İzmir'deki Falcılar

Ali Gücenmez : Kendisi hem zaman hem de para kaybı. Bana firdevs abla söylemişti aslında bunun dolandırıcı oldugunu da neyse. Kendisini medyum olarak tanıtan, amacı sadece para olan. Şarlatanın teki! Uzak durulmalı.

pazar günü bakmıyor olabilir.

Serkan Bey : Genç biri baya , hatta oldukça genç üniversiteli gibi. Ben sanki çok büyüğüm o ayrı da Herneyse. Kendisi tarot bakıyor normalde kart yorumu olduğu için tarot sevmem açıkçası, kendisi 11 tane kart seçtiriyor ve açıyor. Gidilebilir yani. Çünkü gelecekle ilgili vaadleri var, tutar mı bilinmez ama. Karataş'ta oturuyor fiyatı ise 20tl.

firdevs karşıyaka çarşının neresinde,adresi buraya yazmanın mahsuru var mı?

Eveeet arkadaşlar pazartesi nergiz'i ziyafet edicem, ayrıca yelize de gidicem her ikisi hakkındaki yorumlarımı buraya yazarım artık. Umarım yararı olmuştur söylediklerimin. Devamı gelicek mi bakalım

Bahriye hanımın evi yeşilyurt hatay tarafındamı?

Eveeet arkadaşlar pazartesi nergiz'i ziyafet edicem, ayrıca yelize de gidicem her ikisi hakkındaki yorumlarımı buraya yazarım artık. Umarım yararı olmuştur söylediklerimin. Devamı gelicek mi bakalım

sevgiyi beğendiysen,nergizi beğeneceğin kesin o zaman

Bahriye hanımın evi yeşilyurt hatay tarafındamı?

Evet yeşilyurtta kendisi.

esans, daha bugün baktırdım genel olarak birşey söylemek yalnış. bir kaç şey bildi aslında ama pek abartılıcak bir durumu yok yani. sadece diğerleri gibi suratsız bi hanım değil.

Iceberg kafe : burası evraka kafenin olduğu alaybey eski istasyon caddesi üzerinde ,burada falcı fatoş kahve falı,isteyene tarot falı bakıyor.fal süresi 8-10 dakika kadar.fatma ya da fatoşun en dikkatimizi çeken özelliği , isim sayması. arkadaşıma 5 bana 4 isim saydı.ve biz bu isimleri gerçekten tanıyoruz.onlarla ilgili kişilik ve fizik tarifleri de doğruydu.isimler ,ahmet, mehmet ,ayşe,burcu vs vs gibi çok yaygın olan isimler değildi.galiba falcıların da uzmanlık alanı oluyor , kalp,beyin,göğüs hastalıkları,diş gibi fatoş ta isimleri ve tipleri çıkartabiliyor.ya da o gün gününde ve saatindeydi bize denk geldi.diğer söyledikleri neydi hatırlamıyorum.demek onlar etkilememiş beni.ücret:10 tl.

Arkadaşım bahsetmişti sanırım aynı bayan. Gelecekle ilgili söyledikleri çıktımı bahriye hanımın ?

Sevgili esans bir çok falcı deneyimi olan biri olduğun için sana soruyorum kahve falı tarot vs baktırmaktansa yıldız haritası, horoskop analizi çıkarttırmak gelecekteki olaylarla alakalı daha yakın tahminler sunabilirmi bize ??:44: bu ara üstüste tutulmalardan dolayı çokça astrolog gördük televizyonda daha önce bi astroloğa gitmiş analiz yaptırmış kimse veya bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın :97:

Arkadaşım bahsetmişti sanırım aynı bayan. Gelecekle ilgili söyledikleri çıktımı bahriye hanımın ?

Bana şu tarihte hayatına bir kız giricek hayata bakış açını değiştiricek dedi. Gerçekten de girdi. Şuanda en yakın arkadaşım kendisi, hayatımla ilgili kararlarım değişmese de girdi yani. Ayrıca 23-24-25 Haziran tarihlerini verdi. Temmuz'u bulmadan beklediğin haber gelicek dedi ama, bakalım çıkıcak mı.

