İzmir'deki Falcılar

ben nergisi bilmiyorum ama yeliz çok güzel bakıyor bence yelize git

kızlar ben 3 ay önce müjgan cafede metine baktırmıştım ama şimdi ordan ayrılmış numarasını veya nereye geçtiini tabiiki söylemiyorlar. bileniniz varsa cevap yazarmısınız.

Merhaba,
tavsiye üzerine gittiğim ve tavsiye edebileceğim yeni bir yer var.Kıbrısşehitleri cad.de Köfteci Ramizin sokağında Doğuş Cafe 'de ki bayan aynı zamanda kafeninde sahibiymiş. Kahve ve tarot falı bakıyor, ben memnun oldum burayı bulduğuma, deneyin derim

SON HABERLER

Boncuklu Bayram :dedikleri çıkmıyor.ne benimkiler.ne tanıdık ne arkadaşlarımın ki.
Cookiede Gül :fal süresini gittikçe kısaltıyormuş ve artık daha yuvarlak laflarla falı geçiştirmeye başlamış.
Hisarda Batu:duyduğum ve de gördüğüm kadarıyla o da falları yuvarlıyor şu sıralar.
Fısıltıda ramazan :maalesef.

Son düzenleme:
Fırıncı kafe Zeynep : Tarot kartı açıyor.10-12 dakika sürüyor.Mart ,Nisan,Mayıs ayında olacağını söylediği şeyler ne benim ne de birlikte gittiğim arkadaşım için gerçekleşmedi.geçmişle ilgili bazı durumları bilebildi.Uzak vadede olacak iki olayla ilgili doğruya yakın tahminler yaptı.Geleceği bildiğini gelecek gelmeden nasıl biliyorsun derseniz,Olaylar Zeynebe anlatmadığım şekliyle 2-3 sene sonra o yönde sonuçlanacak şekliyle gelişiyor şu anda.Tarot kartlarıyla tavsiyede de bulunuyor.kahve falı baktırmak için gitmiştik ama tarotçu çıkmıştı karşımıza.Mutlaka deneyin diyemem.

söylediğim kişiye baktırmış olan varmı?kimse yorum yapmamış yoksa kimse baktırmadımı?

Tarot kartlarının enerjisi bana çok tekin gelmiyor.lise yıllarında benim de elime geçmişti bu kartlar.hayatlarını çok ayrıntılarıyla bilmediğim ve çok sık görmediğim bir iki tanıdığımıza oyun olsun diye bakmıştım.tabii içime herhangi bir his ya da dilime herhangi bir yorum gelmiyordu.bir karta ,bir de kartın yorumunun olduğu bölüme bakıp o kişiye yorumunu okuyordum oradan.çoğu şaşırıyor ,'valla doğru' diyordu !!! Birgün beni evlerine davet etti birisi' kartlarını da getir ama' diyerek.orada hiç tanımadığım 3 kadına tarot falı baktım.yaptığım tamamen amatörceydi.onlara da söylüyordum falcı değilim diye.beni ve yaptığım şeyi bu kadar ciddiye almaları bir de doğru olduğunu söylemelerine çok şaşırıyordum.yaptığım tek şey çektikleri kartların yorumlarını okumaktı sadece.hepsi yine çok etkilenmişti.ancak benim uyku düzenim bozulmuştu.garip rüyalar görmeye başlamıştım ve yorgun kalkıyordum.bir şekilde bunun kartlarla ilgisi olduğunu düşündüm.tarot kitabının içinde aslında bazı uyarılar yazıyormuş.sık sık açmayın.aynı odada bu kartlarla yatmayın vs vs.bunları okuduktan sonra sezgilerim bana kartlartan kurtul sinyali verdi.desteyi denize attım.şikayetlerim kayboldu.kadınlar kulübünün tarot kartları topiğine yazılanlardan çoğuna katılıyorum.kendini koruma altına almadan,ya da inancı çok güçlü olmadan bu kartlarla uğraşanların obsession ya da musallata uğradıklarını okudum ,duydum.yani kartları temiz kalpli ,düzgün,ne yaptığını bilen,maneviyatı çok güçlü biri açarsa ondan tedirgin olmam.ama baktıranın da bu kartları çok nadir açtırması gerekiyormuş.

Tarot kartları doğru söylüyor mu ?anlattığım örneğe bakarsak kartların kendisi zaten işin yarsıını hallediyor.yorumcunun da sezgileri ve yorumu kuvvetli olursa,gelecek için bir kaç doğru ipucu alınabilir.ama sık sık açtırıldığında çorba oluyor, bozuluyor.

kahve falı için gittiğiniz bir çok yer sizi tarota yönlendiriyor.ya da kahve falına bakarken sonuna doğru isteyip istemediğinizi sormadan tarot açılıyor.orada yanıtlar daha net olur denilerek.yani sürekli tarot falınıza bakılıp duruluyor.ayrıca bir çok tarot falının çıkmadığını gördüm, duydum, yasadım.ya çok sık açıldığı için ya da bakan kişi bulanık kalpliyse kirli bir kaynaktan beslendiği belki de her ikisi olduğu için.

haziran sonuna doğru yelizle tanışmak istiyorum.neler olup bittiğini ben de kendi fikrimce paylaşmak istiyorum burada.

arkadaşalr maerhaba ben siteye yeni üye oldum zor durumdayım banada nergis hanımın telofununu özelden mesaj atarsanız çok sevinirim lütfen bilen varsa cevabını bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar karşıyaka çarşıda müjgan cafede seldaya baktıran varmı ?? paylaşırmısınız ??

ben 1yıl önce baktırdım seldaya. dediği hiçbir şey çıkmadı boşyere onun olusuz yorumlarına üzülmüşüm çünkü dediklerinin tam tersi çok mutlu olaylar yaşadım.

arkadaşalr maerhaba ben siteye yeni üye oldum zor durumdayım banada nergis hanımın telofununu özelden mesaj atarsanız çok sevinirim lütfen bilen varsa cevabını bekliyorum

kızlar merhaba nergis hanımın telofonunu istemiştim acaba ben yeni üye olduğum için bana gönderilen özel mesajları göremiyormuyum yoksa henüz mesajımı okuyan olmadımı eğer okuyan varsa beni bilgilendirsin lütfen teşekürler

Yelize başka giden var mı arkadaşlar ben gideli yaklaşık ıkı hafta oldu dedikleri birbir çıktı bidaha gidicem yakında bu kadın başka bişey:)))

merhaba kelebekcim bende istemiştim hatta mail adresimide yazdım ama hiçbir cevap veren çıkmadı beklicez bakalım aslında ben evrekaya gitmek istiyorum ama şuan bana uzak geliyor kısmet olursa gidicez bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…