Makyaj Ürünleri İyi bi eyeliner istiyorum önerileriniz ???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben rimmelin diplinerını kullanıyorum onun fiyatı 14 tl eyelinerının ise 12 tl onuda annem kullanıyor.Ben çok memnunum kolay sürülüyor elinle sert bi şeklilde silmedikçe çıkmıyor çatlama yapmıyor benim gözlerim çok hassastır hemen mikrop kapar o yüzden her ürünü malesef kullanamam ama bu üründen gerçekten memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim.

Eyeliner çekmeye daha yeni başladım suanlık kalemle çekebiliyorum sıvı olanları kullanamıyorum kolay çekilen kaliteli bi şey arıyorum kalem şeklinde de olabilir

Canım ben uzun zamandır maybelline eye studio lasting drama jel eyelinerı kullanıyorum. Çok çok memnunum
Ancak je eyeliner olduğu için kutusundan çıkan ince fırçayla yada kullandığın bi fırçayla sürmek zorundasın. Yoğun siyah ve akma, dağılma, bozulma yapmıyor gün içinde tazelemene de gerek yok. Bu arada ben 25TL'ye aldım ama biraz kazınlanmışım Gratiste 17TL'ye satıyolar. Tavsiye ederim

Son düzenleme:
canım bence avonun eyelinerlarından uzak dur ben onlar kadar illet uyuz bi eyeliner görmediiim -_-

Eyeliner çekmeye daha yeni başladım suanlık kalemle çekebiliyorum sıvı olanları kullanamıyorum kolay çekilen kaliteli bi şey arıyorum kalem şeklinde de olabilir

nyc keçeli eyeliner kalem kullanabilirsiniz watsonslarda var fiyatı 8 tl gibi birşey sürümü çok kolay

ben dipliner kullanıyorum golden rose'un.. eyelınerdan hem daha kolay hem daha cabuk suruluyor.

belki gülceksin canım ama 2 yıl önce bimden almıştım eyeliner hala kullanıyorum çok memnun kaldım bitmek üzere bidahada denk gelmedim. ama likit eyeliner kalem değildi ilk zamanlar bende çekemiyodum alıştım sonra altına kalemle çek üstünden likit geç alışana kadar :). COLOR ME yazıyo markası

Son düzenleme:
loreal super liner
kullanımıda çok rahat
tavsiye ederim

Konu sahibi konuyu açalı baya olmuş ama benim ucuz ve rahat kullanımlı bir önerim var.
H&M Liquid Eyeliner:) Çok rahat çekiliyor.

Haha ben de bimden almistim metalik gri ustu gramaji da baya yuksek yaklasik 2 - 2.5 yil kadar kullandim yeni bitti :)) ben de aynisindan bulamiyorum malesef akma da yapmiyordu simdi flormarin diplinerini aldim ama cok memnun degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…