İzmir'deki Falcılar

walla ben 10 gün gidemem ama zaten bekleme kararı aldım kafamı cebimi herbişeyimi toparlamam şart ama şu bı gerçekki felaket eğlenıyorum fal muhabbetınde senınlede tanışalım bak biz kekle burdan tanıştık hergün görüşmesek geberırız :))))

Süper olur valla sen kendine gel biraz, aynalıya gideriz belki

arkadaşlar ben Gaziemir'deki Kadriye hanıma gittim ve çok memnun kaldım..bir kaç gün oluyo gittiğim ve bilerek bekleyerek yazdım.ve evet bu 2 gün içinde olacak dediği şeylerin hepsi tuttu..çok uzun vadeli bakmıyo daha çok 1 aylık diyebiliriz en fazla.hatta bugün diyo yarın diyo o şekilde yani..kalp gözü mü açık dersiniz başka şeyler mi bilemiyorum ama kahve falını kesinlikle çok iyi bakıyo..

Süper olur valla sen kendine gel biraz, aynalıya gideriz belki

walla bıraz kendıme geldıkten sonra yenı falcılar peşine düşücem hiç merak etme birlikte gıderız artık ben kek ve sen gelmek isteyen olursa tabıkı bu arada hardal35 şu kadrıye hakkında ayrıntı verırmısın mısal gaziemirde ama neresınde nasıl ulaşıcaz

arkadaşım gitti aynalıya eminemiydi emelmiydi karıştı bunlar birbirine neyse ağzı beş karış açık geldi kız bilmiş bayaa anlattığına göre şu anki durumu sorduğu kişilerin gerçek düşüncelerini vs.olacak dediklerini beklicez ama olma ihtimali çok yüksek zaten yani mutemelen onlarda çıkıcak...vallahi abartarak anlatmadıysa ki yapmaz aynalı süper ötesi galiba

arkadaşlar kafam karıştı bu aynalıya biri ii diyor biri kötü denesekmiki....
gaziemirdeki kadriyeye nasıl ulaştınız nerdedir ????

ben bir tanıdık aracılığıyla gittim.evinde bakıyo ama herkese bakmıyo bildiğim kadarıyla beni biraz uğraştırdı yani:) ben arkadaşıma sorayım numarasını bilmiyorum arkadaşımla gitmiştim.eğer adresini vermemi uygun bulursa yazıcam.belki randevuyla evi dışında başka bi yerde bakabilir.

bende uzun süredir fal baktırmak ıstıyorum arkadaslar ama yazılanlar aklımı karıstırdı.herkes tavsiyelere bir iyi bir kötü seyler söylüyor.aklımda iki kişi kaldı.aynalı ve kadriye.bana ikisininde adresini ve telefonunu verirseniz sevinirim.

arkadaşlar kafam karıştı bu aynalıya biri ii diyor biri kötü denesekmiki....
gaziemirdeki kadriyeye nasıl ulaştınız nerdedir ????

vallahi bende anlamadım bu işi ben pek inanmazdım bilen herkeze bilir derdim ama galiba bazen bunların canı bakmak istemiyo o zamanlarda sallıyolar....az önce aldım haberini olacak dediği şeyde oldu şoktayız

aynalının telefonu yazıyo ya yukarda önceki sayfalara bak

kek, dert, denizimsi ne güzel arkadaşlık kurmuşsunuz imrendim valla.paylaşımlarınız çok güzel.
fal ve falcılar size aracı olmuş birbirinizi bulmuşsunuz.belki birgün benide aranıza alırsınız
bu aynalı emine gerçekten iyimi ki gitsem mi diye düşünüyorum.

vallahi bende anlamadım bu işi ben pek inanmazdım bilen herkeze bilir derdim ama galiba bazen bunların canı bakmak istemiyo o zamanlarda sallıyolar....az önce aldım haberini olacak dediği şeyde oldu şoktayız

kek gerçekten oldumu.çok merak ettim bu aynalıyı.yalnız gitmeyede korkarım yaaaa.

Kızlar ben sevdam'a gitmiştim geçenlerde,bi arkadaşımla gitmiştik,bana fal bakarken onun adını çat diye söyledi..Sizde böyle bir şey oldu mu çünkü kahveleri içip kapattıktan sonra sırada beklerken adisyona ismimizi yazıyorlar karışmasın fincanlar diye,ordan bilmiş olabilir gerçi.O arkadaşımla ilgili söylediği şey oldu çünkü

canım tabıkı biz burada arkadaş olduk kekle denizimsi ile yüzyüe görüşemedık henüz ama buluşucaz aynalı emel için sende gelebılırsın yanlız ben 10 günlük ara vermek zorunda kaldım haftaya gideriz yine konuşuruz buluşur gıderız bende merak ettım walla

Dert canım bende bi süre beklemeye geçicem en iyisi zaten bu kadar fal baktırmak işini ras getirmiyor insanın çok fincan kapıyoruz. Kısmet kapıyor geliceklerde gelmiyor. Aynalıyı merak ettim ama gitmeye cesaret edemem cinli olduğu için çünkü bi arkadaşımda böyle bi kadından sonra cin musallatı başladı aynaları patlıyor kadının yatak odasında yatamıyor eşiyle. Pek cesaretim yok o kızdan sonra.

önceden olsa bende korkardım ama şuan pek korkmuyorum neyse hep birlikte ara verelım kekte ben gelmıyorum dıye gıtmıyo korkuyo ama haftaya gıderız c.tesi olabılır bakalım ya zaten bu son artık falcıya gıtmıycem bunada kekın arkadaşına cıktı dıye gıdıcem ooffff merak merak ne gelırse ondan gelmıyomu başımıza

kızlar Kadriye hanımla görüştüm evinde bakmak istemiyo artık.ancak eğer baktırmak isteyenler varsa toplu olarak cafe gibi bi yere gelebileceğini söyledi.Konak gibi merkezi bir yer herkese uygun olur sanırım.

kızlar Kadriye hanımla görüştüm evinde bakmak istemiyo artık.ancak eğer baktırmak isteyenler varsa toplu olarak cafe gibi bi yere gelebileceğini söyledi.Konak gibi merkezi bir yer herkese uygun olur sanırım.

peki nekadar bakım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…