İzmir'deki Falcılar

teşekkürler ama o zaman adres nasıl nerde beklenıyor acaba? hangı gun gıtmek daha ıyı olur,i kaca bakıyor bır de..bıldıklerınızı paylasırsanız sevınırım

hafta içi gitmek bence daha mantıklı evi tam olarak tarif edemem ama dolmuşçuya söyleyince en yakın yerde indiyormuş zaten :) hangi dolmuştu tam olarak bilmiyorum ama sanırım örnekköydü.

ah pasaklı birsen abla ah !!! ( bizim burda ona kimi pis birsen,kimi çişli birsen,kimi kirli birsen kimide boklu birsen diyor...çok pis olunca uğramış sözde kapmış bizim menemenden örnekköye yerleşmiş )
kulakları çınlasn 6 yıl önce eşimle 1 gün olan pazar tatilimizi kapısında bekleyerek geçirdik baktırdıkta kocamı pek sevdi kadın öpe öpe bir kaldı :)) mavi gözlü ,tonton bu pis teyzecik baktıda tuttumu eh iştee... öyle aman aman dilinizi ısırtacak bişey yaptığı yok bence... civardaki apartmanları aldı sen ben gide gide .... ozaman 10 liramızı aldı ama büyü müyü çıkarsa bozmak için çok para alıyodu...ben de gördü verdi bişiler ozaman yaptık ama hiç bi işe yaramadı.. zaten ilk ve son kez gittim...

ama sevgiyle anıyorum:KK1:

ah pasaklı birsen abla ah !!! ( bizim burda ona kimi pis birsen,kimi çişli birsen,kimi kirli birsen kimide boklu birsen diyor...çok pis olunca uğramış sözde kapmış bizim menemenden örnekköye yerleşmiş )
kulakları çınlasn 6 yıl önce eşimle 1 gün olan pazar tatilimizi kapısında bekleyerek geçirdik baktırdıkta kocamı pek sevdi kadın öpe öpe bir kaldı :)) mavi gözlü ,tonton bu pis teyzecik baktıda tuttumu eh iştee... öyle aman aman dilinizi ısırtacak bişey yaptığı yok bence... civardaki apartmanları aldı sen ben gide gide .... ozaman 10 liramızı aldı ama büyü müyü çıkarsa bozmak için çok para alıyodu...ben de gördü verdi bişiler ozaman yaptık ama hiç bi işe yaramadı.. zaten ilk ve son kez gittim...

ama sevgiyle anıyorum:KK1:

dediğin gibi bende memnun kalmadım güzel bakmadı..ama kaç yaşndaki bi kadına pis teyzecik,çişli b*klu vs.. vs.. aşağılayıcı kelimeler beni rahatsız etti.

bugünde samyeli serpile gittimm..memnun kalmadım tavsiye etmem....

suana kadar gittiklerim sıralamasında iyiden kötüye

1)fısıltı ramazan
2)şemikler
3)müjgan cafe murat
4)samyeli serpil
5)belevi bedr,ye

gidilicekler listem

gülistan
telve asiye
boncuklu deli
pasaklı birsen

onlarıda bildiririmm

kemalpaşaya benim arkadaşlar gittiler acaba sizin bahsettiğiniz teyzemi?ama çok bişey söylemiyor demişlerdi...az ve öz söylüyomuş...aynı kişimi acaba:44: bide 2 sene önce arkadaşın zoruyla bir hocaya gitmiştik nerde deseniz şimdi yerini bulamam o kadar karışık bi yerde hoca bize okudu üfledi arkadaş 1 ay sonra işe girdi

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba şu bostanlı sevgi ve şemiklerin telefonlarını verebilirmisiniz ...hangisinden daha memnun kalmıştınız ..bana özelden no yu atarsarsanız çok sevinirim ...şimdiden teşekkürler ...

ben ayın 1'inde bayram bey'e gitmiştim. bana birşeyler söyledi, en son Yusuf diye biri var o kim dedi. o anda şaşırdım. en yakın kız arkadaşlarımdan birinin erkek arkadaşının ismi yusuftu. ben de sandım önce, çünkü tanıdığım başka bir yusuf yoktu. her neyse onun hakkında bir şey söyledi. birkaç gün sonra bir yerlerde bir adamla tanıştım ve adı ne tahmin edin.... "yusuf"
yani ne diyeyim bilemiyorum artık. tabi belki bilemediği durumlar da olmuştur ama benim adresim bundan sonra bayram bey.

