İzmir'deki Falcılar

yelize gittim sonunda ! ayrıntıları birkaç gün içinde yazmak istiyorum .

Benim kadar şaşırdığın bir hayli belli, ben kendisiyle konuştum 20dakika yetmez böyle dedi. Evine gidicem tekrar pazartesi beni evinde ağırlayacak. Bakalım neler diyecek yine. Hiçbir falcının bilemediği şeyleri bildi. Şok olmuştum. Senin de yorumlarını bekliyorum canım.

:2:selam arkadaşlar..Aylardır yazdıklarınızı takip ediyorum.Bugüne kadar birçok kez söylediğiniz isimlere gittim.Son 2 yılı özetlersem.Hemen hemen hepsi erkek arkadaşımla evleneceğimi söyledi.Ama 3-4 ay önce ayrıldık ve tekrar bir araya gelmemiz mümkün değil.Hepsinden aynı şeyi duyunca ben de açıkçası kendimi olacağına o kadar çok inandırmışım ki toparlanma sürecim oldukça zor geçiyor.....Yazdıklarınıza istinaden sadece psikolojik rahatlama için diyelim yelizden az önce randevu aldım...Bakalım gittikten sonra anlatırım...Nergisi de merak ettim...izlenimlerim:
SEVDA:Söylediği tutn arkadaşlarım var ama ben net bişey görmedim ki defalarca gittim:)))
Aynur :Arkadaşlarım da dahil hiçbirimize tutn bişey olmadı:)))
Ali :Ali ve Sevdaya aynı gün gidip karşılaştırdım.Şaşkınlığım ikisinin de aynı şeyleri söylemesiydi.Tutturdukları olmasına rağmen finalde aynı hüsran:))
Murat :Hepsinden farklı şeyleri bir tek o söyledi ama ben elle tutulur bişey görmedim:))
Belgin:KK70:aha bu kadar ünlü değilken seneler önce eve gelir fal bakardı.elektirik ya da freknası tutturursanız söyledikleri çıkıyor.Ama maalesef ben de etkili değildi.ve her defasında sana bakmak zor diyordu.
Özetle daha bir çoğuna defalarca gittim..Bakalım Yeliz ne diyecek...Bu arada kafenin nerede olduğunu tam anlayamadım.Cevap yazarsanız sevinirim...

:2:selam arkadaşlar..Aylardır yazdıklarınızı takip ediyorum.Bugüne kadar birçok kez söylediğiniz isimlere gittim.Son 2 yılı özetlersem.Hemen hemen hepsi erkek arkadaşımla evleneceğimi söyledi.Ama 3-4 ay önce ayrıldık ve tekrar bir araya gelmemiz mümkün değil.Hepsinden aynı şeyi duyunca ben de açıkçası kendimi olacağına o kadar çok inandırmışım ki toparlanma sürecim oldukça zor geçiyor.....Yazdıklarınıza istinaden sadece psikolojik rahatlama için diyelim yelizden az önce randevu aldım...Bakalım gittikten sonra anlatırım...Nergisi de merak ettim...izlenimlerim:
SEVDA:Söylediği tutn arkadaşlarım var ama ben net bişey görmedim ki defalarca gittim:)))
Aynur :Arkadaşlarım da dahil hiçbirimize tutn bişey olmadı:)))
Ali :Ali ve Sevdaya aynı gün gidip karşılaştırdım.Şaşkınlığım ikisinin de aynı şeyleri söylemesiydi.Tutturdukları olmasına rağmen finalde aynı hüsran:))
Murat :Hepsinden farklı şeyleri bir tek o söyledi ama ben elle tutulur bişey görmedim:))
Belgin:KK70:aha bu kadar ünlü değilken seneler önce eve gelir fal bakardı.elektirik ya da freknası tutturursanız söyledikleri çıkıyor.Ama maalesef ben de etkili değildi.ve her defasında sana bakmak zor diyordu.
Özetle daha bir çoğuna defalarca gittim..Bakalım Yeliz ne diyecek...Bu arada kafenin nerede olduğunu tam anlayamadım.Cevap yazarsanız sevinirim...

slm, seni dogru anladimsa bi tek muratmi ayrilcagnizi bildi? ve ali dedigin hangisi alsancaktami?

