İzmir'deki Falcılar

kızlar bugün yeşilyurttaki fal bilim merkezine gittim.karı koca bakım yapıyolar.bana dualar falan verdiler.dualara para almıyolar tabii:) yılıdzname bakımı yaptırmak için gittim.20 tlymiş.isim soyisim anne adı doğum tarihimi aldı.bugün bakımı yapıp kağıda yazıcakmış..yarın gidip alıcam yıldıznamemi:)doğduğundan ölümüne kadarki önemli olayları veriyomuş..dedim yapmayın okadarınıda bilmek istemem ama bakalım yarın görcez ay heycanlandım valla:))

benim izmirli kızlara bir sorum olacak. Çok eskiden kör bir bayan hoca vardı. İzmir' ın biraz dışında, eğer doğru bilgi ise kemalpaşa' da. Benim İzmir' li arkadaşlarım bana hoca ile irtibatları kesildiğini, çok yaşlandığını belkide vefaat ettiğini söylemişlerdi. Aceba aranızdan bu hocayı bilen, hatırlayan varmı. inanılmaz derecede fakir ve inanılmaz derecede iyi bakıyordu. Hatta böyleleri asla kalmadı deniliyor. Eğer biliyorsanız bana özelden lütfen bilgileri atmanız mümkünmü........teşekkür ederim.

kızlar aldım yıldızname kağıdımı.hayatın dönüm noktalarını veriyor.çok genel şeyler yazılmış.daha detaylı bekliyodum:S 20-25 yaş arası iş hayatında yükselme şehirdışına yerleşme.25-30 evlilik 1 kız bi erkek çocuk e harfiyle vs. vs. bunun gibi 55 yaşa kadar gelmiş.çok genel şeyler ve kısa yaş aralıklarını vermiş.dönüm noktalarını merak edenler baktırabilir diyorum

bencede biraz genel olmuş...20-25 yaş arası okul nedeni ile zaten biçok kişi şehir dışına taşınıyor...ama yinede denemekten bişey çıkmaz diyorum ben...

yani bilmiyorum onu bende yazarım o kadar kestirip atılmış gibiydiki ben şahsen keşke baktırmasaydım diyorum param boşa gitmiş oldu :44: 35-40 yaş arası kaza atlatılcak ve bir sağlık sorunu atlatılcak.50-55 yaş arası mutlu ve huzurlu yaşam :) bu şekilde yazılmış yani.yıldızname bu şekildemi böyle çokk çokkk genelmi bakılıyo yaa:S

evet evet annem hala anlatir o kadini her dedigi cikmis annemde cok merak eiyo öldümü kaldimi diye para falan almazmis
o zamanlar biz kücükmüsüz
2 kizi oldugunu ,yaslarimizi bilmis
kardesim icin sen bundan bise beklemiyosun ama bu kizin üniversiteler bitircek demis
annemde hep derdi liseyi bari bitirebilse diye hic arasi yoktu derslerle kardesimin
ama simdi ikinci üniversiteyi okuyo...
babamin müdür olacagini sonradan yanlis yollara sapacagini bosanicaklarini falan bilmis 36 yasinda bosancaksiniz demis gercekten annem 36 yasindaydi bosandiginda
ailesiyle ilgili sikintilarini falan herseyi bilmis
benle ilgilide zengin bir is adamiyla evlencek ecnebi bayraklar falan tasicak demis ama hala ikiside olmadi beklemedeyim :))

banada bi ark.ım söledi geçenlerde bu kadını.yok yaşıyo bu bayan gidenler olmuş herşeyi gerçekten biliyomuş ama adresi yok ondada.
kemalpaşanın neresindeki köyündemi içindemi??
ay keşke bulsak adreside gitsek.

kızllar kemalpasada oturan bı tanıdık bır arkadası olan varsa bu kadını kesın tanıyolardır=))malesef benim hiç yok ama arastırıcam =)

çok önce ben bahsetmiştim kemalpaşada bi kadın varmış arkadaşlar gitmişler memnun kalmışlar diye hatta toplanıp gideriz demiştik aynı kadın olma ihtimali nedir bilemiyorum ama söyleyen arkadaşa sorucam bu akşam bişiler çıkıcakmı bakalım..

görkem uzun zaman olmuş ama annen hatırlıyomu yerini?
hala kemalpaşadaymış aynı yerde olabilir.

malesef hatirlamiyo yoksa cok asindirmistim kemalpasa yollarini :)
ölmüstür kesin diyo annem o zamanda cok yasliymis ben daha okula falan gitmiyomusum simdi 27 yasindayim yani 20 seneden fazla oluyo :S

doğru aslında ozaman okadar yaşlıysa... ama cnm gidenler varmış acaba aynı kadın değilmi?
arkadaşım yaşlı olduğunu ve gözlerinin görmediğini söyledi.
kemalpaşanın içinde olabilir ozaman.köylerinde olsa adını hatırlardı belki annen.
ama yaş meseleside var.uff bilemedim bi gidip bakmak lazım ama uzak ya kaç saattirki kemalpaşa

selam. pasaklı ne kadara bakıyo acaba bi de hala örnekköydeki evde mi sabahın 5inde gidip kuyruğa girilirdi yıllar evvel gitmiştim. değişiklikler var mı mrk ettim yazdığınızdan sonra yine gidicem randevu istiyo mu

kızlar meraba iş gezisi için 2-3günlüğüne izmirdeyim. önerebileceğiniz iyi falcı var mı? yorumlarınıza bakarak gülistanı deicem ama yeri yurdu neredir bi tarif eden çıksa

canım 20 liraya bakıyor pasaklı hanımefendi :) sıra oluyor ama öyle 5te gitmeye gerek yok hafta içi daha tenha oluyor ama..

kızlar meraba iş gezisi için 2-3günlüğüne izmirdeyim. önerebileceğiniz iyi falcı var mı? yorumlarınıza bakarak gülistanı deicem ama yeri yurdu neredir bi tarif eden çıksa

orkide alışveriş merkezini orda gerçi şimdi adı pastel olmuş fırın kafeydi galiba adını unuttum bak şimdi :) gülistana git o deli kızı gör derim :)) ayrıca müjgan kafede ali yi de tavsiye ederim. birde eğer istersen vatikan falını öneririm telefonunu falan istersen özelden gönderirim :))

tesekkür ederim deneyecegim. bu arada vatikan da ne yaw bi de onu deneyelim bakalım. özelden alabilir miyim telini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…