İzmir'deki Falcılar

Kızlar firdevse sakın gitmeyin sakın sakın hatta bende burda gördüm gittim resmen dolandırıcı o kadın falla medyumlukla alakası yok. Nergizide tavsiye etmiyorum allah kitap diye geçiniyor dinimizde yasaklanan fala bakıyor anlamadım yani. Söyledikleride çıkmıyor, herkese de aynı palavra zaten.

arkadaslar nergiz hanımın ve firdevs hanımın adreslerini yada telefonlarını verebilecek arkadas varmı rica etsem ? :KK1:

bende var numaraları ama asla kimseye vermem çünü vebal almak istemem palavracılar nergizle yeliz 20 tl git çöpe at daha iyi...bide zaten şu var habire tlf isteniyo fln ama hiç giden olmuyo galiba gelip deneyimini paylaşan yok

kızlar son gıttıgım yenı falcılar ve bılgılerı
karşıyaka papatya cafe yüksel : ben hayatımda asıyeden sonra bukadar iğrenç bi fal deneyımı dahayaşamadım ya kadın sacmaladı sacmaladı sacmaladı elime dua verdı gönderdı duamı istiyosunuz gıdın :))
karşıyaka ravaza ferda: kadın bıraz nasıldım kıbarca gıcık ama bılıyo walla ben hiç bişey sölemedım anlattıda anlattı verdıgı en yakın tarıh bayram görücez
karşıyaka müjgan cafe tülin : kım sızın için ne düşünüyo sorun sölesın ve ferdayla hemen hemen aynı tarıhı verdı oda ıyıdı gıdıle bılır artık param yok gıdemıycem :KK43:((( ama tabıkı şu emelı denemeden gıdersem walla kafayı yerım

Buarada hem Birgülün, hmde Sevda Ablanın kullandıkları tarot kartları bana ilginç gelmişti, biraz araştırdım, bu tarot kartlarının bir türk tarafından, özel sembollerle hazırlandığını buldm.. Bu tarot kartlarının adı laro yada bazı yerlerde geçen ismiyle laraymış.. Anlamlarını bir internet sitesiden buldm, gerçekten şaşırtıcıdı benim şuanda yaşadığım olayları özetler nitelikteydi.. Aynı tarot kartlarıyla memleketimde, aynı süreç içerisinde yine fal baktırmıştım ve kartların çoğu aynı çıkmıştı.. Daha geniş bilgiye sahip arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim...

walla bende onlardan esınlenerek aldım ha allah var artık falcıya gıde gele oldum falcı güzel bakıyorum kolayda zaten bıraz his şart bende oda mevcut eee ne demışler körle yatan şaşı kalkar :))))

kızlar serpilserpilin yazdıgı aynalı emine bacı varya :))) o yeşilyurtakı emel ya yanlış bılıyo yada bılemıyorum yanı yalan oldu yenı bı falcı deılmış ben ona gıtmem

walla bende onlardan esınlenerek aldım ha allah var artık falcıya gıde gele oldum falcı güzel bakıyorum kolayda zaten bıraz his şart bende oda mevcut eee ne demışler körle yatan şaşı kalkar :))))

dert bana da bakarmısın eğlencesine bakalım ne kadar tutacak

anladigim kadariyla bu hocaya gittin önce, daha fazla bilgi alabilirmiyim, yani yaptiklariyla olgili, bi kac örnek verebilirmisin, tanidigim biri gitmisdide ama hic bir sonuc alamamisti,

arkadaşım, 'tanıdığım biri gitmiş ama bir sonuç alamamış' diyorsun. bak örneği kendin veriyorsun çıkmamış.çıkmaaaazzz.bunlar gecekondu gibidir. bir gecede bakarsın alkoliğin teki ben hocayım diye türer. bu da o gruptan. ayrıca arabasının arkasında çekme halatı, takoz değil de her daim kazma, kürek taşır.anlayın artık.sahtekarlara kanmayın. uzak durun:KK45:

anladigim kadariyla bu hocaya gittin önce, daha fazla bilgi alabilirmiyim, yani yaptiklariyla olgili, bi kac örnek verebilirmisin, tanidigim biri gitmisdide ama hic bir sonuc alamamisti,

arkadaşım, 'tanıdığım biri gitmiş ama bir sonuç alamamış' diyorsun. bak örneği kendin veriyorsun çıkmamış.çıkmaaaazzz.bunlar gecekondu gibidir. bir gecede bakarsın alkoliğin teki ben hocayım diye türer. bu da o gruptan. ayrıca arabasının arkasında çekme halatı, takoz değil de her daim kazma, kürek taşır.anlayın artık.sahtekarlara kanmayın. uzak durun:KK45:

ozaman sen söle çok bılıyosun galıba söle bu saf yurdum ınsanı hangı hocaya veya hangı falcıya gıtsın