evreka cafe tarifi isteyenlere anlatmaya çalışayım ben bir bakayım, biz biraz zor bulduk :) karşıyakada metro istasyonu ve minibüs durakları var ya hani, işte ordan yukarı doğru metro caddesi boyunca ilerleyeceksiniz. evreka cafe diyince bilmiyorlar ama metro caddesini herkes biliyor , başlangıçta sokak bu mu yol yok gibi duruyor burda demiştik ama gittikçe genişliyor. park egzersiz aletleri bim falan filan var. o metro caddesi boyunca yürüyün yukarı doğru, sağ tarafta evreka cafe var.

slm, seni dogru anladimsa bi tek muratmi ayrilcagnizi bildi? ve ali dedigin hangisi alsancaktami?

Murata ayrıldıktan sonra gittim..Bildiği bişey olmadı:))) Ali evet alsctaki orta yaşta bi abi...Açıkçası Ali erk arkadaşım kişiliği bana nasıl davrandığı, Annemin tansiyon hastası olacağı kullanacağı ilaca kadar söyledikleri doğruydu...Final konusunda tutturan olmadı.Bu arada Sevdayla Ali birebir aynı şeyleri söyledi.

evreka cafe tarifi isteyenlere anlatmaya çalışayım ben bir bakayım, biz biraz zor bulduk :) karşıyakada metro istasyonu ve minibüs durakları var ya hani, işte ordan yukarı doğru metro caddesi boyunca ilerleyeceksiniz. evreka cafe diyince bilmiyorlar ama metro caddesini herkes biliyor , başlangıçta sokak bu mu yol yok gibi duruyor burda demiştik ama gittikçe genişliyor. park egzersiz aletleri bim falan filan var. o metro caddesi boyunca yürüyün yukarı doğru, sağ tarafta evreka cafe var.
Öncelikle adres için tşk ederim gayet başarılı anlattın:))) Bu arada sen yelizle ilgili ne düşünüyorsun?????

Öncelikle adres için tşk ederim gayet başarılı anlattın:))) Bu arada sen yelizle ilgili ne düşünüyorsun?????

ben gayet olumlu düşünüyorum, şimdiye kadar izmitte 6 yıl önce gittiğim falcıdan beri kimse böyle bakmamıştı, o kadını da bir daha bulamamıştım, ama yeliz de çok iyi, umarım onu da kaybetmem öbürü gibi :)

bana iyi şeyler de kötü şeyler de söyledi, yani hep olumlu fln söylemiyor, o an olanla ilgili bnm bilmediğim şeyler söyledi, başta yok canım demiştim, ama 1 saat sonra telefondan hepsini öğrendim. zamanı dediği gibi pek kesin tutturmuyor ama az çok biliyor. bana meslea sevgilinle temmuzda görüşeceksin demişti, bu hafta geldi bir günlüğüne de olsa gördüm sonunda :) iyi yani ben sevdim, hem çok tatlı bir kadın, yavaş yavaş anlatıyor, bizim gittiğimiz gün kızı hastaydı ağlıyordu :KK43: kesin bakmaz baksa da sallar demiştik ama sağolsun iyi baktı. inşallah kızı iyileşmiştir.

Arkadaşlar yelız mı bırsen mı? Hangısıne gıdılmelı? Bırsenı dusunuyorum ama cekınmıyorumda deıl acıkcası..Baktrp ta memnun kalan warmı cıkıyormu dedıklerı?

kızlar ben dün ablamla evreka cafeye yelize gittim ben sormadan söylemeden bazı durumları bildi birçok şeyi benim ve kocam yani aile maddi şeyleri gördü ama tam adlandıramadı zaten çok karışık ve grift bir durumumuz var bunu normal buluyorum gayet güzel tane tane yorumluyor gördüklerini söylüyor sorularınıza cevap veriyor bence yeliz bu işte başarılı bir isim özellikle bekar arkadaşlarımın gitmesini tavsiye ederim birde forumdaki arkadaşlar benim murat ile ilgili söylediklerime biraz bozulmuşlar sanırım arkadaşlar burası yorum ve düşüncelerimizi istediğimiz gibi ifade etmek için var zaten ben yani yalan mı söyleseydim memnun kalmadım başkası memnun kalmış olabilir ona bakarsanız benimde beğendim yeliz hanımı beğenmeyenlerde çıktı ben birşey demedim yani siz memnun kaldınız diye başkası memnun kalacak değil burada bunu rahatça söylemek herkesin hakkı neyse ben çok uzattım inşallah kısmet olursa nergize de baktırmak istiyorum herkese güzel fallar dilerim öptümmm:18:

