Istedim ve oldu ! ! Inanamayacaksınız

kızlar bir deyişle kuantum....

ama aykut oğut bunu kitabında çok güzel anlatmış..

ayrıca bir arkadaş bu tekniği şizofrenlikle karıştırmış.. :)))) kel alaka..şimdi durumunuz belliyken kalkıp milyoner olma hayali kurmayacaksınız tabiyki..ufaktan ufaktan başlayacaksınız..yani kendi ölçünüzde olabilir neden olmasınki diyeceğiniz konularda..adım adım ilerleyecek bu..zaten bunuda söylüyor yaşam koçları..

herneyse ben kitaplarını okuduğum,araştırdığım ve bir çok uzman kişiyle mailleştiğim bu konuyu başta inanmadamda uygulamaya kalktım..ve olumlu sonuçlar aldım..

en azından mutluyum..ve etrafıma pozitif enerji saçıyorum..mutlu olmayı tercih ediyorum..

bu elimizde bunu biliyorum..

bunun doğruluğunu yada yanlışlığını tartışacak değilim.. gerçi kadınlar kulübünde bu normaldir..çünkü her düşünce ve her yaşam tarzında çeşit çeşit karakterlere sahip insanlar var..birinin doğru bulduğunu diğeri doğru bulmayabilir..bu her konu için geçerli..ben faydasını gördüğüm birşeyin belki uyguladığınızda sizede faydası olur diye yazmak istedim..bu küçük birşeyde olabilir..

tabiyki bu size kalmış..tartışmalara yada olumsuz eleştirilere cevap vererek kendimi germeye niyetim yok..sonuçta bu benim buluşum yada benim uzmanlık alanım değil..

ha aklıma gelmişken söyliyim..eleştiri diye birşey yoktur..dost acı söyler lafıda yalan..bunuda çok ünlü bir yaşam koçundan öğrendim..adam amerikalı..herneyse diyorki eleştiri yoktur kardeşim..sen neye göre eleştiriyorsun beni..kendine göre eleştiriyorsun..iyide senin eleştirdiğini bi başkası doğru bulabilir..senin bende beğenmediğini bir başkası taktir edebilir..hanginize göre davranayım ozaman..kime göre neye göre...ne yaparsam yapayım birisi hep eleştiricek...yok böyle birşey ..eleştiripte insanların enerjisini düşürme ozaman....vallahi aynen böyle diyor :))

aykut oğutta diyorki..neden büyüklerin eli öpülür..saygıdan..ozaman oda benim elimi öpsün..ayrıca ya dedem tuvaletten çıkarken elini yıkamadıysa :)))

bir de yeni tanıştıklarınıza bey yada hanım eklersiniz isminin yanına..ayten hanım burak bey gibi..neden saygıdan...ama samimi olduğunuzda nassın aytenciğimmm len burak naber..demeye başlarsınız..ne oldu..yeni tanıştığında saygı duyordun ya..şimdi samimi olunca saygın öldümü :)) yani bunun gibi birçok örneklemeler birçok anlatımlar var..ben yüzlercesinden bir tanesini yazdım..konunun tam içeriğini bilmeyenler bunuda eleştirebilir..dediğim gibi konunun uzmanı değilim..

ama denedim ve oldu :))) şimdi yapılan eleştirilere cevap vererek

enerjimi bu sebeple düşüremiciğimm :)))))

sevgiyle kalın..

Son düzenleme:
Kuantum,çekim yasası,pozitif enerji,olumlama...

Ne derseniz artık...

Ama psikolojik bir rahatsızlık değil :)

Ve oluyor.Her zaman değil,belki hemen değil ama oluyor.

psikolojik rahatsızlık değilde ne peki adını siz söyleyin .... resmen beyninizle oyun oynuyorsunuz kendinizi kandırıyorsunuz var olmayan bir seyi var gibi hayal ediyorsunuz eeeeeee bunun adı ne???????? herşeyden öte bi başkalarınada böyle bi konu tavsiye amaçlı açılabiliyor ..... ama kadınlar kulubunune bu yüzden bayılıyorum doğru ne ise çoğunluğun yorumlarıda o şekilde oluor

Adını söyledim ya işte :)

Kuantum,çekim yasası,pozitif enerji,olumlama...Hepsi aynı kapıya çıkıyor,hangisini derseniz.

