İzmir'deki Falcılar

ben gitmiştim hiç de iyi değildi. karşıyaka çarşsı ravazza cafedeki kadın çok çok daha iyi

ravazza kafeyi tavsiye edio musunuz?kime baktırmalıyım orda?gelecekle ilgili şeyleri bilio mu

evet o deli kızı gördüm. gercekten iyiydi. tuhaf bi tarzı var ama degdi. özellikle karakter analizinde süper. tavsiye icin tesekkürler

yeni bir falcı buldum kızlar karşıyaka bostanlıda evınde bakıyor dun bır arkadasla gittik çok şeyi bildi gelecek kısa vade verdı bakalım çıkacakmı öyle herkeze bakmıyor

Bostanlı'daki Sevgi Hanım'ın iyi bir elektriği var. Geçmişle ilgili bildiğini söyleyebilirim.
Gelecekle ilgili söylediklerininse biraz zamanı var ama bence de denemeye değer.

Merhaba

Gerkli uyarıları yapmama rağmen konu arada sapmalara uğruyor .Arkadaşlar konu fal ve falcılar fallar ve tecrübeleriniz üzerine hocaların değil Lütfen hoca büyü gibi konuları konuşmak yerine fal ve tecrübelerinizi paylaşın .

Herkese sağlıklı huzurlu mutlu daha güzel bir sene diliyorum

kızlaar ben burda yazdıgınız butun falcılara gıttım yesılyurttakı ve su yenı sevgı hanım harıc en cok begendıgım mujgan cafedekı murat bır tek o kımsenın solemedıgı seylerı bıldı soyledı ıkıncı olarak gulıstan ve mujgan kafedekı mujgan abla=))

Merhaba arkadaşlar. Size 7 yıl önceki bir fal deneyimimi paylaşmak istiyorum.Denizlide arkadaşlarımın ısrarıyla şu anda nerede olduğunu hatırlayamadığım bir kadının evine gitmiştik, kadının tarot falını çok iyi baktığı söyleniyordu ben de arkadaşlarımı kıramadım ve gittik. Kadın fala bakmaya başladı ben o sıra henüz kimya bölümünü kazanmıştım 1-2 aydır okuyordum bölümde. Kadın bana sen bunu bölümü sevmiyorsun şu anda kimya okuyorsun demişti, ama bu sene sonunda sen bu bölümü bırakıp izmir'de güzel sanatlarla ilgili bir bölüm okuyacaksın dedi.Nisan ayında bir erkekle tanışıp nişan yapacaksınız demişti ve babamın kalp krizlerinden bahsetti. Şu anda 7 sene olduğunu için tam hatırlayamıyorum fakat bir ton şey söylemişti ve hepsi de çıktı, şu anda ben izmirde moda bölümünde okuyorum ve dediği gibi nisan ayında tanıştığım biriyle nişanlandım, babam kalp krizi geçirdi vs. Hatırlayabilsem evini ya da adını mutlaka tekrar gitmek isterdim.
Şu anda izmirde olduğum gene arkadaşlarımın ısrarıyla pasaklı birsen'e gitmiştim.3 yıl kadar önce , onun dediklerini de tam hatırlayamıyorum fakat nişanlımdan ayrılacağımı söylemişi gerçektende ayrıldık diğer arkadaşıma da eski sevgilisiyle tekrar barışacaklarını söylemişti tabi arkadaşım ayrılalı seneler geçmişti tarif ettiği kişiyle şu anda evlilik hazırlıkları yapıyorlar. Şu anda kadının telefonunu bulamıyorum, ulaşabilsem tekrar gitmeyi isterim.

arkadaşlar Gülistan'a gittim...
Kahveyi içtikten sonra fiyatının 25 TL. olduğunu öğrendim :))
Neyse acaip pahalı olması bir yana, o kadar genel şeyler söyledi ve o kadar kısa sürdü ki ..
Fiyaskoydu benim için..
Yani en uyduruk bulduğum falcıların söylediği şeyleri dahi bilemedi...

