İzmir'deki Falcılar

hayır değil.ya benim tesadüfen netten bulup arkadaş olduğum kişi.face de tarot kahini yazarsan görürsün.müsait olduğu bir anı yakalarsan baktırabilirsin netten baktığında ücret almıyor.zaten özel gidiyor normalde başka işde yapıyor.

Buda iyiymiş her yazana bakıyormu acaba bende isterim ? :80:

Arkadaşlar ben entatlibalın söylediği evrekA cafeye gittim yeliz hanım diye birine kahve falı baktırdım tek kelimeyle harikaydı şiddetle tavsiye ediyorum izmirde herhalde hemen hemen bütün falcılara gitmişimdir ama bu başka bişey yok artık diyorum başkada bişey diyemiyorum..cafenın numarası bulamayanlar için söylüyorum xxxxxxxx yeride çok kolay bir yerde pazar ve cuma günleri bakılmıyormuş bilginize..

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba evet eski istasyon caddesi üzerinde köşede bir kafe yeri kolay istersen verdiğim numaradan arayıp adresi detaylı alabilirsin.ama net olarak şöyle söyliyim :eski istansyon caddesi üzerinden hiç bir yere sapmadan girne caddesine doğru yürüyorsun sağ köşede bahçeli bir kafe ...

Merhaba evet eski istasyon caddesi üzerinde köşede bir kafe yeri kolay istersen verdiğim numaradan arayıp adresi detaylı alabilirsin.ama net olarak şöyle söyliyim :eski istansyon caddesi üzerinden hiç bir yere sapmadan girne caddesine doğru yürüyorsun sağ köşede bahçeli bir kafe ...

merhaba.ben de bu kafeye gidip fal baktırmak istiyorum ama adresi ısrarla anlamadım :KK59:
yakınlarında belirgin olarak nereler var mesela karşıyaka çarşıdan ne tarafa gitmek gerekiyor?

hayır değil.ya benim tesadüfen netten bulup arkadaş olduğum kişi.face de tarot kahini yazarsan görürsün.müsait olduğu bir anı yakalarsan baktırabilirsin netten baktığında ücret almıyor.zaten özel gidiyor normalde başka işde yapıyor.
herkese bakıo mu ruzın???ben buldum onu facede ama bakmıyosa hıc konusmyım:)))

ben ruzerının dedıgı kısıyı buldum ekledım ıyı bırı anlayıslı :))benı cok gzl anlattı yalnız bakım yaparken bır ısı cıktı sanırım yarım kaldı benım kursagımda kaldı:))))

canım daha gitmedin mi nergise gittiysen nasıl memnun kaldın mı:KK34:

kızlar sureklı nıyetlenıyorum ama mutlaka bısey cıkıyor gıdemedım hala nergise :KK4:

acaba bu da mı bı ısaret dıye dusunmeye de basladım acıkcası:KK51:

evreka kafe ılgılı cekmeye basladı aslında bıgun toplasıp hep beraber gıtsek super olur yaaaa:KK52:

ben ruzerının dedıgı kısıyı buldum ekledım ıyı bırı anlayıslı :))benı cok gzl anlattı yalnız bakım yaparken bır ısı cıktı sanırım yarım kaldı benım kursagımda kaldı:))))

beğenmiş olmana sevindim.eğer uygun bir anında yakalama şansın olursa çok şey duyarsın.bu konuda bilinçli biri.

merhaba.ben de bu kafeye gidip fal baktırmak istiyorum ama adresi ısrarla anlamadım :KK59:
yakınlarında belirgin olarak nereler var mesela karşıyaka çarşıdan ne tarafa gitmek gerekiyor?

gamzeli sevındım begenmene. Baska giden varmı kahve falına ? Yeliz'e Evreka Cafe'ye

gamzeli sevındım begenmene. Baska giden varmı kahve falına ? Yeliz'e Evreka Cafe'ye

Ben de bugün yerini aradım buldum gittim sonunda :)Yeliz süper bakıyo herkese tavsiye ederim.
Ayrıca çok konuşkan tatlı bi insan.Fala merakı olan düüşünmeden gitsin.Yalnız sürekli orda değilmiş.
Gitmeden önce kafeyi arayın kaçta orada olacağını sorun.En Büyük KK

merhaba canlarım nergiz hanımın cep telini mail adresime yazabilirmisiniz özel mesaj atamıyom gelenleri göremiyorum sadece mail adresidir site ve forum yöneticileri ceza vermeyiniz lütfen [COLOR="#FF0000"]xxxxxxxxxxx[/COLOR] şimdiden teşekkür ederim sevgiler selamlar

kızlar evraka ya gidip yeliz e fal baktıran var mı?ya ben fiyatı sorucam ne kadara bakıyor?20 demiş biri ama çok değil mi?

Ben de bugün yerini aradım buldum gittim sonunda :)Yeliz süper bakıyo herkese tavsiye ederim.
Ayrıca çok konuşkan tatlı bi insan.Fala merakı olan düüşünmeden gitsin.Yalnız sürekli orda değilmiş.
pişman olmazsınız demiştim : )

Merhaba arkadaşlar fal için fazla arayışa girmeden ben size söyliyim karşıyakada evreka cafe diye bir yer var 20 tlye bakıyor yeliz hanım diye biri çok uzun bakıyor gerçekten hakkını fazlasıyla veriyor.isim söyledi ağzım açık kaldı.üzerine kımseyi tanımıyorum cafenın numarası xxxxxxxx-cep telefonu: xxxxxxxxxxxxxx randevu alsanız iyi olur ben almadan gittim ve çok bekledim ..

karşıyaka çarşıda minübüs son durağından sonra ne tarafa gitmeliyim canım:KK61:

Merhaba arkadaşlar fal için fazla arayışa girmeden ben size söyliyim karşıyakada evreka cafe diye bir yer var 20 tlye bakıyor yeliz hanım diye biri çok uzun bakıyor gerçekten hakkını fazlasıyla veriyor.isim söyledi ağzım açık kaldı.üzerine kımseyi tanımıyorum cafenın numarası xxxxxxx cep telefonu: xxxxxxxx randevu alsanız iyi olur ben almadan gittim ve çok bekledim ..

genel de isim olarak söyleyenler 3 harflilerle bakıyor diye biliyorum.isim söyleyen öyle bir kaç falcıya gitmiştim çünkü.

kahve falına bakıyor ama bilemiyorum gerçekten çok iyi bakıyor hiç düşünmeden gideblirsiniz siteden gidenler yorum yapmışlar zaten harika bakıyor diye verdiğiniz paranın fazlasıyla hakkını veriyor mutlaka randevu alın

X