arkadaşlarım uyardı okumamıştım. şimdi okudum. öncelikle şunu söylemek isterim ki ben burda sadece bazı insanları uyarıp ne sahtekarlıklar döndüğünü anlatmaya çalışıyorum. isteyen okur isteyen de es geçer. şimdi gelelim asıl meseleye kendini aslan kadını olarak gösteren ve bana haddimi bildireceğini söyleyen arkadaşım, sen aslan burcuysan ben de :KK20:(geyik) burcuyum. napalım yani. burda hangi burçtan kaç tanesi embesil istatistiğini tutmuyoruz ki demi...bu burç takıntısı olan arkadaşlarıma da ayrıca söylüyorum her insanın yaratılışı farklıdır. mesela osmanlı padişahlarından deli ibrahim akrep burcuydu (aslında sadece biraz fazla hayalperestti deli değildi) şimdi siz tüm delilerin bir burcun mensubu olduğunu söyleyebilir misiniz. ya da tüm aslanların şatafat içinde zenginlik içinde yaşadığını iddia edebilir misiniz. oldu o zaman tüm down sendromluları bir burca sokalım. onun için boşverin de kızlar osman hocaya gittiniz mi onu anlatın. ayrıca bazı arkadaşlar fazla isim sayıyor geleceğiz. hepsine tek tek. sevdam kafem sevdaya da. hilelerini, hepsini anlatacağız bekleyin sırasıyla....

arkadaşım burası izmirdekı falcılar sen kendıne yenı bı konu açsana şöle müge anlının programı tarzında biz burada şuna buna gıdıyoruz sonra yazıyoruz bu iii bu kötü ama senın amacın çok farklı bence lütfen sevıyeyıde düşürme herkes kendı işine baksın

Ooooy ooooy oooy kıyamam ben ya, arkadaşlar burada bu konunun olmasının amacı zaten bellidir. Lütfen kendi pasif kişiliğini burda insanlara "yurdum insanı" diyerek hayli ilginç bir hitap bu arada, yükseltmeye çalışan insanlara prim vermeyin yani. Kelin ilacı olsa kendine sürer derler, hocaya laf eden burda "osman hoca" dileniyor nasıl bir ruh karşamasıdır anlamam. Gitmediği falcı,hoca,ayak takımı kalmamış burda millete koyun muamelesi yapıyor. Çok çelişkili bir durumdur ki gerçek hayatta olamadığı şeyi sanal alemde açıklıyor. Size gitmeyin diyor, ama kendisi en başta flama taşıyor. Başka açıklaması yok yani. Zevk için baktırdığımız fallara bu kadar bir insan neden acaba tepki gösterir. Ciddi ruh problemleri var sanırım :)

Fallara, hocaya, hacıya inanıpta burçlara&astrolojiye inanmamak olur mu şekerim? Sen kendine iş edinmişsin bunu görev farz etmişsin. Bak bunlar daha modern dallar bi göz at istersen. Burçlar, ruhu yansıtır. Kişilik parmak izi gibi her insanda farklıdır bilin isterim. Sizin kafanız karışmış biraz fazla falcıya gitmekten, saçlarınızı kestirin iyi gelir. Düşünsenize bütün başak burçları aynı kişilikte? Ahahah ne olurdu ama, dünya tersine döner adeta.

Neyse lafı uzatmadan. Tekrar söylüyorum. Sayfayı üçe ayırdınız bu yaz başından beri ;

- Reklam amaçlı üyelik alan falcılar.
- Reklam amaçlılara laf edenler, atıp tutanlar.
- Ruh gibi varlığı belirsiz tek mesajlı adres alan üyeler.

Dert, kek falan da olmasa sayfa zaten yürümez yani.

Bunlara prim verende yine bizleriz. Benim şu mesajı yazmam dahi bir primdir aslında ama huy işte "can çıkar, huy çıkmaz" derler.

Son olarakta, maddi durumum gayet iyi olmakla beraber, hatta eklemek isterim ki fallarla kafayı yeme derecesine de gelmedim, umarımda gelmem çok şükür psikolojim ruh halim gayet iyidir. Falcı olarak adlandırdığımız 7.5 lira'ya fal bakan kişilerden reklam karşılığı alacağım 1-2tl'yi yere düşürsem almam ki bu iğrenç bir suçlamadır yani komik buluyor geçiyorum. Sevda denilen falcı'ya da yapılan karakola aldılar yorumuna güler geçerim. Dinimizce, kanunlara göre yasak olan bir işi yapmakta bu çok normal değil midir? ODTÜ'de "Falcılık Bölümü" varsa yazdır istiyosan. Elinde diploması olup, kafe çalıştırma levhası dışında levhasıda olur belki. Ay ne güldüm ya.

Neyse lafı uzatmak istemiyorum. Arkadaşlar rica ediyorum prim vermeyin şunlar gibilere. Eğlenerek asıl konumuza dönelim. Arkadaşa da hayatında başarılar diler, gözlerinden öperim ahahah :KK70: Tedavi olması toplumumuz açısından iyi birşey olucaktır.