Kimselere tavsiye etmiyorum....

İlla o kadar para vereceğim, param bana batıyor diyorsanız vatikan falı bakan bayan kesinlikle
daha iyiydi... Missdance'ın bu güne kadar ki en iyi tavsiyesi :))

iyi akşamlar
ben urlada oturuyorum bu taraflarda
balçova tarafında olabilir bildiginiz güzel bi falcı varmı?

bende fal baktırmayı oldukça seven biri olarak yazayım dedim.
geçmiş yazılarda da ismini gördüğüm boncuklu deli bayrama bayılırım mesela.
kafenin adı efsun kafe hemde fiyatı çok uygun. kahveni içiyosun hem fincandan hemde kartlardan bakıyo. ikisi birarada yani. özellikle benim kankimin beynini okuyo sanki adam..
müjgana baktırmıştım o biraz ters biri. dedikleri çıktı diyemem ama geçmişi biliyo tabi:))
o murat tek kelime bilemedi tamamen sallama yaptı yani.
fiestadakilerin hiçbirinden memnun kalmadım hiç çıkmadı boşa para harcamayın.
cookıe de birine baktırmıştım ama öylesine gitmiştim kadına adını bile bilmiyorum. şuan çalıştığım işyerine gireceğimi söylemişti bana.
pastelin çaprazında vardı bi yer rukiye vardı orda. o da idare ederdi.
ama şuana kadar en iyisi bayramdı herhalde.
ağlayarak çıkanları gördüm yani:))

İzmir in dışında eskiden (eğer doğru hatırlarsam) Kemalpaşa' da kör Melahat diye bir hoca vardı. Hala varmı ve bakıyormu, yardımcı olabilirmisiniz. (Daha önce bu konuyu sormuştum, ancak sorduğum sayfayı bulamiyorum) bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

mrb arkadaşlar 2010 yılını kapatmadan bir fal baktırayım dedim kuzenimin tavsiyesiyle fiestadaki sevgiye gittim tarot baktırdım kadın bana kısmatin kapalı dedi açayımmı dedi bende içimden dedim kesin para isteyecek sana dua okuyayım falan diyecek dedim ama öyle olmadı asma kilidi okumamı ve denize atmamı söyledi açıkcası şaşırdım falındada geçmişten söyledikleri doğru gelecekle ilgili söyledikleri ise muhtemel şeyler ben beğendim tavsşye ederim

yeni bir falcı buldum kızlar karşıyaka bostanlıda evınde bakıyor dun bır arkadasla gittik çok şeyi bildi gelecek kısa vade verdı bakalım çıkacakmı öyle herkeze bakmıyor

banada özelden atar mısın canım numarasını?

ravazza kafedekı kadın tam anlamyla sacmaladı ılkınde tuttrmustu ama 2.snde resmn sacmaladı annenle baban ayrı yok sen okuosun manısa da yoo dedm ozmn brnva dedı yoo dedm okuomusn dedı hahah bunun gb seylerrr yanı gulıstannnn ah o onun anını yakalamk ve elektrıgını almak gerekıo buna ınanıorum.aa bu kez bıleemedı dedıgım zamanların 2gun arksndan soledıgı bır suru sey cıkn suana kadar ıska yapmayan tek ınsan. ozellıkle yakın zamanı cok ıyı bılıo. ama 3 aydan once gelme dıor . 25 tl olması sacmalamıslar tabı ama o kdnla alakalı deıl cafedekılerle alakalı. tabıkı fala baglı yasamıorz ama gulıstann sadece zaman farkı olabılıo ama dedgı cıkıo . 2 senedr gttıgım tek falcı ılk kez arkdsm gotrmustu.en azndan suan a kdr begendm tek falcı.hele o mujganla kavga ettım ben kendnı bısı sanmıs o hıc bısı de bılemıo en azndan gulıstan agzndan laf almıo en ıyı yonu de bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…