İzmir'deki Falcılar

Kızlar uzun zamandır ara ara girip yazılanları okuyorum ama birtürlü yazmak nasip olmamıstı birara bende sizin gibi falcılara merak sarmıstım cok paralarım gtti sormayın:KK34:ama uzun bir ara vermiştim evde arkadas es dost bakarsa kapatıyordum en son baktırdıgım yer süperdi hersyi bilmişti bunun üzerine ben baska yere gitmem demiştim adam fincana bakmıyor hatta fincanı kapatmıyorsun içip karsısına öyle cıkıyorsn alsancaktaydı sanırım kapanmıs o cafe bende yeni biyerlere gideyim diyorum baya cok sey yazılmıs cizilmiş ne dogru ne yanlıs pek takip edemedim okadarını ama kek ve dert sizleri hep görüyorum bu konuda banada fikir verirseniz cok sevinirim hatta giderken benide yamacınıza alırsanız cokta sevinirim tek gidemem bende cok buarada hepnizlede tanıstıgıma cok memnun oldum:KK16::KK16::KK16:

Kızlar uzun zamandır ara ara girip yazılanları okuyorum ama birtürlü yazmak nasip olmamıstı birara bende sizin gibi falcılara merak sarmıstım cok paralarım gtti sormayın:KK34:ama uzun bir ara vermiştim evde arkadas es dost bakarsa kapatıyordum en son baktırdıgım yer süperdi hersyi bilmişti bunun üzerine ben baska yere gitmem demiştim adam fincana bakmıyor hatta fincanı kapatmıyorsun içip karsısına öyle cıkıyorsn alsancaktaydı sanırım kapanmıs o cafe bende yeni biyerlere gideyim diyorum baya cok sey yazılmıs cizilmiş ne dogru ne yanlıs pek takip edemedim okadarını ama kek ve dert sizleri hep görüyorum bu konuda banada fikir verirseniz cok sevinirim hatta giderken benide yamacınıza alırsanız cokta sevinirim tek gidemem bende cok buarada hepnizlede tanıstıgıma cok memnun oldum:KK16::KK16::KK16:

sen baktırdıgın kişi tarıf et emın ol kım oldugunu kesın sölerız

sen baktırdıgın kişi tarıf et emın ol kım oldugunu kesın sölerız
:KK1::KK1:Alsancakta ekmekiçi sokagından girince siesta degil ama onun orda bi cafe daha vardı adını hatırlayamıyorum simdi adamın ya cafenin adınıda:18::18:ama süperdi yaa kac kardes oldugumu annemin düsük yaptıgını benden önce nisanlım askerdeydi ozamn onu bildi cenesinde cukur var dedi ona kadar bildi soklar içinde cıkıyordu zaten herkes KORAY diyesim gelio adına ama emin degilim yaaa hatırlarmısınız aceppp:26::26:

:KK1::KK1:Alsancakta ekmekiçi sokagından girince siesta degil ama onun orda bi cafe daha vardı adını hatırlayamıyorum simdi adamın ya cafenin adınıda:18::18:ama süperdi yaa kac kardes oldugumu annemin düsük yaptıgını benden önce nisanlım askerdeydi ozamn onu bildi cenesinde cukur var dedi ona kadar bildi soklar içinde cıkıyordu zaten herkes KORAY diyesim gelio adına ama emin degilim yaaa hatırlarmısınız aceppp:26::26:

cafe müjgan murat olmasın benımde kızımın dogum lekesini ve yerını sölemıştı

CAFE DAİSY MURAT : ben dün gittim.Çok hızlı anlatığı gibi 5 dakika bile bakması sürmedi.İyiki not aldırdı yoksa üç beş şey söyledi onlarıda unututup alık alık çıkacaktım.
Nisan ayında hayırlı tapu anahtar işiniz var dedi çıkarsa haber veririm size.3,5 yıl sonrada ümre ye gidiyorsun dedi.Oğlum içinde yurtdışına gidecek dedi.Burada yazılan falcılardan kime gitsem
Oğlum için aynısını söylüyor.2 isim verdi oğlumla ilgili sordum tanımıyor.Tanışırsa söylerim.Birde fal bitince elimi öptü çok saygılı gidilirmi diye sorarsanız deneyin derim.
FISILTI CAFE MUSTAFA : 2 kere gittim gönderdikleriim de oldu burada çok eleştirilmiş nerdeyse 3 gündür sayfaları okuyorum.Bana söyledikleri tutdu çok da beğendim.Bir tarih daha verdi oda çıkarsa hediyeyle gideceğim ona.
GÖZTEPE köprüsünün ayağının altında bir cafe var adını şimdi hatırlayamayacağım orada AYNUR var genel durumum kişilik tahlillim isabetli ama gelecekle ilgili bir şey söylemedi çok tutmadım.
Karşıyakada 2 kişi ye gittim tamamen uydurma beğenmedim.İsimlerini hatırlamıyorum.
Sırada Betül le Yeliz var gidersem yazarım.:KK16:

kızlar şöle sölim benım kızım var onada annem bakıyo annem şehir dışında oldugu için şuan gelmem imkansız ancak haftaya p.tesi gelebılırım dılersenınz ogunden sonraya planlayalım yada bensiz gidin :KK43:(((

