İtiraf Edin Hanginiz Erkek siniz?

dağıtırım üleyn burayı... :mymeka: bundan sora gıro irkekler gulubu olçak burası... jeyyarKötü Kazen

komik018pm3.jpg

Merhaba arkadaşlar ben yeni üyeniz nickim yakışıklıyım :roflol::roflol:

ay alemsiniz kızlar ya çok güldüm
doğru valla aramızda erkek olabilir zaten söylemezler de
yazdıklarımıza dikkat edelim valla

valla kıslar bende erkek olcam yakında, kadınlıktan sıkıldım eşime allahtan ümit kesilmez heran bir erkeğe dönüşebilirim diyorum nasıl olcak bilmiyorum sadece umuyorummmtatlicadiarzu

O acı gerçeği itiref ediyorum ben de erkeğim... Ama valla billa benim amacım sizi tavlamak değil... Ben sizden taktik öğreniyorum benim istekleri bitmeyen sevgülümü nasıl memnun ederim diye :roflol::roflol::roflol:

O acı gerçeği itiref ediyorum ben de erkeğim... Ama valla billa benim amacım sizi tavlamak değil... Ben sizden taktik öğreniyorum benim istekleri bitmeyen sevgülümü nasıl memnun ederim diye :roflol::roflol::roflol:

bişiler öğrenebildin mi bari kardeş...
podw1.png
öğrendiysen bana da öğret, ben de benim manita için karıştım kızların arasına...
wlm20rip20file2036cz4.gif

bişiler öğrenebildin mi bari kardeş...
podw1.png
öğrendiysen bana da öğret, ben de benim manita için karıştım kızların arasına...

Walla abii öğrenmez olurmuyum heç bu kadın milletine fazla yüz vermemk gerekiyomuş bunu öğrendim, iki üç dal çiçek aldın mı da tamam bir de ince mince numaraları tamam yaniii iş bitmiştir... :roflol:

Walla abii öğrenmez olurmuyum heç bu kadın milletine fazla yüz vermemk gerekiyomuş bunu öğrendim, iki üç dal çiçek aldın mı da tamam bir de ince mince numaraları tamam yaniii iş bitmiştir... :roflol:

bu kadarcık mı lö... :mymeka: e çok basitmiş...aylardır takılıyorum burda, bi türlü çözememiştim olayı...saul kardeş...bi ara senle maça gidelim...

bu kadarcık mı lö... :mymeka: e çok basitmiş...aylardır takılıyorum burda, bi türlü çözememiştim olayı...saul kardeş...bi ara senle maça gidelim...

Tamam abii yarın var maç gelcen mi halı sahaya... Stres atarız birlikte

herkez ben erkegım yazmıs erkekler kulubu olsun barı bır ben kalmısım bayan herhal he he

gelmem mi koçum...ama ben ponpon kız olcam tezahurat yapçam...

aha bak bu da kk versiyonum...
a45gpdm4.gif

sırnaşık şey naniknanik

:eek:klava: Ponpon kız da neymiş nen :mymeka: Erkekliği ayaklar altına alıyon bari ponpon erkek ol

:roflol:

ben erkeğim vallaha beniöle gazoz içmeye gelirmisin yavrum sana pul kolleksiyonumu gösteririm kafamçokkarıştı

Niye asılıyon kıslara nen :mymeka::mymeka: gireceksen adabınla gir kk ya :dilcikar::roflol::roflol::roflol:

:eek:klava: Ponpon kız da neymiş nen :mymeka: Erkekliği ayaklar altına alıyon bari ponpon erkek ol

Niye asılıyon kıslara nen :mymeka: gireceksen adabınla gir kk ya :dilcikar::roflol::roflol:

anam...:1shok: his abimiz terör estiriyır vallaha...taam abi ponpon irkek olcam ben ahanda böle...

tatlicadiarzu

anam...:1shok: his abimiz terör estiriyır vallaha...taam abi ponpon irkek olcam ben ahanda böle...

tatlicadiarzu

Heh yula gel büle naniknanik

Gelmedin bugün maça tezaurat eksik kaldı :mymeka: erkek adam sözünün eri olur yoğsam sen bayan mısın hee itiraf et :eek:klava:
:roflol:

X