İzmir'deki Falcılar

Ben nergis hanımdan memnun kaldım çok ama, birşey sorucam. Bana gelecek ile ilgili çok güzel şeyler söyledi. Tutan oldu mu bu bayanda birde yarın yelize gitmeli miyim sizce ?

bana verdiği vadeye 2 ay zaman var ama ben olmasına imkansız gözüyle bakıyorum olursa yazarım canım

visneli kek biirşey sorucam yelizin ki mi çıkmadı yelizin falı banada çıkmadıı

yok canım, nergis'in dedikleri çıkmadı. yeliz'e gitmedim ben ama merak ediyorum. aslında burada ismi geçen falcıların hemen hepsine gitmiş ve denemiş biri olarak (bahriye hanım, belgin kostak...vs dahil) iyi bir falcının yalnızca o anki durumla ilgili doğruları bilebildiğini ama hepsinin gelecekle ilgili sadece tahminde bulunduğunu düşünüyorum.

Ben nergis hanımdan memnun kaldım çok ama, birşey sorucam. Bana gelecek ile ilgili çok güzel şeyler söyledi. Tutan oldu mu bu bayanda birde yarın yelize gitmeli miyim sizce ?

nergiz abla nın dedikleri çıkıyor bana da arkadaşlarıma da çıktı..yeliz tamamen hikaye boşa para..

hayal kırıklığına uğramana üzüldüm.tabii herkes memnun kalacak diye bir şart yok.ben de işimi sevmeme ve kendimi yeterli görmeme rağmen zaman zaman verimsiz kötü geçen saatler ,günler olabiliyor.

arkadaşımın annesi nergize 'oh ne güzel ! siz kendiniz,ailenizle ilgili herşeyi önceden biliyorsunuzdur ' demiş.nergiz de 'ne kendi, ne ailesi ve ne de yakınlarıyla ilgili en ufak birşeyi asla diğer insanlara baktığı fal gibi göremediğini ama kendisi ve yakınlarıyla ilgili olayların bazılarını rüyada görebildiğini 'söylemiş.terzi söküğünü dikemez hesabı.

kızlar ben karşıyaka pasajın içindeki yere gittim kolunda dövmesi olan orta yaşlı bir bayan baktı fakat adını sormayı unuttum. zaten kahve fincanına bile gerek kalmadan yüzüme pat pat söyledi her şeyi ve şok oldum gerçekten iyi bildi. siz gittiniz mi o bayana ismini bilen var mı ki:44:

kızlar ben karşıyaka pasajın içindeki yere gittim kolunda dövmesi olan orta yaşlı bir bayan baktı fakat adını sormayı unuttum. zaten kahve fincanına bile gerek kalmadan yüzüme pat pat söyledi her şeyi ve şok oldum gerçekten iyi bildi. siz gittiniz mi o bayana ismini bilen var mı ki

nerde bu bayan cnm?hangi pasajda acaba bahsedilen firdevs hanimi bu?

müjgan cafede böyle biri vardı arkadaşım baktırmıştı ama müjgan cafedemi baktırdın?

müjgan cafede böyle biri vardı arkadaşım baktırmıştı ama müjgan cafedemi baktırdın?

aynen öyle kızlar. müjgan cafede baktırdım. çok şey bildi ben tek kelime etmeden. zaten önündeki kağıda karalıyor hep bişiler gözlerini kapatıp,fincana bakmıyor bile

ne kadara bakıyor bu bayan birde yerini tam tarif edermisiniz?

Berfin defalardır yazıyorum okumuyorsun heralde. Diyorum ki çarşı caminin pasajının içinde ofisi var orada bakıyor.

Bu arada: Kızlar müjde! Yelize gittim bugün cumartesiden beri kendisi kızı hasta oldugu icin gelemiyormuş bugün gittim. Ve bunu da begendim acıkcası. Söyleninler gibi hikaye, palavra hiç birşey yok kadında. Nergizle aynı seyleri söylediler hemen hemen. Ama yeliz daha kapsamlı daha doğal ve acıklamalı baktı. Kendisi de çok iyi bir bayan çok sevdim.

Gidilebilicek falcı listem tamamlandı.

Son olarak favori falcılarım : Sibel, Nergiz, Yeliz, Firdevs.

dövmeli falcı ,açık kumral, kısa saçlı müjgan kafede var.adı berrin.bana etkileyici ama fazla kısa bir fal bakmıştı.ona falının çok kısa olduğunu daha uzun tutması gerektiğini söylemiştim.belki bahsettiğniz kişi berrin dir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…