İzmir'deki Falcılar

Berfin defalardır yazıyorum okumuyorsun heralde. Diyorum ki çarşı caminin pasajının içinde ofisi var orada bakıyor.

Bu arada: Kızlar müjde! Yelize gittim bugün cumartesiden beri kendisi kızı hasta oldugu icin gelemiyormuş bugün gittim. Ve bunu da begendim acıkcası. Söyleninler gibi hikaye, palavra hiç birşey yok kadında. Nergizle aynı seyleri söylediler hemen hemen. Ama yeliz daha kapsamlı daha doğal ve acıklamalı baktı. Kendisi de çok iyi bir bayan çok sevdim.

Gidilebilicek falcı listem tamamlandı.

Son olarak favori falcılarım : Sibel, Nergiz, Yeliz, Firdevs.

Gozunaydın sonunda baktırmıssın :nazar:

Sibel dedıgını kacrıdım galıba o nerdeydı:KK34:

dövmeli falcı ,açık kumral, kısa saçlı müjgan kafede var.adı berrin.bana etkileyici ama fazla kısa bir fal bakmıştı.ona falının çok kısa olduğunu daha uzun tutması gerektiğini söylemiştim.belki bahsettiğniz kişi berrin dir

pasajın ıcındekı mujgan kafeden bahsedıyorsunuz deıl mı??

Berfin defalardır yazıyorum okumuyorsun heralde. Diyorum ki çarşı caminin pasajının içinde ofisi var orada bakıyor.

Bu arada: Kızlar müjde! Yelize gittim bugün cumartesiden beri kendisi kızı hasta oldugu icin gelemiyormuş bugün gittim. Ve bunu da begendim acıkcası. Söyleninler gibi hikaye, palavra hiç birşey yok kadında. Nergizle aynı seyleri söylediler hemen hemen. Ama yeliz daha kapsamlı daha doğal ve acıklamalı baktı. Kendisi de çok iyi bir bayan çok sevdim.

Gidilebilicek falcı listem tamamlandı.

Son olarak favori falcılarım : Sibel, Nergiz, Yeliz, Firdevs.

cnm yani yeliz daha iyiydi diosun nergizden ? ona göre gidicem de :KK70: gelecekle ilgili hangisinin söyledikleri çıktı ??? :S

bugun yine bir yeliz kehaneti cıktı hazıran 20sınden sonra olucakları tek tek soyledıgı gıbı cıktı birde herkesın yıldızı tutcak diye bir sey yok bence sahsen soylenılen ısımlerden hepsınde hıcbırsey bılmeyen bır kadın annemın ısmıne kadar bılebılıo yanı kımseyı kotulemeye gerek yok denemeden bilemeyiz diye düşünuyorum..Biraz sans elektrik işi.

bugun yine bir yeliz kehaneti cıktı hazıran 20sınden sonra olucakları tek tek soyledıgı gıbı cıktı birde herkesın yıldızı tutcak diye bir sey yok bence sahsen soylenılen ısımlerden hepsınde hıcbırsey bılmeyen bır kadın annemın ısmıne kadar bılebılıo yanı kımseyı kotulemeye gerek yok denemeden bilemeyiz diye düşünuyorum..Biraz sans elektrik işi.

walla sasırıyorum her sıteye gırısımde :)

eger yelızın soyledıklerı cıkarsa burdan dırekt duyurucam...en yakın tarih eylul:44:

Nergiz de yeliz de iyi arkadaşlar, bana farklı şeyler söylemediler. Ama yeliz öyle şeyler söyledi ki ağladım resmen. İkisi de çok , çok iyi baktı bana. Geleceğe yönelik şeyler söylediler. Çıkıcak gibi. Yeliz isim ve tarih konusunda iyi değil pek kendisi de söylüyor. Atıyorum 6. ay diyorsa veya 30Haziran falan diyorsa. 3.4 gün oynayabiliyor ama, memnun kalıcaksınızdır temin ederim sizleri. Nergis'te aynen öyle. Eeeeee, başka yarın gidebiliceğim şöyle güzel bi falcı var mı bakalım önerebiliceğiniz ? : D

Yelizin söyledikleri 3 4 gün oynuyo ama yinede çıkıyormu??:44: bide çoğunlukla yelizin dedikleri çıktı diye yazanlar var ama nergizden memnun olupta söledikleri çıktı diyen az yeliz gelecek konusunda daha mı iyi bilemedim ??

