İzmir'deki Falcılar

bende murata gittim bu hafta gercekten hizli konusuyo ama ben cok memnun kaldim, bence 25 tl haketti, söyledikleri azda olsa sacmalamiyo, suanki durumu düsünceleri ortaya döküyo, benim daha haberdar olmadigim birseyi söyledi bana ve ayni günün arksami olayi ögrendim. masaya oturmadan bana yurtdisindan hangi sehirden geldigimi bile söyledi

hadi ya merak ettim bende valla ben de mi gitsem ki ona:26:

Canım bende murata ilk gittiğimde öyle düşündüm.ama dediğim gibi dediklerini bir bir yaşadım.ben ona yavaş konuş diyorum soru soruyorum.anlamak için hızlı konuşuyor doğru.ama dedikleri çıkar.25 ktarot 17.5 kahve bakıyor ben kahve baktırıyorum tarotu kahveye göre daha uzun.ama uzun uzun bakıp sallayacağına bence kısa öz ve net şeyleri bilmesi güzel.buarada ben yine bu hafta gideceğim muratta çünkü önümüzdeki hafta yokmuş arkadaşlar tatile gidiyomuş.gitmek isteyen arkadaşlar acele etsinler.birde cumartesi çok kalabalık oluyor tavsiye etmem.

sana kesinlikle katiliyorum, ben acikcasi muratan cok memnun kaldim, bi konuda daha katiliyorum sana uzun bakip sallayacagina kisa ve öz olsun, resmen icimi okudu, düsüncelerimi söyledi, ben tarot baktirdim ve zaten kartlari cevirmeden sana yorum yapiyo. baska yerlere 15 tl vercegime ve hikayeler dinleyecegimi 25 tl veririm iyi birine baktiririm, bana gelecekle ilgili güzel seyler dedi insallah dedigin gibi cikar :))) zaten dedigi ilk seyi ayni günün aksami yasadim

kızlar kararsız kaldım
pekikahve falına da gusel bakıyor mu murat? baktıran var mı

Müjgan kafede berrin -idi sanırım adı dövmeli siyah kısa saçlı saçına boncuk gibi tuhaf seyler takan kadına bugün fal baktırdım arkadaşlar on lira verdim. O kadar biliyo falan dediniz, hiçbirşey bilmedi. Zırvaladı attı resmen. Hiç memnun kalmadım on lira daha verin yelize, nergise gidin. Ayrıca bu murat dediğiniz adam koton outlet mağazasının oradaki kafede yine aynı şekilde müjgan diye bir kadınla ve ali diye biri daha var onlarla bakıyor değil mi ? Ben baktırmıştım 10dk sürmüştü. Bilememişti. Oysa gitmiycem.

Son düzenleme:

berrin tatli güleryüzlü bi bayan ama falini bende begenmemistim acikcasi, o cafedeki falcilar eskisi gibi iyi degiler bence, eskiden cok daha iyi bakiyordular

sevgi var bostanlıda tavsiye ederim denemeye deger gidenler varsa yazsın

sevgi var bostanlıda tavsiye ederim denemeye deger gidenler varsa yazsın

sevgiye de gitmistim, suanki durumu iyi biliyor fena degil tatli bi bayan, sohbetide güzel ama bi nergiz murat yeliz gibi degil bence, ona 15 verecegime bi 5 üzerine koyarim öbürlerine giderim

Bende fal seven biri olarak son dönemde yaşadığım sıkıntılar nedeniyle izmirdeki bir kaç falcıya gittim bunlarla ilgi,li izlenimlerimi paylaşayım....
İlk falcım iki yıl önce gittmiştim birde 3 ay önce gittiğim Fiesta kafedeki Kemal ;Tarot bakıyor ilk baktığında ialemle ilgili tüm sağlık sorunlarını detaylı bir şekilde tarif etmişti ikincide ise şu an yaşadığım olayı tarif etti ve ne olacağını söyledi bakalım henüz zamanı var.. kemal in falı çok kısa sürüyor kısa ve öz söylüyor... benle beraber giden arkadaşlar menmun kalmamışlardı ..
Sevdam kafedeki sevda hanım; falın ilk 5 dk snda hiç bir şyi bilemedi sonra ben durmumdan bahsedince tekrar kartları açtı bazı şeyler söyledi bakalım çıkacakmı bilemiyorum daha halk tipi bakıyor iyi bir insan ...
Samyeli kafedeki Serpil hanım; tek kelimeyle zaman ve para kaybı.. bana ve bir arkadaşıma baktı resmen salladı...
Daisy kafede murat için gittik 3 kişi ama yokmuş metin diye bir arkadaşa baktırdık şok olduk duvara bakarak anlatıyor benim yaşadıklarımı tek tek anlattı diğer arkadaşlarda şok oldu ama şu an orda çalışmıyormuş nerde bilmiyorum...
Evreka kafe yeliz... Dün arkadaşla gittik aynı masada ikimizede baktı bize soru sormadan herşeyi tek tek anlattı bu güne kadar baktırdığım falcılar arasında kesinlikle bir numara diye bilirim kendiside çok iyi bir insan hala şoktayım....

Son düzenleme:
evreka cafenin telefonuxxxxxxxxxxx arkadaşlar. ben masanın üzerine yazmıştım, aramayın eski sayfalarda tekrar yazayım :)

bana da sevgilinle kısa bir görüşme olacak demişti, ben ummuyordum ama o da gerçekleşti, dediği tarihten bir hafta önce :)

biraz zaman geçsin gene gideceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
berrinin saçları kırmızı ,turuncu gibi bir renkti.demek siyah yapmış.berrin geçmiş ve şimdiki durumla ilgili 15 şey söylediyse 12 si doğruydu, diğer 3 ü de bakış açısına göre doğru kabul edilebilir.tabii bunları doğru yorumlayınca gelecek için de bir kaç doğru ipucu söyleyebilir diye bekledim.gelecekle ilgili sadece 2 cümle söyledi ve' bu kadar ' deyip ayağa kalktı :/3 dakikada bitmişti .'çok kısa , daha uzun tutmalısınız' dedim. tutumunu sevmedim aynı yerde çalışan selda aynı fiyata 4 katı zaman ayırıyordu fala benim ona gittiğim dönem. ama dün ve bugün bana gelen haberlere göre berrinin falı seldanınkinden daha çok beğenilmiş.ben yine de bir daha berrine gitmeyi düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…