İzmir'deki Falcılar

kızlaar bende bi falcı buldum ama cafede falan bakmıyo evinde veya dışarda bi yerde bakıyo arayp randevu alıyosunuz cuma günleri bakmıyo kurşun falanda döküyo ve paragöz bi kadın değil bide elektriği tutmazsa bakmıyo bana fal bakarken kuzenimn baş dönmesinden şikayetçi olduğunu bildi 3 gün kurşun döktü ve kızın başdönmesi geçti resmen nazardanmış bu kadar çok inanmazdım ama artık resmn fala inanır oldm :S

bende istiyorum noyu kaydirigubbakcemile3 banada yollarmısınız özelden

merhaba, günaydın arkadaşlar kızlarağasında bitane ilknur var o da niyazi nin yeri isimli cafede çalışıyor, ismi yanlış vermiş olabilir misin? bide bay falcısı var bu cafenin, bildiğim kadarıyla ikiside çok iyi deneyin derim. bu ismi geçen polat cafenin yan tarafı. güzel bi gün herkese mutluluklar :)):teytey:

bu arada ilknura ben baktırdım galiba değişik bir kadın böyle irice bir bayan erkeğimsi :)

Son düzenleme:
bu arada şu müthiş falcının telefonunu bir zahmet banada atıverin.bu arada yeni bir istihbarat aldım bir falcı buldum gidip bi deniyim hemencik yazıcam :)

kızlar konak tarafında bi falcı varmış eşrefpaşada olabilir, eve gittiğinizde 2 kişi olmalıymışsınız eve çağırdığınızda da 10 kişi tek bakamam diomuş falcınn adını bilmiyorum ama ortamda olan kapıya gelen insanlara bile bi yorumda bulunuyomuş, arkadaşlar eve çağırmışlar 10 kişi toplaşıp baktırmışlar herkese bi laf atıp doğruları sölüyomuş senn sevgilin balıkkesir yolu üzerinde 2 de kız var yanınnda demiş kızın birine, kız aramış doğru çıkmış çok merak ediyorum benimde hayatım çalkantılar içinde bu akşam belki gidicem bu kadına telefonnu ve adresini tam bilmiyorum kızçeler öğrennce ve gidince deneyimlerimi aktarım size

SIBUSHE canm bende istiyorum numarayı:KK43: benimde kurşun döktürmem lazım hep uykum var hep yorgunum ölü gibi geziniyorum etrafta:KK43:

Bu arada kızlar maşallah coşmuşsunuzzz yeni falcılar keşfedilmişşş yeppaaaaaa :dance:

SIBUSHE canm bende istiyorum numarayı:KK43: benimde kurşun döktürmem lazım hep uykum var hep yorgunum ölü gibi geziniyorum etrafta:KK43:

banada atarmısınız adres ve numarasını kızlar yaaa bende hep ölü gibi yorgunum tahlil yaptrdm herşey normal ama ben normal değilim sempatiksalakcinni

az önce ayşe hanımı aradım sesi pozitif geldi bana ama bankadaymış konuşamadı 1 saat sonra yine yazıcam.ama artık ancak yarın ya da akşam yazabilirim.çıkıcam birazdan :KK43:

bide arkadaşımın iş yerinde gitmişler bucada bi falcıya.kitabın üstüne anahtar koyup öle bakıomuş kadın.sorular soruomuş kitaba kitap açılıomuş fln..ve cidden iimiş bilmiş herşeyi şoktaymış gidenler amaa gıcıklarrrr adresi vermemişler.hiç böle bi duyum aldınızmı anahtar kitapla bakan biri??

bide arkadaşımın iş yerinde gitmişler bucada bi falcıya.kitabın üstüne anahtar koyup öle bakıomuş kadın.sorular soruomuş kitaba kitap açılıomuş fln..ve cidden iimiş bilmiş herşeyi şoktaymış gidenler amaa gıcıklarrrr adresi vermemişler.hiç böle bi duyum aldınızmı anahtar kitapla bakan biri??

ben hiç duymadım canım ama sen araştır bi hep beraber öğrenelim bence kulağa değişik ve hoş geliyor :))

kızlar numarayı atabildiklerime atıyorumda konuşanlar var aranızda sizde birbirinize atıverin msj kutum zorluyo :)

kızlar daha önce meralden bahsetmiştim bana iyi geldiğinden ve bu fal işinin elektrik meselesi olduğundan da amacım asla ve asla sizleri merale yönlendirmek değil sadece söylemek istediğim gidenler ve bakamadığını düşünenler tekrar düşünsünler çünkü meralin bana baktığı fallar tek tek çıkıyor..ilk gittiğimde senin hayatında bi 8 yıl öncesinden baş harfi G olan biri varmış bu kişi şu anda evli ve kısa bir zaman sonra boşandığını duyucaksın demişti bende hadi canım demiştim (çnk daha çok yeni evliydi ve yeni evli insanlar boşanmaz gibi gelir bana hep) ama dün akşam face te ilginç bişeyle karşılaştım o G harfli kişi face te evli gözüküyordu şu anda ilişki durumu karmaşık gözüküyor eşinle olan fotolarını kaldırmış ve eşinide faceten silmiş ve ortak bir arkadaş boşanmak üzere olduğunu söyledi..meral e inanamadım şoklardayız arkadaşımla beraber :)) baktıranlar dediklerini bi düşünün derim ben...

mesela falda görürse söylüyo benim falımda kuzenimi gördü kızı dr dr gezdiriyoduk nazar va r böyle bi hastanız var kurşun dökmem lazım dedi eve çağırdık döktü 2 haftadır geçmeyen baş dönmesi 3. gün geçti nazardanmış yani inanmazdık böyle şeylere şimdi merak sardım iyice

X