İzmir'deki Falcılar

canım bu meral nerde tllfn nosu falan varmı?

canım tekrar söylüyorum asla gidin açısından söylemedim sayfada bi çok tartışma oldu başka kişiler ve falcılarla ilgili reklam falan diye bu tür şeylerle uğraşmak istemiyorum sonuç olarak ben birilerini gönderince meral benden para almıyor değil sadece gidenler ciddiye alsın diye yazdım elektrik meselesi bana iyi gelen sana gelmez sana iyi gelen bana gelmez..yerine gelince ksk çarşı girişinde iş bankası yalı şb sokağına giriyorsun soldaki ilk sokak maral kafe bakanda meral zaten tek o var kendi yeri baktırınca yaz merak ederim :)) nosunu da özelden atıyorum şimdi..

saol cnm yarın veya öbürgün gidicm inş :)

sibushe canım
lütfen şu senin falcının telefonunu v.s bana da at . ben kimseyi tanımıyorum.sen atarmısın lütfen.

arkadaşlar tam 8 aydır o kadar kötü bir durumdayım ki.dünya başıma yıkıldı derler ya hani aynen öyle bir durumdayım işte.üzerime kayner kahve döküldü ikinci derece yanık.aylarca yattım.en canım dediğimm kardeşim dediğim kızla aniden tepetakla geldik.diğer en yakın arkadaşımlada küstük.abuk subuk şeyler oluyor.çok mutsuzum.nolur ben mesaj atamıyorum.atabiliyosanız bana şu meralin telefonunu yollayın nolur arkadaşlar yalvarıyorum.inanın.moralim yerle bir.

:)) bende alabilirmiyim bu yeni kurşun döken falcının numarasını msj gönderebilen birinden?

Son düzenleme:
bende istiorum kızlar nolurrr no yu alan banada yollasınn.randevu alıcam yarın müsaitse gitmeyi düşünüorum ben.

tamam kızlar bana msj geldi sibushiden aldım noyu. bende size yolliyim

alamayan varsa söylesin yollayalım...
bu gidişle cmt. 10 kişi falan gidecek kadına :))

kızlaar coşmuşsunuz bugün ben konuştum ayşe hanımla arkadaşımda baktırcak pazara sözleştik hepinize msj atamıyorum bilenler bilmeyenlere atsın :) ben söyledim şöyle şöyle bi sitede önerdim sizi diye biraz kızdı ama numarasını benden aldığınızı söylersiniz çok yoğunmuş bu aralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…