İzmir'deki Falcılar

ARKADAŞLAR HAYATIMDAKİ GELİŞMELERE GÖRE YİNE YAZMAK İSTEDİM BURAYA MESAJ HAKKIM OLMADIĞI İÇİN NERGİS HANIMIN NUMARASINI YOLLAYAMIYORUM.İNANILMAZ OLAYLAR YAŞADIM BEN NERGİZ HANIMLA TANIŞTIKTAN SONRA DÖNMEYECEK ADAM DÖNDÜ.DEDİKLERİNİ YAŞADIM.bİRDE DAİSY CAFEDEKİ MURAT.ADAM YÜZÜME BAKIP SÖYLEDİ HERŞEYİ.TELEFONUNU AÇMAYAN ESKİ SEVGİLİM BENİ ARADI BEN BU KADAR SÖYLÜYORUM SİZE.GERİSİ SİZE KALMIŞ.AMA BEN İZMİRDE BELGİN KOSTAK,SEVDA HANIM,PASAKLI BİRSEN,RAMAZAN,DU FİESTA ÖMER,KEMERALTIDAKİ DEŞİRA,EVRAKA CAFE YELİZ,POLAT CAFEDEKİ ANGEL,DAİSY CAFE METİN,YEŞİLYURTTAKİ EFSANE,RAVAZADAKİ BAYAN HEPSİNE GİTTİM.İZMİRDE GİTMEDİĞİM FALCI KALAMADI.NERGİZ VE MURATIN FALININ ÜZERİNE YOK BENCE.

mesela bana onun öğretmen olduğunu özelde çalıştığını ve üniversite düşündüğünü söyledi..annesi ve babasının ayrı olduğunu ve bu yüzden sorun yaşayacağımızı izmirde yaşadığını ama aslen iç anadoludan olduğunu, alevi olduğunu , babasıyla görüşmediğini.... gibi çok ayrıntıda verdi bunlar aklımda kalanlar

ya bu firdevs hanimin yeri tam olarak nerde, karsiyaka carsisinin neesinde, iyice bi tarif edermisin canim, özel msj atamiyorum o yüzden burdan yaziyorum

Eveeet arkadaşlar pazartesi nergiz'i ziyafet edicem, ayrıca yelize de gidicem her ikisi hakkındaki yorumlarımı buraya yazarım artık. Umarım yararı olmuştur söylediklerimin. Devamı gelicek mi bakalım

firdevs hanimin yerini tam tarif edermisin, karsiyaka carsisinin neresinde tam olarak, özel msj atamiyorum, ve iyi bakim yapiyormu, tesekkürler simdiden

Evet arkadaşlar nergize gittim ve şimdi eve geldim laptobu açar açmaz yorumumu yapıyorum. Nergizden çok memnun kaldım. Neden derseniz herşeyden önce doğal, yapmacık olmayan bir bayan. Ve oldukça da dürüst. Bana teker teker ruh halim, yaşadığım olayları herşeyi anlattı. Geleceğim ile ilgili olumlu seyler söyledi. Çok çok memnun kaldım. Evine ulaşmam biraz olaylı oldu benden kaynaklı ama gerçekten değdi. Bakım ücreti 20tl. Sonuna kadar hakediyor. Artık hiç kimseye boşuna para vermeyin direk nergize gidin. Etraf dolandırıcı dolu gerçekten.

Size son olarak değerlendirdiğim de, en iyi iki falcım : Nergiz ve Sibel.
şaşmaz artık bunlar.

