İzmir'deki Falcılar

peki bu ayşe kardesimize nasıl ulaşırız tekrar ??

telefonla arıyosunuz randevu veriyo istediğiniz yerde zaten daha telefonda sesinin tonundan elektirik alırsa bakabilirim şu saat musaidim diyo ama elektiriği tutmazsa musait değilim falan diye geçiştiriyo kadına özellikle istanbuldan gelen flan varmış ünlülerden falan

kızlar bende size tavsiye vereyim kemeraltı kızlar ağası hanında necatinin yeri var orda ilknur adında iri gözlü aynı zuhal topala benziyor deneyin derim

Tesekkurler canım, bekliyorum... Bir de bu hanım ne kadara bakıyor....

attım numarayı fazla paragöz bri değil ne kadar verirsen gibi bişey şu kadar istiyorum demiyo ben 20 vermiştim bakmıyo bile alırken zaten hatta arkadaşım kızmıştı fazla verdin diye ama herşyi bildi

sağol canım.. peki kaç kişiye bakıyor. tek kişiye bakmaz sanıırm...

canım bayanın bilgilerini özelden yollarmısın bu ara çok ihtiyacım var iyi bir falcıya gitmeye ve kurşun döktürmek istiyorum çok iyi denk geldi bu...evi nerde nasıl gidiliyor msj yollarsan çok sevinirim..

canım bayanın bilgilerini özelden yollarmısın bu ara çok ihtiyacım var iyi bir falcıya gitmeye ve kurşun döktürmek istiyorum çok iyi denk geldi bu...evi nerde nasıl gidiliyor msj yollarsan çok sevinirim..

attım özel msjla cnm evine gitmedim çekindim kurşunu teyzmlere gelip döktü evde zaten 5 vakit namazda kılıyo arayınca konuşursun çok tatlı dilli bi kadın

canım banada yazarmısın özelden numarasını

arkadaşım banada özelden telefonunu atarmısın öpüldün.........................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…