İzmir'deki Falcılar

bu teyze kurşunu kaça döküyor evde bilgi verirmisin?

kızlar baktırdım bugün ayşe hanıma.şuan içinde olduum durumu ve geçmişi bildi.
kötü şeylerde söledi umarım yanılmıştır.gelecekle ilgili söledikleri zamana kaldı artık.
umarım çıkmaz

slm,bende sizler gibi fala merakliyim, en agzindan hayatimizda bazi olumsuz seyler olunca, fal baktirmak iyi geliyo, bugün ksk merale fal baktirdim, gecmisimi ve suanki durumu bildi, hatda söyledi birsey, bu aksam üzeri oldu. sevdam cafede sevda hanim var onada gecen hafta baktirmistim, oda simdiki durumu bildi, gecmis hakinda fazla birsey demedi, ama beni ve etrafimdaki insanlari onlarin sorunlarini da bildi ve gelecek icin güzel seyler dedi ama bekliyorum daha zamani var. ksk da müjgan cafede selda diye biri fal bakiyo, oda fena bakmiyo, arada bi gider baktirim, ilk baktigi zaman cok iyi bakmisti ama zamanla beni tanidigi icin hayatima daha iyi bildigi icin ilk baktigi gibi bakmiyo ama bence gitmemisseniz gidin cünkü bana ilk baktigi zaman dedigi hersey nerdeyse cikti, münkün degil dedigim seyler bile cikti. bide ravazza cafde bi bayana baktirmistim, iki kere gittim o bayana, ilk gitigimde beni sok etti, herseyi bildi, arkadasimin nereli oldugunu bile söyledi ama ikincide biraz saladi sanki fena bakmadi ama ilki gibi degildi. Artik mutlu olsakta bu falari biraksak, cünkü gercekten cok para gidiyo

arkadaşlar bende baktırdım ayşe hanıma hiç ama hiç beğenmedim tamamen zaman kaybı bence.vişnelikekle birlikte gittik o da begenmedim çok genel bir fal baktı ve çok uzattı diyecek birşey bulamadıkça yok sen bu aralar karar verme ,işte biri var açık tenli ondan haber alacaksın,beyaz kağıdın var falan dedi,ve o kadar uzattıki ilk defa bitsede gitsem oldum çok umutlanmıştım ama hayal kırıklıgı oldu bizim için.belki bana tutmadı dicem ama yanımdaki arkadaşa da tutmadı.hayatımda o kadar net bilebileceği birşey vardı ama onu bile söylemedi.zaten net bir şeyde söylemiyor.ben kesinlikle tavsiye etmiyorum hatta bloguma yazmaya bile gerek duymuyorum.yine de sizin tercihiniz.bu kadar :)

Missdance sen tavsiye etmediysen tamamdır..gitmeyelim...

Bu arada sen başka birni duymuştun, o konu ne oldu ??

bilemediğine eminim :) onun fal bakmasını beklerken bi çingene kadın geldi pakize 5 liraya baktı yemin ederim o daha iyi bakım yaptı :) onu tavsiye ederim bak.

hahahaa :)) oda iyiymiş bende baktırıyım şu pakizeye.
tüh ya keşke baktırmasaydık ozaman bu kadına. missdance o bahsettiin falcıya nezaman gidersin?

pasaport iskelesinin oralarda takılıyor.ordaki kafelerde çalışanlar tanıyor onu :) kısa boylu tombik bişi :)

bilemediğine eminim :) onun fal bakmasını beklerken bi çingene kadın geldi pakize 5 liraya baktı yemin ederim o daha iyi bakım yaptı :) onu tavsiye ederim bak.

aa bende biliyorum o pakizeyi güzel bakıyo tatlı bi kadın çiçekçi dimii? ama ayşe hanımı neden beğenmediniz biz arkadaşımla pazara randevu aldık bana erkek arkadaşımla bi sorun yaşayıp kısa bi ayrılık yaşıcamızı sölemişti ve oldu kızlaar bide kuzenimin baş dönmesini çoğu şeyi bildi yani daha bildiğinniz falcılar varmıı ama çok pahallı olmayan merak sardım bu aralarr

ya bende ona şaşırdım ya ne güzel anlatmıştın oysaki demek seninle elentiring daha bi ttut :) olsun deneme yapmış olduk :)

kızlar öncedende paylaşmıştım sizinle ama şimdi dediği tarihler ve olaylar çıkınca tekrar yazmak istedim. kesinlikle sevda abla ve melek abla işlerinde iyiler. sevda abla net tarih vermemişti ama yaşayacağım olayı söyledi. melek abla ise kesinlikle bu hafta içi dedi ve ben 2 gün sonra yaşadım. deneyin derim...

arkadaşlar daha önce yazmıştım ama yeni bazı arkadaşlar okumamış olabilir diye tekrarlama gereği duyuyorum. ben cookie cafe sevgi hanıma gittim. benimle ilgili hiçbirşey bilemedi. verdiği tarihlerin hepsi fos çıktı.. bazı arkadaşlar elektirik meselesi demişler, belki de öyle birşeydir bilemiyorum ama oldukça da uzun bir süre baktı. ama geçmişle ilgili dahil söylediklerinin hiçbiri doğru çıkmadı. boşuna para harcamayın derim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…