekkür ederim. Evet o zamanda çok yaşlı idi. Ve sanırım artık ölmüştür. Zaten kadıncağız körmüş ve parada asla almazmış. Daha içeriye girmeden senin herşeyini bilirmiş.heleki kötü niyetli isen, dürüst değilsen, seni görmediği halde dışarı atarmış. çünkü yengemin başına bu gelmişti. Inanılmaz fakir ve allah yolunda bir kadıncağızmış. Eğer vefaat ettiyse allah rahmet eylesin. Taa yurtdışından gelenleri olurmuş, kuyruk devamlı olurmuş. Zaten öylesi asla kalmadı ve ayrıca şimdikilerin hepsi (çok pardon ama para karşılığında, fal bakmayı bukadar ticari hale getirenlerin üstelik günde onlarca hatta bazen 60' a kadar kişi bakanların, sizce nekadar dürüst ve verimli olabileceklerini tahmin ediyorsunuz..............sizi para gibi gören ve üstelik işletme sahibi tarafından acaib baskı altında tutulan ve baktığı kadar maaş ve prim alan sözüm ona falcıların iyi olabilirler...........??????????)şarlatan.

Kör makbule gibi birini bulabilirseniz gidin yoksa aman kızlar....

Ve çok yıllar önce sökede bir hoca vardı. Beni götürmüşlerdi........(hoş bende o zamanlar çok inatçı olduğum için adamcağız benle çıldırmıştı) ama benim herşeyimi (20 yıl geçmesine rağmen ancak görebiliyorum dediklerini) bilmişti.

Yinede bence her falcıya gidip onları zengin etmeyelim. çünkü sizin paranızla duygu tacirliğini yapmaktalar. Ve lütfen (tabiiki bu benim fikrim) unutmayın : En büyük ve sürekliliği olan işkence insanlara boşa ümit vermektir........siz para verirsiniz ve onlar size ümit verirler.

Zaten tüm bu falcılar daha sizi görür görmez % 40 kadar bakıp çözüyorlar. Gerisi kolay. Yüzde %25 tuttursalar ve gerisini atsalar size ah evet bildiler diyeceksiniz; halbuki hiçte öyle değil....................

Hak edene verilsin................ama bu zamanda bu kör hoca gibisini nereden bulacaksınız........bulursanız mutlaka gidin.........hepinize iyi akşamlar........herşey gönlünüzce olsun..............

kemalpasadakı yaslı kor kadının adı makbule mıymıs? arastırsak belkı yasıodur?? cok merak ettım yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…