Nergis'i aradım yarın 2.5'da randevu aldım esans çok övdün bakalım umarm iyi şeyler söyler. Gelecekle ilgili vaadleri tutuyor mu ki? Birde pazartesi evraka'ya gidicem başka da kalmadı zaten.

çok uzun zaman önce nuray koçak adlı bir astorolog istanbulda doğum anı ve yerine göre çok ayrıntılı bir yıldız haritası çıkarmıştı bana . 1o dakika süren bir kasete anlatmıştı yorumlarını.isteyenlere kasedi ve harita dökümlerini veriyordu.allah rahmet eylesin nuray hanım çok doğru yorumlar yapmıştı.eğer iyi bir astrologsa, kişiliğnin güçlü ve zayıf yönlerini,becerilerini .hangi özelliklerini öne çıkarman hangisini dizginlemen gerektiğini ,hangi işlerde başarılı olabileceğini ,nasıl bir aile konumunda olduğunu,nasıl biri ile yuva kuracagını,çalışma hayatını ,sağlığındaki zayıflıkları,doğduğun yerde mi ya da uzakta mı yasayacağın gibi şeyleri genel hatlarıyla bilebiliyorlar.ama yakın gelecek gibi olaylar için uygun olmayabilir.mesela astroloji bir iş hayatın,mesleğin olup olmayacağını bilir.ama bununla ilgili ayrıntıları haritanda çok baskın gözükmüyorsa bilemez.doğduğumuz gün hatta saat ve yerin yasadıklarımızla çok ilgisi var .o gezegenlerin de orada tesadüfen , ya da süs olsun diye durdukarına inanmıyorum.

falın enerji işi olduğuna bir kanıt daha ben ravezza ya ilk defa 2 yıl önce gitmiştim o dönem hayatımda birisi vardı bana dediki hayatına yeni birisi girecek nisan sonu gibi dedi ve o kişiden bahsetti işi ailesi....bende ilk önce bu kadın bişey bilmiyor dedim sonrasında dediği zamanlarda gerçekten böyle birsiyle tanıştım hatta kadın bana dediki askerde dedi gerçektende o dönemde askerdeymiş tabi bunu falcıya giderken yanımda giden arkadaşım farketti o hatırlattı falcı buları demişti diye
bu sene aralık ayında tekrar gitiim ben öğretmenim ve atama bekliyordum gittiğim zamanda atama döbemiydi ama benim atanamayacağım kesindi bana dediki devlet kapısı kesin atanacaksın dedi ben imkansız olduğunu söyleyince bana kızdı atanacaksın dedi ve allaha şükür 1 haziranda atandım :))
arkadaşımada önerdim onuda götürdüm onada nişanlanacağı tarihi söyledi işiyle ilgili çok önemli bilgiler verdi
benim çok memnun kaldığım bir falcı huysuzluk konusundada haklısınız bencede huysuz ve suratsız :)

Demek ki genellemeleri biraz da olsa tutabilmiş canım ben geçen hafta gittim. Fal süresini çok kısa tuttu. Ve bana asker de olan biri var ve evlenicek biri var dedi. İkiz çocuk var dedi. Biri seni düşünüyor isim içinde t harfli biri dedi. T harfi de genellemedir. Bana içinde t harfi olmayan bir isim söyleyin. Bundan kat kaat daha iyileri var yazık vermeyin 25 tl :)

arkadaslar pasaklı bırsenın yerını bana tam werebılecek kımse warmı?

Pasaklı birsenin evi örnekköy yamanlar kolejinin çaprazında. Karşıyaka dolmuş duraklarından örnekköy dolmuşuna bin. Beni yamanlar kolejinde indirin de. Ama koleji de, yoksa bir okul daha var orda inersin. Ordan karsıya gec asfalta yürü. Kimi tutup sorsan götürüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…