İzmir'deki Falcılar

karsıyaka metro istasyonundan girneye doğru yürüsenız solda kahve diyarının ıkı dukkan ilerisi: ) Evreka cafe aslında suya bakıo kahve sadece araç oluyo 9 ay once hazıran ayında işimle ılgılı sorunların hepsını soyledı ve hazıranın bırınden beri ugrasıyorum. erkek arkadasımla ılgılı tipini sağlık sorunlarını hepsını anlattı. fazlasıla gercekçi herseyı soyluyor ayrılcaksan ayrılcagını olcaksa olacagı gercekten bugune kadar gitmedğim kalmadı bu forumdakı tum ısımlere neredeyse ama Yeliz'i tek geçiyorum

missdance' yeni bir falcı lazım bana' diyordu.galiba o falcı bulundu.evrakada yeliz ! kafenin adı latincede 'buldum' demek ama missdance de şu sıralar çok meşgul olmalı.

kafeyi neden gitmeden önce aramamız gerekiyor ?

kafeyi neden gitmeden önce aramamız gerekiyor ?telefon numarası googleda yazmıyor

soru sorabiliyoruz yani...iyimiş :) peki sorması ayıp kaç mani?

fiyatı 10 tl .ama selda yıldızının barıştığı müşterilere daha iyi bakıyor.baktığı ilk falı sevmemiştim.' ilk baktığım falı anlamazsın ama sonraki iyi olur'demişti. sonrakiler giderek daha iyi oldu.ancak ben uğraşamam derseniz nergiz daha iyi.zaten evinde bakanlar daha çok vakit ayırabiliyor bu işe.

esans çok teşekkürler sevcan62 de saolsun atmıştı saol en kısa zamanda arayıp gidicem aslında biraz korkuyorum tek başıma gidicem neyle karşılaşırım acaba diye umarım iyi olur sizede anlatırım

esans çok teşekkürler sevcan62 de saolsun atmıştı saol en kısa zamanda arayıp gidicem aslında biraz korkuyorum tek başıma gidicem neyle karşılaşırım acaba diye umarım iyi olur sizede anlatırım

o zaman karşılıklı korkucaksınız. o da yabancılardan tedirgin oluyor ilk başta

arkadaşlar size bir sır vereyimde izmirde cafeleri vs leri dolaşıp durmak zorunda kalmayın.ama benden duymuş olmayın.

bahsettiğin elanit ya da elmira mı?

hayır değil.ya benim tesadüfen netten bulup arkadaş olduğum kişi.face de tarot kahini yazarsan görürsün.müsait olduğu bir anı yakalarsan baktırabilirsin netten baktığında ücret almıyor.zaten özel gidiyor normalde başka işde yapıyor.

evrekada daha once hangı gunler oldugu bellı değildi ama sımdı belli. Yani aramadanda gidebilirsiniz arkadaslar: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…