İzmir'deki Falcılar

Ben numarayı aradım fakar Emine dediğiniz bayan "Emel" yani. Kek senin arkadaşın hangisine gitmiş acaba? Bostanlıda değil yeşilyurtta bu bayan ayrıca. Önce memnun kalmadım ağladım demişsin, sonra da süper demişsin anlamadım. Kek senin arkadaşın emele yeşilyurttakine mi gitmiş ?

yeşilyurttakine gitmiş yani bu numaradan ulaştı o da zaten serpilserpilin verdiği numaradan...serpilserpil ilk gittiğinde emel çok şeyi bildiği için etkilenmiş ve gitmyin demiş ama bakın serpilin yorumlarına üzerinden çok zaman geçmiş o gideli ve bütün söyledklerini emelin yaşadığını yazmış baksanıza....bende anlamadım nie emel deilde emine yazmış adına neyse yanlış yazmış olabilir ya büyütcek bi şey yok

pastelin karşısındaki fırıncı cafede gülistanı duymyştum ama burdaki yorumları okuyunca ordan ayrıldığını anladım. bide gülistanın yanında zeynepti adı sanırım biri daha var diye duymuştum bi arkadaşım gitmişti ona herşey çıkmıştı söylediği ama bi sene önce gitmişti. şimdi bende gitmek istiyorum ama o Zeynep hala orda mı acaba bilen var mı ?

peki senin arkadaşın yaşadı mı canım bunları? söyledikleri çıktı mı yani.

Aynur esmer 65-70 kilo 35-40 yaş arası kafe nin ismi Mercan.Tarot falında daha iyiyim demişti. size uzak değilse gidip bir çay için görmüş olursunuz :)) oysa baktırırsınız

şimdi hatırladım ! daha önce yine burada Aynur adlı birinin Mercan Kafe de çalıştığı söylenmişti.(Belki yine sen söylemiştin)Birgün giderim demiştim.Ama unutmuşum gitmiş anlaşılan.

peki senin arkadaşın yaşadı mı canım bunları? söyledikleri çıktı mı yani.

yazdım ya şekerim yaşadı die hatta ilginç bi şekilde oldu die olayı aynen yazdım yukardaki sayfalara bak aynı gün aynen dediği gibi oldu olaylar çok şaşırdık

yazdım ya şekerim yaşadı die hatta ilginç bi şekilde oldu die olayı aynen yazdım yukardaki sayfalara bak aynı gün aynen dediği gibi oldu olaylar çok şaşırdık

kesinlikle yarın ordayım ozaman ama yeşilyurta gitmek muamma yani hiç gitmedim bide. neyse bakıcaz artık.

Yakında Firdevs (Karşıyaka), Buket (Enginar Kafe),Betül (bu yeni bir Betül ),Sevinç (şapkalı Sevinç değil),SıdIKa (Enginar Kafe) ,Emel (Aşk Kafe) ile ilgili fal gözlemlerimi paylaşmak istiyorum.Bi de Nazilli de Şengül varmış.Ona gitmedim ama duydum.Şimdiden söyleyeyim şu kişi bu kişi HERŞEYİ biliyo diyemem ,demem de.Aranılan mükemmel falcı onların arasında da yok .Ama denenebilir diyebilirim desem desem.Ayrıca 2-3 ay önce yaşadığım önemli bir olay oldu; bunu hangi falcılar gördü kimler ıskaladı (arkadaş ve tanıdıkarımı da katarak) bundan başka olayları da kimler bilemedi ya da bildi diye bunları yazma zamanı geldi.Çünkü daha önce çıkarsa ya da çıkmazsa diye,gelişmelerden haberdar edeceğime söz vermiştim.:126:

Firdevs berbat ya. Esans sen baya bi falcı gezmiştin. Emele baktırdın mı?

Arkadaşlar uzun zamandır takip ediyorum,ama her falcı herkesi bilmiyor yazdıklarınızdan anladğım kadarıyla.ama bunların dışında gülistan biraz daha farklıydı galiba..ben şehir dışında okuduğum için fırıncı kafeden ayrıldığıını burdan öğrendim.bi arkadaş vardı o gülistanı baya takip ediyodu galiba,şimdi hatırlayamadım adını.onun gibi iyi bi falcı önerirseniz çok mutlu olurum :) :):):):)

bana yardım edermısın yada telefonunu bana yazarmsın lutfennn

kızlarrr kusura bakmayın yazamadım Kadriye ile alakalı.İşlerim vardıı :) ben numarasını alamıyorum bir türlü, ulaşamıyorum adresini de verdirmiyo ancak söz veriyorum bi yolunu bulup numarasını almak için ikna edicem mutlaka sizin içinnn..en geç 2 güne dönerim sizee sonrası buluşup mu gidersiniz yalnız mı size kalmışşş :)

kızlar izmir seferihisar civarı bildiğiniz süper birisi var mı? yakın olsada olur balçova üçkuyular narlıdere güzelbahçe seferihisar urla filan olabilir yani... bilen varsa lütfennnnnnnn

Sen kimsin, nasıl hangi hakla bahsettiğin kişinin telefonunu herkese verebiliyorsunki kendi onayı olmadan??????
Ayrıca yalan yanlış bilgi veriyorsun, kendisinin böyle bir seyden haberi bile yok, yok indirimmiş , yok ben sizin için fiyatı indirdim sadece falan....

xxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Firdevs berbat ya. Esans sen baya bi falcı gezmiştin. Emele baktırdın mı?

Yeşilyurt Emel ya da Emine 'ye gitmedim.Emel ,Emine, Yeşilyurt ,aynalı derken kafam karıştı.Netlik göremediğm için mi bilmem şimdilik ilgimi çekmiyor.Ama kızlar iz üstünde ,yakında ortaya çıkaracaklar galiba .Onlar beğenirse ,ben de vakit bulursam giderim belki

Hayrola eb_ru neler oldu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…