İzmir'deki Falcılar

kızlarrrr
sıze guvenıyorum ve ksımetse yarın gıdıroyum nergıse :82:

sıze detayları yazacagım...

pasaklı birsene giteyin birşey bilemiyor.. ben gittim acıdım parama....

arkadaşlar ben kemalpaşada bir bayan duydum benim arkadaşlarıma ne dediyse olmuş. Adı emel anladığım kadarıyla kadın daha önce karsıyakada imiş fakat şimdi kemalpaşada bioenerji çiftliği kurmuş 2 aydır orada bakıyormus hatta bır arkadasım gittiğinde 2 yılda 5 kez bakmam sana git sen demiş bakmamış ilginç:) ben randevu aldım yarın gideceğiz arkadasla bakallım neler söyleyecek ama 50 tl ye bakıyor :=/ Bu kadına baktıran varmı daha önce duydunuz acaba???????????

Son düzenleme:
Selamlar siteye yeni üye oldum geçmişi kısmen okudum nergisi bende merak ettim. Size bir sorum olucak tatlıses tv de gece 11den sonra çıkan yılmaz çetinkaya ve günnur meriçboyuyla alakalı bir bilginiz varmı yaklaşık iki hafta önce tesadüfen izledim programlarını bağlananlar çok şaşırıyor hatta şunu şunu bilmiştiniz diye arayanlarda oluyor bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

sonunda sevda hanıma gittim :)
sabah erkenden ittim yine uzun bir kuyruk saat 9 da gitmeme rağmen 13 kişi vardı önümde ve yaklaşık 12 ye kadar bekledim sırf merakımdan:))
neyseki sıra geldi sonunda çok tatlı bir bayan çok uzun sürmedi zaten merak ettiğim birkaç şey vardı onalrı sordum genele olarak beğendim bakalım dedikleri çıkcakmı ama faşldan çıkan herkes çok güzel baktığını söyledi
tam paramı verdim o sırada sevda hanımın kızıyla oğlu kavga etmeye başladı kültablalar masalar havada uçuştu acayip korktum bir daha düşünmüyorum gitmeyi

geçmiş olsun.kötü bir rastlantı olmuş senin için.

pasaklı birsen e bende bir kaç kez gittim benimde hiç birşeyimi bilmedi zaten onun fal bakışı farklı çok fazla şu olucak bu olucak demiyor sorarsan cevap veriyor ama benim onlarda tutmadı.sevgilim vardı siz evlenirsiniz ama daha zamanı var bu çocuk seni bırakmaz bırakırsan sen bırakırsın dedi,bende olabilir mi acaba dedim ama nerdeee...beni terk etti :)

arkadaslar selam : baska bir başlıktada payşlaştım ama sizinde haberınız olsun :) ıkı gun once Karşıyaka'da Evreka cafe diye bir yere gittim Yeliz diye bir bayana fal baktırdım zaten bu cafede yeni başlamış bakmaya hayatımda hiç bu kadar ıyısıne rastlamadım. hem geçmişle ılgılı hemde bugun olacak olayların hepsını tek tek soyledi. ağzım açık kaldı. Karşıyaka Metro caddesı uzerınde şiddetle tavsiye ediyorum.20 tlye bakıyor ama hayatınızı okuyor. 20 değil kat kat fazlasını verseniz pişman olmazsınız. Cuma ve pazar hariç hergün orda ancak gitmeden once cafeyı aramanız gerekıyor googledan telefon numarasına bakabılırsınız.

entatlıbal bak en yakın zamanda gidicem beğenmezsem acıbal olursun karışmam

slm, bu cafe tam olarak nerde ve gercekten iyi bakiyormu, neye bakiyo, bilgi verirsen sevinirim, ve cikan seyler oldumu bile

Neyse nergisin telefonunu mesaj attım.Ben henüz gitmedim şidi şu evrekaya giderim belki.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…