CAFE DAİSY MURAT : ben dün gittim.Çok hızlı anlatığı gibi 5 dakika bile bakması sürmedi.İyiki not aldırdı yoksa üç beş şey söyledi onlarıda unututup alık alık çıkacaktım.
Nisan ayında hayırlı tapu anahtar işiniz var dedi çıkarsa haber veririm size.3,5 yıl sonrada ümre ye gidiyorsun dedi.Oğlum içinde yurtdışına gidecek dedi.Burada yazılan falcılardan kime gitsem
Oğlum için aynısını söylüyor.2 isim verdi oğlumla ilgili sordum tanımıyor.Tanışırsa söylerim.Birde fal bitince elimi öptü çok saygılı gidilirmi diye sorarsanız deneyin derim.
FISILTI CAFE MUSTAFA : 2 kere gittim gönderdikleriim de oldu burada çok eleştirilmiş nerdeyse 3 gündür sayfaları okuyorum.Bana söyledikleri tutdu çok da beğendim.Bir tarih daha verdi oda çıkarsa hediyeyle gideceğim ona.
GÖZTEPE köprüsünün ayağının altında bir cafe var adını şimdi hatırlayamayacağım orada AYNUR var genel durumum kişilik tahlillim isabetli ama gelecekle ilgili bir şey söylemedi çok tutmadım.
Karşıyakada 2 kişi ye gittim tamamen uydurma beğenmedim.İsimlerini hatırlamıyorum.
Sırada Betül le Yeliz var gidersem yazarım.:KK16:

Sevcancm, 4 yıl önce Alsancakta Kaffa adında bir kafede Aynur adlı bir falcı ile tanışmıştım.Koyu saçlı, açık tenli 28- 30 yaşlarında ,biraz kilolu biriydi.Bana 20- 25 cümle söyledi.Bunlar 5 yıl içinde yaşayacakların dedi.O günlerde önemli bir değişiklik olmuştu hayatımda ve ben (o zamanlar) 2 gün öncesine kadar bunu yaşayacağımı bilmiyordum yani belirtiler başlamış ve iki gün içinde çok şey değişmişti.İşte bunu Aynur (o zamanlar) 2 ay önce söylemişti (gerçi 2 falcı da aynı şeyi söylemişti) ama ben bu işin olma olasılığını görmediğimden çok önemsememiş olursa da yıllar sonra olabilecek birşey olarak bakmıştım.Söylediği gerçekleşince soluğu onun yanında aldım.2. gidişimde ilk söyledikerinin aynısını söyledi ,farklı extra birşey katmadı.ANladığım kadarıyla hayatındaki önemli başlıklardan bahsediyor.Önemi ,ağırlığı olmayan gelip geçici durumlardan değil de sizi etkileyecek ,hayatınıza yön verecek durumlara değiniyor ya da sadece onları görebildi.Falı çok ayrıntılı değildi ana başlıklar halindeydi.Hatta sizde 'yaa hepsi bu kadar mı?' duygusu yaratıyor.3 ay sonra ona tekrar gittiğimde oradan ayrılmıştı arkadaşım onu en son gördüğünde annesinin ciddi bir hastalık geçirdiğini artık fal bakmak istemediğini söylemiş.4 yıldır onu görmedim.Söylediği şeyleri özellike son 6 aydır daha çok yaşamaya başladım. Göztepe köprüsünün ayağındaki kafedeki Aynur o mu sence ?

Son düzenleme:
O kadar para veriyorum falcıya gidiyorum ama tutanlar çok nadir, sevda ile birgül'ün verdiği ilk tarihler çıkmadı. Sevda'nın verdiği diğer tarihler ise ; Kasım 12. Diğerlerine pek inanmıyorum çünkü söylediğim gibi daha öncede bi iki kez çıktı söyledikleri. Şöyle iyi bi falcı bulamıyorum.. Önerisi olan var mı kızlar ya.

Aynur esmer 65-70 kilo 35-40 yaş arası kafe nin ismi Mercan.Tarot falında daha iyiyim demişti. size uzak değilse gidip bir çay için görmüş olursunuz :)) oysa baktırırsınız

arkadaşlar ben Gaziemir'deki Kadriye hanıma gittim ve çok memnun kaldım..bir kaç gün oluyo gittiğim ve bilerek bekleyerek yazdım.ve evet bu 2 gün içinde olacak dediği şeylerin hepsi tuttu..çok uzun vadeli bakmıyo daha çok 1 aylık diyebiliriz en fazla.hatta bugün diyo yarın diyo o şekilde yani..kalp gözü mü açık dersiniz başka şeyler mi bilemiyorum ama kahve falını kesinlikle çok iyi bakıyo..

bana yardım edermısın yada telefonunu bana yazarmsın lutfennn

iyide serpil o numarada emine dıye bırı yok emel war yeşilyurttakı

Son düzenleyen: Moderatör:
X