Makyaj Ürünleri İyi bi eyeliner istiyorum önerileriniz ???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hanna3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2012
111
3
Eyeliner çekmeye daha yeni başladım suanlık kalemle çekebiliyorum sıvı olanları kullanamıyorum kolay çekilen kaliteli bi şey arıyorum kalem şeklinde de olabilir

Güzellik Tutkusu: Maybelline Lasting Drama Jel Eyeliner

bende bunu çok duyuyorum gratis ve watsons da hafta sonları %50 indirimle 15 tl ye falan geliyor. istersen araştır.

tam aradıgım şey olurlar kendileri

ben bişi sormak istiyorum.hem eyeliner demişken avon katologunda 161.sayfada likit eyelinerler var.metalik diyo ve almak istiyorum ancak metalik nasıl olur simli gibi parlak mıdır ?

ilgilenen biri aydınlatırsa sevinirim

Jel eyelinerları sürmesi likite göre daha kolay. fırçayla sürdüğün için kontrol edebiliyorsun. maybelline ve essence'in var uygun fiyatlı olarak.
sürdükçe alışırsın kimse dümdüz çekerek başlamıyor :)

ben önce maybelline jel eyeliner kullanıyordum, arkadaşlarım çok memnunlardı, önermişlerdi. Ama onu çekmekte çok zorlandım. Daha sonra goldenrose dipliner aldım, çekmesi çok daha kolay. (kuyruk yaparken normalde çok zorlanırım) Ayrıca akma falan da yapmıyor, tavsiye ederim :)

benim favroim maybelline gel eyeliner ama eyeliner çekmeye yeni başladıysan fırça falan gözünü korkutur belki. bir şans ver derim ben gene de.
yok dersen likit eyelinerda en iyi uygulama The Balm -Shwing. Fiyatı da çok uygun ben indirimden en fazla 10 tle almışımdır. incecik simsiyah bir eyeliner çekmek için birebir kalıcılığı da çok iyi :)

Maybeline,lancome,mac gibi bircok urun kullandim. Ama cabuk kurumasi-bitmesi,rahat surulmemesi gibi sebeplerden isyan ettim. E malum o kadar da para akitiyoruz. Gittim flormar dip liner aldim. Aaa o da ne! Mukeemmel cikti. Ben de şoklardayim :)

maybelline jel eyeliner kullanıyorum, memnunum. ama golden rose'un dipliner ı var, 6 7 lira gibi de bir fiyatı vardı sanırım en son. uygun fiyatlılar içinde vazgeçilmezim. simsiyah yapıyor ve çok rahat kullanılıyor. makyaj yapmaya çok zamanım olmadığı durumlarda onu kullanıyorum.

jel eyeliner'lar fırçayla sürüldüğü için şekil vermek ve özellikle kuyruk kısmını yapmak daha kolay oluyor tabi

golden rose un keçelı kalem gıbı ama ucu ınce eyelınerı var cok guzel kulannmasıda kolay kesınlıkle tavsıye ederım

avonun kalemleri genellikle bir süre sonra akıyor

benımde favorım maybellının ama flormar ve alıx avıende cok güzel hepsinden var canım cok rahat cekılıyo flormar kullandım 3 tane bıtırdım guzeldı ılk onla ogrendım dıyebılırım alıx avıende hoştu

Flormarın resimdeki jel eyelineri. bugün denedim çok kolay sürülüyor. 15 TL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…