İtiraf Edin Hanginiz Erkek siniz?

bende şans olsaydı zaten kadın doğardım:))
erkekim ben tabikide hemde 3 aylık hamile erkek:))

nasıl bir özgüven eksikliği var sizde anlamıyorum tamamen kadınlara yönelik bir siteye girip numara yapıyorsunuz çok saçma acaba gizli gizli kadınlığa mı eğilimleriniz var

nasıl bir özgüven eksikliği var sizde anlamıyorum tamamen kadınlara yönelik bir siteye girip numara yapıyorsunuz çok saçma acaba gizli gizli kadınlığa mı eğilimleriniz var

şaka yapıyorsun galiba yanlış anlamadıysam. valla ben %100 halis mulis türk kadınıyım
şaka sanarak yazdım umarım yanlış anlaşılmaz.:uhm:

benim lafım erkeklere güzelim ayrıca şaka da yapmıyorum tabiki erkek çok sitede geçen gün biriyle karşılaştım bana karımın nikiyle girip çıkıyorum siteye dedi buyur burdan yak

benim lafım erkeklere güzelim ayrıca şaka da yapmıyorum tabiki erkek çok sitede geçen gün biriyle karşılaştım bana karımın nikiyle girip çıkıyorum siteye dedi buyur burdan yak

yani büyük cesaret büyük büyük terbiyesizlik.Kötü Kazen:eek:klava:
eline ne geçiyormuş acaba çok merak ettim şimdi:uhm:

sohbet bölümündeydi hemen ispiyonladım herkes aaaaaa dedi ayyyyy hele bi tanesi gebelik bölümündeydi konuştuk demezmi rezaalet ortaya çıkınca kaçtı gitti profiline baktım çocuk resmi falan vardı belli karısının yerine girmiş zavallı kadın mesajlarını falan okudun kocam şöyle iyi bilmemne acıdım kocasının yediği haltı ona söylemedim

sohbet bölümündeydi hemen ispiyonladım herkes aaaaaa dedi ayyyyy hele bi tanesi gebelik bölümündeydi konuştuk demezmi rezaalet ortaya çıkınca kaçtı gitti profiline baktım çocuk resmi falan vardı belli karısının yerine girmiş zavallı kadın mesajlarını falan okudun kocam şöyle iyi bilmemne acıdım kocasının yediği haltı ona söylemedim

söylesen daha iyi olmazmıydı,ben kendi adıma böyle birşey olursa bana söylenmesinden mutlu olurdum

bende erkegım bakın
2gt2.jpg

bu toplumda erkek olmayı isterdim açıkçası ama değilim...kk da erkek user
olanların da çıkıp açık yüreklilikle ben erkeğim arkadaş diyebileceklerini de hiç sanmıyorum...bunu söylemek yürek ister,o yürek onlar da olsa zaten kendilerini kadın gibi tanıtıp,böyle saçmalıkları yapmazlardı....
ben böyle düşünüyorum...

X