Fısıltı cafe, kemeraltında kızlarağası hanın arkasındaki kahvelerin orada kime sorsanız gösterir..

Ancak çok tavsiye etmiyorum.. akşamüstü kesin gitmeyin yorgun oluyor...

Bende Alsancakta boncuklu Bayram'ı tek geçiyorum.. Birde vatikan falı bakan hanım iyi.

ben ayın 1'inde bayram bey'e gitmiştim. bana birşeyler söyledi, en son Yusuf diye biri var o kim dedi. o anda şaşırdım. en yakın kız arkadaşlarımdan birinin erkek arkadaşının ismi yusuftu. ben de sandım önce, çünkü tanıdığım başka bir yusuf yoktu. her neyse onun hakkında bir şey söyledi. birkaç gün sonra bir yerlerde bir adamla tanıştım ve adı ne tahmin edin.... "yusuf"
yani ne diyeyim bilemiyorum artık. tabi belki bilemediği durumlar da olmuştur ama benim adresim bundan sonra bayram bey.
bende bayramı tek tutarım çok şekerdir zaten. hem fiyat olarakta gayet uygun bence o kadar uzun anlatıyo ki dinlemek zevkli oluyo. kimse herşeyi bilemez tabi ama bayram terapi gibi geliyo insanı rahatlatıyo sanki

asancaktaydı sanırım ama tam tarif verirseniz sevinirim.ne kadara bakıyo birde?şimdiden tşklr:KK71:

asancaktaydı sanırım ama tam tarif verirseniz sevinirim.ne kadara bakıyo birde?şimdiden tşklr:KK71:

kıbrıs şehitlerinde ekmekiçi varya onun yanındaki sokakta yani müjgan kafenin olduğu sokak. çaprazında alsancak meyhanesi var. Ismi efsun kafe bncuklu deli bayram diye sor. Böyle salaş bi yer. şimdi yeni şube açmış gerçi kendisi nerde duruyo bilmiyorum ama o da kırçiçeğinin karşısındaymış diye duydum o da efsun kafe. Sorarsın nerde diye. En son 7,5tl'ya bakıyodu şimdi bilmiyorum. Hemde öyle 2 cümle kurup göndermiyo uzun uzun anlatıyo

kıbrıs şehitlerinde ekmekiçi varya onun yanındaki sokakta yani müjgan kafenin olduğu sokak. çaprazında alsancak meyhanesi var. Ismi efsun kafe bncuklu deli bayram diye sor. Böyle salaş bi yer. şimdi yeni şube açmış gerçi kendisi nerde duruyo bilmiyorum ama o da kırçiçeğinin karşısındaymış diye duydum o da efsun kafe. Sorarsın nerde diye. En son 7,5tl'ya bakıyodu şimdi bilmiyorum. Hemde öyle 2 cümle kurup göndermiyo uzun uzun anlatıyo

Hayır orada değil Bayram... sizin dediğiniz eski yeri...

Kıbrıs Şehitlerinde SimitSarayını geçin, karşısında Chickin diye bir yer var o sokağa girin. İtalyan anaokulounun sokağı o sokakta hemen 20 mt girince. Efsun Cafe.. yeni açıldı.. 3 ay falan oluyor galiba..

Şemikler konusunda kimse bir şey söylemedi ..giden yok mu ?? sonuclar nedir ?*

semiklerdeki falcı numarasının kimseye verilmesini istemedi tanıdıklarım dısında o yüzden veremiyorum hem bi dedikleri cıksın eger sana cok lazımsa ondan rica ederim ben...

buarada balcovada sema diye biri varmıs cok iyiymiş duyan bilen var mı????

hayır orada değil bayram... Sizin dediğiniz eski yeri...

Kıbrıs şehitlerinde simitsarayını geçin, karşısında chickin diye bir yer var o sokağa girin. Italyan anaokulounun sokağı o sokakta hemen 20 mt girince. Efsun cafe.. Yeni açıldı.. 3 ay falan oluyor galiba..

ben yerni yerine gitmedim ama arkadaşım söyledi. Eski yeri de duruyomuş ordan tarif etmişler yeni yerini ben öyle duydum yani

X