Son düzenleme:
arkadaşlarım uyardı okumamıştım. şimdi okudum. öncelikle şunu söylemek isterim ki ben burda sadece bazı insanları uyarıp ne sahtekarlıklar döndüğünü anlatmaya çalışıyorum. isteyen okur isteyen de es geçer. şimdi gelelim asıl meseleye kendini aslan kadını olarak gösteren ve bana haddimi bildireceğini söyleyen arkadaşım, sen aslan burcuysan ben de :KK20:(geyik) burcuyum. napalım yani. burda hangi burçtan kaç tanesi embesil istatistiğini tutmuyoruz ki demi...bu burç takıntısı olan arkadaşlarıma da ayrıca söylüyorum her insanın yaratılışı farklıdır. mesela osmanlı padişahlarından deli ibrahim akrep burcuydu (aslında sadece biraz fazla hayalperestti deli değildi) şimdi siz tüm delilerin bir burcun mensubu olduğunu söyleyebilir misiniz. ya da tüm aslanların şatafat içinde zenginlik içinde yaşadığını iddia edebilir misiniz. oldu o zaman tüm down sendromluları bir burca sokalım. onun için boşverin de kızlar osman hocaya gittiniz mi onu anlatın. ayrıca bazı arkadaşlar fazla isim sayıyor geleceğiz. hepsine tek tek. sevdam kafem sevdaya da. hilelerini, hepsini anlatacağız bekleyin sırasıyla....

çok merak ettim arkadaşım sevda hileleri nelerdir demişsin açıklar mısın bende pazargünü gidicem de

deniz saol canım çok güzel yazmışsın gıtmış gıtmış o dolandırıcı bu böle dıyo ıyıde senı bizmi zorla götürdük arkaadaş hoca hoca gezmış falcı falcı gezmış gelmış bize saf dıyo güzelim sen aynaya bakmalısın bıde komık bıde komık yawrum haber spkerı olsana sen flaş flaş flaş şok şok şok azsonra hahahaha hergün bişey acıklıyo ay canım konumuz falcılar
kızlar yenı bı falcı varmı :) ben 10 gün gidemiycem ya

deniz saol canım çok güzel yazmışsın gıtmış gıtmış o dolandırıcı bu böle dıyo ıyıde senı bizmi zorla götürdük arkaadaş hoca hoca gezmış falcı falcı gezmış gelmış bize saf dıyo güzelim sen aynaya bakmalısın bıde komık bıde komık yawrum haber spkerı olsana sen flaş flaş flaş şok şok şok azsonra hahahaha hergün bişey acıklıyo ay canım konumuz falcılar
kızlar yenı bı falcı varmı :) ben 10 gün gidemiycem ya

ah canım ne demek ya. aynen yani arsayiş berkemal gibi bişey. falcı yok be güzelim birgülle sevda aynı günü verdi bana oda bugün ve yarın işte hala beklemedeyim :KK43: olursa gitmek lazım valla.

mehtap kendine burda büyük bir görev edinmiş özenmiş:)))))) yorumları 32.gün arena tarzı ahahahhahaha açıklamalara bak nelere değinmiş üşenmeden cidden takdir ettim yani:)))))))))

slm cvp verdigin icin tesekkür ederim, arkadasa sordum hicmi yaptigi filan tutmadi diye,kiz beklemede, yok zamani var yok bimem ne yok kötü birsey yok. arkadasim soruyor sendedemi sürdü yoksa sadece oyaliyormu, bunlar bahanemi diye merak etti.

ah canım ne demek ya. aynen yani arsayiş berkemal gibi bişey. falcı yok be güzelim birgülle sevda aynı günü verdi bana oda bugün ve yarın işte hala beklemedeyim :KK43: olursa gitmek lazım valla.

sevdada birgülde ece büket nebılım hepsş bu hafta gıdıcen dedı ama ben halen burdayım ne cagıran var ne gelen alan nede tık mehtap1970den bı hocamı öğrensem acep malum onun her konuda tecrübesi var :))))

sevdada birgülde ece büket nebılım hepsş bu hafta gıdıcen dedı ama ben halen burdayım ne cagıran var ne gelen alan nede tık mehtap1970den bı hocamı öğrensem acep malum onun her konuda tecrübesi var :))))

canım yaa kelin merhemi olsa kendi başına sürer, uğramış olabilirler ona o kadar hocadan sonra :KK70: neyse uğraşmayalım şunla tetikte yine bakalım ne inciler dökülücek ağzından. hiç tepki vermeyelim bence dolanır biraz ortallıkta gider soonra. fal konusunada gelince isim benzerliğiyle başka biri geldi bugün bana ya çıktı desem çıkmadı galiba. karıştı sanırım :KK70: bende gidebilirim birgül'e bu aralar.

Son düzenleme:
X