İşten sonra eve gitmeden kahve kaçamağı...

Utandığınız şey bu olsun ya :)
Hayat çok zor gerçekten, hele ki çalışan ve anne olan bir kadın için. Lütfen bu zevkten kendinizi mahrum etmeyin. Ama gerçekten bir termos sizin işinizi çözecektir ve bir yere bağlı kalmamak çok keyifli.

İkinci el uygulamalardan çok temiz kitaplar buldum, tavsiye ederim. Bol okumalar :)

Kendinize zaman ayırmanın nesi sorun?
Öyle hissettirebilir, sizi buradan vurabilirler lakin kendinize saygınızın olması en çok başkalarını delirtir zaten.
Sorun sizde değil, sizi mahçup hissettirende, aynen devam bacım!!!

Devam et, çalışıyorsun diyenler ya dışarıda kahve içmenin abartı maliyetini bilmiyor veya özel okul öğretmen maaşlarını.

İsteğiniz hiç lüks değil, ekonomimiz çok kötü.

Termos fikri gelmiş, havalar iyice soğuyana kadar çok mantıklı.

Çocuklarının yaşı değil miymiş, evde çocuk var mıymış yok muymuş?

Hahah ilk ben de kendi çocuklarınız sandım. arada haftada bir iki gün yine dışarda vakit geçirin ama eve gidince boşsanız bir türk kahvesi yapmak 5 dk kahvenizi alın yatağa ayaklarınızı uzatıp kahvenizi için

Ben de alışveriş merkezine gidiyorum genelde markete, kozmetik mağazalarına ya da kitap dükkanlarına uğruyorum ve eve dönüyorum. Her gün mutlaka bir şeyler alırım maalesef ki kahve fiyatından daha yüklü oluyor ama enerjimi atıyorum aldıklarımı da kullanıyorum dilerseniz siz de bu şekilde yapmayı deneyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı alıp kafa dağıtmış olursunuz. Kahveyi de eve gidince içersiniz ki, ben dışarıda kahve içmeyi sevmiyorum. Asla evde yaptığım gibi olmuyor. Evde yaptığım filtre kahve de, ıce latte de bir başka. İlk birkaç gün yadırgasanız da sonra siz de alışacaksınız bu duruma.

Öncelikle yanlış anlaşılmadan dolayı çok özür diliyorum. Mesleki deformasyon sebebiyle öğrencilerime çocuklarım demişim :) Dün gece de düzeltemeden küt diye uyumuşum.

Bugün yanıma termosumu ve kitabımı aldım. Hemen eski çocukluğumun geçtiği mahalleye, parkına geldim. Eski arkadaşlarım ve komşularımla oturduğum banklardan birinde tek başıma keyif yapıyorum. O kadar değişik duygular hissediyorum ki... Yaşanmış güzel anıları hatırlıyorum, yapmayı sevdiğim şeyleri yapıyorum. Müthiş bir duygu kızlar. Ayaklarımın altı çalışmaktan zonk zonk atıyor, yine de deşarj olmuş hissediyorum. Açıkcası başlığı açarken bu kadar destek göreceğimi tahmin etmemiştim. Şu an alışkanlığıma daha farklı bir gözle bakıyorum. Hepinize çok teşekkür ederim.

Canim evde balkonda vs de kahve keyfi yapabilirsin havalarda güzel. İlla Cafe olması şart değil. Umarım bir çözüm bulursun..

Şu anda akışına bıraktım, belki de geçici bir şeydir. Yeni bir alışkanlık edinene kadar bunun keyfini çıkartmaya odaklanacağım. Gelen mesajlar bakış açımı değiştirdi.

Geçenlerde Kumral Ada Mavi Tuna'yı arıyordum çoğu 250 300 TL arası. Sahaftan ikinci eli 65 100 arası. Sahaftan arıyorum artık kitapları, eski kitapsa kolay bulunuyor.

Geçenlerde Kumral Ada Mavi Tuna'yı arıyordum çoğu 250 300 TL arası. Sahaftan ikinci eli 65 100 arası. Sahaftan arıyorum artık kitapları, eski kitapsa kolay bulunuyor.

Ahh ne güzel kitaptır keyifli okumalar dilerim, Buket Uzuner'in İki yeşil su samuru kitabını da çok sevmiştim ben. İkinci eli zaman zaman kullanıyorum teşekkürler

Sizin çok ucuzmuş double bizim burada iki kahve parası double kahve

Kahveyi çay yapın.
Şu mesajı eksileyen arkadaşlar gerçekten merak ediyorum, neyi bu kadar rahatsız etti? Çay kahveye göre daha ucuz. Tavsiye verdim diye mi beğenmediniz? Yani her şeyi eksileyecekseniz işimiz var. Bir de kırık camlar teorisinde olduğu gibi birisi eksi verince başlıyor diğerleri de düşünmeden sürüyü takip etmeye.

Ben de cocukluyum ve çalışmıyorum şimdilik.Yakinda başlayacağım.Ama etrafımda tanıdığım annelerin hemen hepsinin bir kahve saati var.Sigara içsin icmesin.Ben de agle yemeğinden sonra çocuğu eşime birakip10-15 dk kendime zaman ayırıyorum.

Alın bı Stanley termos, maddi olarak ta rahat edersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…