İzmir'deki Falcılar

Buarada hem Birgülün, hmde Sevda Ablanın kullandıkları tarot kartları bana ilginç gelmişti, biraz araştırdım, bu tarot kartlarının bir türk tarafından, özel sembollerle hazırlandığını buldm.. Bu tarot kartlarının adı laro yada bazı yerlerde geçen ismiyle laraymış.. Anlamlarını bir internet sitesiden buldm, gerçekten şaşırtıcıdı benim şuanda yaşadığım olayları özetler nitelikteydi.. Aynı tarot kartlarıyla memleketimde, aynı süreç içerisinde yine fal baktırmıştım ve kartların çoğu aynı çıkmıştı.. Daha geniş bilgiye sahip arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim...

slm kızlar... sevde ve birgülün yerlerini birde ücretlerini söyleyebilirmisiniz?

Canım ikiside kızlarağasında, kızlarağasının hemen yan tarafında(binanın önünden bakınca sağ taraf oluyor) bir sokak var, sollu sağlı cafeler var zaten, o sokağa grdiğin anda 'ablaaa falllll baktırmak ister misin' diye sorular gelmeye başlıyor zaten, sevda abla sevdam cafede, sokağın ilerisinde sağda, küçük bi yer zaten önü hep dolu, sırada bekleyenler oluyor sabah erken gidip randevu alman lazım 7 bucukta gelenler oluyomus sen dusun artık, zamlanmış 17,5 tl olmuş, birgülde o sokaktan devam edip, sağa döner dönmez babacan cafede, onada zam gelmiş 12,5 tl..

ah cenım tşkr ederiz ama biz dertle mali açıdan bitmiş durumdayız(o yüzden biraz ara verdik fala takip ediyorum bakalım yeni birileri çıkarsa şöyle bilen ikna olursam bundan sonra seçerek gitmeyi düşünüyorum:)) bu arada dert en son şu yüksel hanımda da gitti hiç bilememiş pişman oldu gittiğine haberiniz olsun..

mehtap1970 çok ağır şeyler yazmışsın.burdaki paylaşımları ve kişileri senin deyiminle saf yerine koymuşsun.o zaman bu safların arasına sende giriyorsun.anladığım kadarıyla burda tavsiye edilen falcılara sende gitmişsin ki böyle yazabiliyorsun.çünki secerelerini tutmuşsun!o zaman sende saf yurdum insanısın.

bazı arkadaşları burdan muhatap kabul etmediğimi belirtirim. hiç bi şekilde yanıt vermeyeceğim. ama doğru bildiklerimi de anlatacağım. beğenmeyen es geçer okumaz. bir arkadaşım yazmış param kalmadı falcılar iyi çıkmıyor diye. ben bunu anlatmaya çalışıyorum. burda bazıları sürekli isimler veriyor. gidenler hem maddi kayba uğruyor hem de psikolojileri bozuluyor. sonra burda yazıyorlar bu iyi değil şu iyi değil. aynaya bakıp konuştuğunu cinleri olduğunu söylediği ve numarasını verdiği kişiyle alakalı arkadaşıma soruyorum bu numara eline geçti de niye kendin denemiyorsun. normal bir insan aynaya bakıp konuşsa mesela kendiniz ne dersiniz kendinize delirdim galiba. şizofren gözüyle bakmaz mısınız başka birine sonra sorarım neden 5 yıl? parayı alana aşkolsun ondan sonra 5 yılda kim öle kim kala.. size isim vereyim o halde araştırın çok iyi falcı arıyordunuz ya işte söylüyorum bornova küçük parktan yukarı gidince kafelerden sonra osman hoca diye biri var. işi sadece fal bakmak kime sorsanız gösterirler. gidin bulun sonra yazışalım

canm oda haklı napsın baksana izmirdeki falcıların çoğuna gitmiş hepsini biliyo ağzı çok yanmış ama artık akıllanmış belli.sadece konuşma tarzı rahatsız edici ahkam keser gibi hocayı gidin bulun, saf yurdum insanı... bu tarza,bu seviyeye gerek yok.

anladigim kadariyla bu hocaya gittin önce, daha fazla bilgi alabilirmiyim, yani yaptiklariyla olgili, bi kac örnek verebilirmisin, tanidigim biri gitmisdide ama hic bir sonuc alamamisti,

canımcım bu bornovadaki aynalı emel deil dimi yada yeşilyurttaki aynalı bu başka galiba

Canim bu emel degil, emine...