kızlar kardeşim evrakaya yelize gitmiş abla her şeyi söyledi dedi ve bir isim verdiğinde onla ilgili herşeyi söylüyor dedi. ben de gidicem bakalım gerçekten merak ettim:KK61:

kızlar hepınıze katılıyorum ısımde verıyor tarıhde...ama bana soyledıklerı daha hıc cıkmadı :KK43:

yakın tarıhde soyledıgı ve cıkan seyler oldu mu?

Yelizin söylediği şeyler çıktı bana.tam kesin tarihi bilmesi olası bişey değil allah değil sonuçta kendide söyledi tarıhlerde yanılabiliyorum diye 6 yı 9 olarak görebiliyorum falan demişti benim öyle bir beklentim olmadı zaten önemli olan çıkması tarihte tutmayıversin bu beklentiyle ilgili bişey bana söylediği herşey doğruydu ve çıktıda.ıkı ay oldu ben baktıralı kısa vadede olacak dediği şeyler oldu.

MIssdance sonunda evleniyorsun vs.

Acaba Emel Hanim ya da Izmirli bu cok tuttugun kadin falan ya da baska birinin dedikleri gercek oldu mu?

Yoksa bambaska bir kader mi oldu.

esans merhaba ; bende nergis hanıma ve yeliz hanıma fal baktırmak istiyorum. özelden msj hakkım olmadıgı için soramadım .mumkunse sen bana özelden telefon numaralarını ulaştıra bilirmisin.öncelikle nergis hanımın ki olursa memnun olurum .teşekkürler.

MIssdance sonunda evleniyorsun vs.

Acaba Emel Hanim ya da Izmirli bu cok tuttugun kadin falan ya da baska birinin dedikleri gercek oldu mu?

Yoksa bambaska bir kader mi oldu.

Bende uzun süredir girmiyordum ve girince gördüğüm en guzel haber Missdance'ın evleneceği oldu.
Şahsen tanımasam da burada herkese epey tavsiyede bulunarak kalbimizi kazanmıştı :-)
Umarım ömür boyu mutlu olur....

Ve bende Serpilserpil gibi merak ediyorum.. Hangi falcının söylediği tuttu. Evleneceği kişiyi bilen oldu mu ??

Gecen gun foruma giren bir arkadasımın tavsiyesi ile Yeliz'e gittim.
Çok guzel seyler söyledi. Ancak gecmisi çok bildi diyemem. Söylediği guzel şeyler gerçekleşsin diye diliyorum :-)

Bu arada Cookie cafe de kahve falı bakan bir bayan var. yabancı sanırım İran'lı.
Burada övülen ve iyi denilen bir çok falcıdan kat kat iyi diyebilirim.
Haftaiçi gündüz saatlerinde gitmenizi öneririm.sakin oluyor.

Nergis yorumlarınızı lütfen yazın..
Denemek istiyorum, fikir alalım :-)

Bende uzun süredir girmiyordum ve girince gördüğüm en guzel haber Missdance'ın evleneceği oldu.
Şahsen tanımasam da burada herkese epey tavsiyede bulunarak kalbimizi kazanmıştı :-)
Umarım ömür boyu mutlu olur....

Ve bende Serpilserpil gibi merak ediyorum.. Hangi falcının söylediği tuttu. Evleneceği kişiyi bilen oldu mu ??

Gecen gun foruma giren bir arkadasımın tavsiyesi ile Yeliz'e gittim.
Çok guzel seyler söyledi. Ancak gecmisi çok bildi diyemem. Söylediği guzel şeyler gerçekleşsin diye diliyorum :-)

Bu arada Cookie cafe de kahve falı bakan bir bayan var. yabancı sanırım İran'lı.
Burada övülen ve iyi denilen bir çok falcıdan kat kat iyi diyebilirim.
Haftaiçi gündüz saatlerinde gitmenizi öneririm.sakin oluyor.

Nergis yorumlarınızı lütfen yazın..
Denemek istiyorum, fikir alalım :-)

cookie cafe neredeydi birde ne kadara bakıyor ?

X