İzmir'deki Falcılar

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır takip ediyorum yazılarınızı..ve burda yazan falcıların çoğuna gittim...ama hiçbiri geleceği tutturamadı.yeşilyurttaki cafeye giden oldumu acaba hani şu yıldızname bakana..

hayır canım daha gitmedim aramadım bile ama bu hafta içinde vişnelikekimi alır giderim herhalde :))

kızlarrrr alsancakta fiestda kemall varr onu tavsıye ederim bide karsıyakada kafe revaassa dıe biyer varmış.ben daha gidemedım arkadsım gtmiş herşey i biliomuş....

eger bir falcı hoca tavsiye ediyorsa hoca ve falcı ortaktır.illa bende büyü var diyorsan ve inanıyorsan ben sana daha uygun birini tavsiye ederim ve kesi sonuç elde edersin.

missdance banada çoğu falcı büyü var dedi ve şimdiye kadar o kadar çok param gittiki anlatamam ve günden güne herşey dahada kötüleşti hayatım durdu resmen 4 yıldır lütfen bana yukarıda bahsettiğin kişe nasıl ulaşıcağımı nerde olduğunu mesaj atarmısın yardımcı olursan çoksevinirim........

missdance banada çoğu falcı büyü var dedi ve şimdiye kadar o kadar çok param gittiki anlatamam ve günden güne herşey dahada kötüleşti hayatım durdu resmen 4 yıldır lütfen bana yukarıda bahsettiğin kişe nasıl ulaşıcağımı nerde olduğunu mesaj atarmısın yardımcı olursan çoksevinirim........

canım ben sana vereyim ben gittim dua veriyor daha ben yeni gittim bir etkisi yok ama tam söyledikleriniz yapmadan iyi kötü yorum yapamıyorum sevket hoca:xxxxxxxxxxxxxxxxxxbayraklı lisesine yakın bir yer biraz karışık
nerden gitceğini söylersen tarif ederim canım

Son düzenleyen: Moderatör:
ne kadar zaman sonra verdiklerinin yararını görcekmişsin peki bide sorunlarını omu söyledi senmi canımm

canım ben sana vereyim ben gittim dua veriyor daha ben yeni gittim bir etkisi yok ama tam söyledikleriniz yapmadan iyi kötü yorum yapamıyorum sevket hoca:xxxxxxxxxxxxxxbayraklı lisesine yakın bir yer biraz karışık
nerden gitceğini söylersen tarif ederim canım

keşke numarasını ulu orta vermeseydin.

Son düzenleyen: Moderatör:
ne kadar zaman sonra verdiklerinin yararını görcekmişsin peki bide sorunlarını omu söyledi senmi canımm

ne kadar zaman sonra diye kesin birşey söyleyemez ama bitmeden görürsün etkisini ama oldu diye arım bırakmamak gerekli

ayrıca şevket değil şefik

Son düzenleme:
X