kizlar :KK70: size fal bakdim :KK70: yazimi okuyan kisi 5 güne kadar cok iyi bir haber alcak :) üstelik hic ummadigi bir yerden birinden iyi bir teklif gelcek ya is ya ask :KK70: orasii süpriz :KK70: hehe

QUOTE=pembiss;19819975]kizlar :KK70: size fal bakdim :KK70: yazimi okuyan kisi 5 güne kadar cok iyi bir haber alcak :) üstelik hic ummadigi bir yerden birinden iyi bir teklif gelcek ya is ya ask :KK70: orasii süpriz :KK70: hehe[/QUOTE]

:KK71: neden olmasın ki.çok iyi oldu bu :KK70:

Nergiz de yeliz de iyi arkadaşlar, bana farklı şeyler söylemediler. Ama yeliz öyle şeyler söyledi ki ağladım resmen. İkisi de çok , çok iyi baktı bana. Geleceğe yönelik şeyler söylediler. Çıkıcak gibi. Yeliz isim ve tarih konusunda iyi değil pek kendisi de söylüyor. Atıyorum 6. ay diyorsa veya 30Haziran falan diyorsa. 3.4 gün oynayabiliyor ama, memnun kalıcaksınızdır temin ederim sizleri. Nergis'te aynen öyle. Eeeeee, başka yarın gidebiliceğim şöyle güzel bi falcı var mı bakalım önerebiliceğiniz ? : D

meadows başlıklara bakarken rastladım google a binnaz abla yazıyosun bi fal sitesi çıkıyo kahveni içip resmini yolluyosun onlar yorumlayıp mail atıyolar sitede bi kaç bakan var onlardan birini seçiyosun 10 tl daha önce duymuşmuydun??:44: böyle bişeyde ilk kez gördüm :)

Yelizin söyledikleri 3 4 gün oynuyo ama yinede çıkıyormu??:44: bide çoğunlukla yelizin dedikleri çıktı diye yazanlar var ama nergizden memnun olupta söledikleri çıktı diyen az yeliz gelecek konusunda daha mı iyi bilemedim ??

çoğumuz nergizi yeni keşfettik . biraz zaman geçmesi gerek söyledikleri için . ben şu ana kadar iki kere gittim.gıdım gıdım birşeyler yazacağıma biraz daha bekleyeyim dolu dolu birşeyler yazayım diye düşünüyordum buraya. nergizin ona ilk gittiğmde söylediği bir şey oldu.ama bu şey hayatımda mihenk taşı olacak çok önemli , konulardan değil o yüzden buraya yazmaya gerek duymadım.ama bildi .daha önemli olanları olduğunda ki (böyle sinyaller var) yine haber veririm.3-5 gün şaşması mucize ötesi falcılar için .çoğunu gördükten sonra karar verdim ki 3-5 ay sarkması bile ciddi başarı !

Sitedekilere baktırmayın arkadaşlar sanal ortamda yani, öyle iş mi olur yazık paranıza. Gerek yok.

ben de size fal baktım:KK49:bu mesajı 24 saat içinde okuyan kişiler 11 gün içinde (niye 11 ? çünkü ilginç duruyor :) hep gerçekleri görücek ,hep doğruları seçecek ama gördükleri ve seçtikleri onu acıtmayacak ,üzmeyecek aksine onu ağırlıklarından kurtarıp, hafifleştirecek çok huzurlu ve mutlu kılacak:KK8:

Daisy cafe murat pişman olmayacaksınnn

arkadaşlar bana daha yakın olduğunu düşündüğüm için alsancağa daisy cafe de murata tarot baktırdım çok hızlı bakıyor çok hızlı konuşuyor tırrtt diye baktı geçti nasıl baktığını anlamadım bile şuanda söylediklerini bile az hatırlıyorum ben böyle biraz uzun bakanlardan hoşlanıyorum beni çok tatmin etmedi çok afaki her falcının söylediği genel şeyler söyledi bilemiyorum ben öyle çok memnun kalmadım 25 liram boşa gitti diye düşünüyorum yelizi ve nergiz hanımı çok merak ediyorum inşallah en yakın zamanda onlarada gidebilirim..

X