İyi hissetmek dr david burns

Nerden indirdiniz bu kitabı ben iPhone kullanmıyorum nasıl bulabilirim ki

Psikolog tavsiyesiyle almıştım bu kitabı,verdiğim paraya yazık oldu..."Psikoloji Dersine Giriş "olarak değiştirilmeli kitabın adı.Safi teori, safi öğüt...
Kitabın faydalı geldiği bir tek ben varım sanırım :)
Benim hoşuma gitmişti dahası işe de yaramıştı, bazı hatalı davranış ve düşünce kalıplarımı kalıcı olarak değiştirdim bu kitap sayesinde

Çok güzel bir kitap. İnsanın kendi başına rahatlıkla uygulayabileceği öneriler var ve kesinlikle ile yarıyor.

Ben de varım ben de içindeki öneriler işe yarıyor. Düşünce kalıplarını değiştirmede etkili katılıyorum sana

Bir de şema terapi adlı bir kitap var. Her insanda bulunan kalıplaşmış şemalardan ve nasıl düzeltebileceğine dair uygulamaları olan bir kitap. Şema dediği şey de örneğin yetersizlik şeması, bağımlılık şeması gibi.

Kızlar bu kitabı okuyan var mı yada yazara ait başka kitapları okuyanlar ve nasıl değişimler yaşadınız gelin beraber paylaşalım
"Evinizdeki Terapist" ve " İyi Hissetmek" kitaplarını psikoloğumun önerisi üzerine okudum. Kesinlikle çok faydasını gördüm. Okurken kişilerle empati yapmamaya çalışıp doğru düşünce sistemine odaklanmaya çalışırsanız çok etkisini görürsünüz.

İyi hissetmek kitabını bana da psikolog önerdi daha yeni aldım okumaya daha başlamadım ama bu yorumlardan sonra sabırsızlanıyorum.

bana da canım caytabagi önermişti, pdf buldum aslında kitabını okumayı daha çok severim ama bulmuşken uğraşmadım almaya.

en kısa sürede başlayacağım

Bana da iyi geldi. Hatta ben sadece kitabin baslarini okudum. Yani sorunlarimin kaynagini tespit ettim. Devaminda tedavi icin oneriler vardi. Onlari okumadim.

Sorunumun zihinset carpitmalarla alakali oldugunu ogrendim ve biraktim ara ara taktigim seyler olunca "sacmalama kendi kendine kuruyorsun" diyorum.

Son yorumlari gorunce devamini okuma istegi geldi. Arkadasima vermistim. Alayim :))

Bence okuyun egzersizleri yaparsanız çok faydasını görürsünüz. Fakat dili ağır gelebilir, wuhuu sen harikasın mükemmelsin gazı veren kitaplardan değil baya baya tedavi kitabı.

okuyacağım kesinlikle! bişiler okumaya odaklanamıyordum da anca biraz kendime gelebildim. teşekkür ederim bilgi için

Çok sıkıcı bir kitap. Okurken sıkıntıdan patladım. Depresyon ölçeği testi güzeldi. Arada onu yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…