Ama bakim tarzlari ayni.

Parmagina bir yuzuk takiyor, eline ayna aliyor. Aynayi cevire cevire bakiyor.

Transa geciyorum diyor, gozleri titresiyor.

Sonra cinlerine sora sora anlatiyor.

O an ki ruh halinden basliyor, kafandan gecenlerden, etrafindaki insanlardan, hakkinda dusunduklerinden.

Birkac yil ileriye gidiyor en azindan.

sen soru sorunca da cevap veriyor.

Ben begendim.

Isimlerle bildi her seyi.

merhaba mehtap,

ben emineye gittim zaten. begendim o yuzden de burda da soyledim.

bana cinler uzerinden baktigini, kendisi soyledi sorunca.

sen daha forumda yokken, ilk sayfalarda emel hanim vardi, topluca gitmistik ona. O da aynadan yuzukle bakiyordu, o yuzden dedim aynisi diye.

5 yil demedim ki zaten, 5-6 yil gibi uzun sureyle bakiyor dedim.

Ben bu foruma uzun suredir yaziyorum canim. Kimsenin de reklamini yapmiyorum.

Emine ye kendim de gittim, yasadiklarimi anlattim.

Ister gidersin, ister gitmezsin bebegim.

Hoscakal canim.

canım yeri nerde peki? yeşilyurttaki değil demi ona gitmiştim hiç beğenmemiştim aynı dediğin gibi yüzük takıyo aynaya bakıyodu çünkü

arkadaşlar aynalı emine için ne diyorsunuz denemeye değer mi? yada deneyen varmı?:18:

ya bırı şu kadınla ılgılı detaylı bılgı versın tlf kulagıma yapıştı cwp yok hadiiii

serpilserpil özelden msj atamıyorum ne olur adres ver detay ver hadı be güzelim kalkta yaz bışeyler tüm gözler üzerinde

serpilserpil özelden msj atamıyorum ne olur adres ver detay ver hadı be güzelim kalkta yaz bışeyler tüm gözler üzerinde

Merhaba herkese,

Ben izmire arada sirada geliyorum ve semtlerini cok iyi bilmiyorum.

Arkadasimin arabasiyla gittik ve sanirim semt adi bostanli.

Randevu almak icin telefon edin.

O size adresi verir ve zaman belirlersiniz.

Bu arada cinler uzerinden bakim yapmak Allah katinda yasaklanmis ve gunahmis.

Cunku cinler meleklerden bilgileri caliyormus ve carpitarak aktarabilirlermis.

cok kafa yormamak en dogrusu. Ben de internetten kisaca arastirdim. Boyle okudum. Belki de hepsi palavra.

Sadece kadin pat pat her seyi soyledi. ben de yuh dedim.

Ve bu arada kadin beyninden gecenleri okuyor direk.

Biz sehir disinda seyahtteyken de telefon ettik, etrafimizi bizim gozlerimizden gorebiliyormus, oyle soyledi.

Bazi seyler icin ihtimal olarak konustu. Sunun olma ihtimali var su zaman kadar vs. diye.

Bazi seyleri cok net soyledi. Su olacak, bu yasanacak diye.

Birkac gune soyle bir haber alacaksin dedi, gercekten de aldim.

Iste boyle.

Kızlar, ben dün yeni bir falcıya gittim. Tavsiye üzerineydi :))
Kızlarağasının diğer tarafında, Cadı Cafe diye bir yer.
Cansu diye bir bayan bakıyor kahveye. 15 lira.

Bana tavsiye eden arkadaşım süper demişti.
Bana bir sürü harf söyledi. 1 tanesi tuttu :)) O kadar harften biri mecbur tutacak zaten :))
Ben beğenmedim , hikaye geldi.
İsteyen deneyebilir.

Fakat kesinlikle önermiyorum...... boşa para.

numaranın dogru oldugundan eminmısın cwp yokta

arkadaslar nergiz hanımın ve firdevs hanımın adreslerini yada telefonlarını verebilecek arkadas varmı rica etsem ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…