Aslında fal bana göre tamamen elektirik meselesi yani. Özel gücü olması , fal bakabilmesi bi ayrı özellik tabiki. Ama çok özel insanlar bile elektirik alamadıgına bakamıyor. Ben ilk gittiğim de bana öyle birşey söyledi ki. Şok oldum. Ama gerisi tamamen sallama diyemem. Bir kaç şey daha bildi tabi. İkinci gidişim vasattı. Ama bir nergiz, bir sibel değil benim için bu falcılar.

firdevs hanimin yerini tam tarif edermisin, karsiyaka carsisinin neresinde tam olarak, özel msj atamiyorum, ve iyi bakim yapiyormu, tesekkürler simdiden

Firdevs hanım karşıyaka çarşıda bir pasaj içinde, sana tavsiyem bir on gün bekle vaktin varsa bana on gün verdi. Dediği çıkarsa gitmeni öneririm. Adresini, telini özelden mesaj olarak atarım. Çok kesin konuştu. Bir hafta verdi bana eski sevgilin dönücek dedi. Bakalım nolucak. Çıkarsa git derim.

kesinlikle elektrik işi zaten bu yüzden bazısı memnun kalıyor baısı memnun kalmıyor mesela sevdaya gittim ben çok bekledim sırada içerden çıkan şok olmuş ayy herşeyi bildi diyerek çıktılar ama beni tatmin etmedi :)) belki başka zaman gitsem bu seferde çok beğenebilirm :))

canım bende sevdim nergiz hanımı,ileriye dönük olumlu şeyler de söyledi fakat yıllar önceki erkek arkadaşımın sevgisinin nazarından kısmetin kapandığını, kurşun döküyormuş döktürmemin iyi olcağını söyledi.bilemiyorum belki ileri ki zamanlarda bunun için de gidebilirim.yani böyle nazardan kısmet kapanması olabilir mi tam bilemiyorum ama bilen varsa açıklarsa sevinirim

Kısmet kapanması nazarla ilgili değil ki canım ne alaka yani. Ama kurşun döktürmenin zararı olmaz yani yaptırabilirsin istersen.

arkadaşlar ben de dün yeliz hanıma gittim, bana da çok şey bildi, verdiğim paraya acımadım yani :) hem iyi haberler verdi , hem kötü bir iki haber verdi, kötü haberi ordan çıktıktan 1 saat sonra aldım şimdi iyi haberi bekliyorum, inşallah dedikleri çıkar :)

Genel olarak aynı ama ikisi çok farklı birbirinden. Biri kurana bağlı, biri de cinlerle çalışan bir bayan.[/QUOTE]

anladim sana zahmet sen bana yinede tam olarak firdevsin yerini tarif edermisin, önceden kendisini aramam gerekiyormu? yanlis anlamadimsa genel olarak iyi bakiyo suanki durumu ortaya dökebiliyo

teşekkürler esanscım bu bilgi iyi geldi belki daha sonra bi astroloğa gidebilirim ama şimdi nergiz hanıma gitmeyi kesinleştirdim gittiğim gün mutlaka paylaşıcam

Ben nergis hanımdan memnun kaldım çok ama, birşey sorucam. Bana gelecek ile ilgili çok güzel şeyler söyledi. Tutan oldu mu bu bayanda birde yarın yelize gitmeli miyim sizce ?

Ben nergis hanımdan memnun kaldım çok ama, birşey sorucam. Bana gelecek ile ilgili çok güzel şeyler söyledi. Tutan oldu mu bu bayanda birde yarın yelize gitmeli miyim sizce ?

ben ikisinede gittim, hem nergise hemde yelize, ikiside iyi bakiyor.bana firdevsin yerini tam olarak tarif edermisin

Sevgılı Meadows, öncelikle üsenmeden tek tek gıttıgın falcıları yazıp bizimle paylaştıgın ıcın tesekkurler :)

bende soyledıklerınınn % 50 sını gormus...en son daha Nergıse gıtmemıs Yelizi denemiş biriyim..
Nergıse bı turlu cesaret edemedım acıkcası....
ama yelizi tavsıye ederım ılerıye donuk soyledıklerı daha tarıhlere gelmedım ama kısmen cıktı....

gıttıkten sonra yorumlarını beklıyoruz :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…