Siz neden kızıyorsunuz ki ? Kötü birşeyden bahsetmiyor konu sahibi.

Faydası olur veya olmaz ama zararı yok.Hatta hayata güzel bakmayı,ümitsizlikten kaçınmayı öneren bir düşünce biçimi.

Benim de çok somut örneklerim var ama buraya yazamıyorum.

evlendigimiz günden beri ev hayali kurduk eşimle ve birikimlermizi o şekilde yaptık yemedik içmedik gezmedik sonra o paraları işe yatırdık çok büyük hayaller ile ama malesef elimizden paramız gitti. biz yine aynı hayali kuruyoruz ama bir yandan aynı tempoyla calışıyoruz hayal etmekle olmaz bence çalışmak ve çabalamak lazım

kendini haklı olduğunun hayalini kurmuş hatun ve bunada inanmış verecek cevabım yok demiyorda enerjim düşer aksini düşünenlere yorum yapamam diyorrr... iii miş bu iş valla

Son düzenleme:
bazı yorumlara çok kızıyorum inanın yada inanmayın yok niye başlık açtın falan saçma sapan yorum yapıyosunuz allah aşkına millet size göremi hareket edecek ilgibni çekmiyosa okuma yorumda yapma neden başlık açtın diyene kadar biz millet olarak eleştirmeye mutsuz etmeye odaklanmışız al işte bende seni eleştiriyorum onlar kendini bilir

hiç bozulmasın inşallah bu durumun...
madem bu kadar kolay denemekten bi zarar çıkmaz haklısın...

şuan internette araştırma yapıyorum sanki tam da böyle bir şeye ihtiyacım varmış benim

benim kanaatim çok doğru bir şey yaptığın doğrultusunda ama pekala negatif enerjisi olan insanlar mevzuya bizim baktığımız pencereden bakmayacaklardır, olsun.

ben inanıyorum her şey güzel ben güzelim dünya güzel

eleştirilere cevap veremicem dedim ama yok dayanamadım..dürtüyolar işte gelde yazma :)))

caldion nickli arkadaşım..kusura bakmada benim yazdıklarım seni niye bukadar kızdırdı da böyle iğneli iğneli yazma gereği duydun ve bana cevap hakkı doğurdun..anlamıyorum gerçekten..

sen bunu saçma bulabilirsin..hakkındır..inanmak zorunda da değilsin...

ama aynı zamanda bu uslupla yazmak zorunda da değilsin..

ister uygula ister uygulama...yani banane :))

ben tasvip etmiyorum arkadaşım zararının olmadığını nerden biliyorsunuz ... ilk yazdığım mesajda açıkladım neden tasvip etmediğimi ... kimilerinmin psikoloji başka rahatsızlıklara daha meyilli olabilir ve bu tür bi uygulamaya gecen kişinin hastalığını tetikleyebilir... ilk mesajımı okursanız ne demek istediğimi anlayabilirsiniz belki ....

kelebekcim konunu saçma deil deil aksine kimileri için zararlı buluyorum .. nedenlerinide zaten belirttim ayrıca neden kızayım kızmadım sadece ben farklı bir görüşü savunuyorum o kadar ... illa konuna herkez hem fikir olcak diye bişi yok ..... ben bu şekilde düşünüyorum o kadar

Bu tamamen farklı birşey.
Çevrenize yalan söylemiyor,yalan bir dünya yaratmıyorsunuz.
Yani kalkıp herkese "benim havuzlu evim var" demiyorsunuz.
Sadece kendiniz öyle olduğunu hayal ediyorsunuz.

ya bana kızmayın nolur ama ben bir de okurken evi gerçekten aldılarmı acaba? yoksa o evin sizin olduğuna beyniniz sizi gerçekten inandırdımı? diye düşünmeden edemedim...

hayır canım almadık havuzlu evi...ben şizofrene bağladım..aldık sanıyorum :))))

hihihiii ..

niye zormu havuzlu ev almak..herkesin imkanları ölçüsünde..bizim imkanlarımıza göre evet bu zordu..zaman lazımdı..uzunca bir zaman....
ama bazı fırsatlar çıkınca karşımıza şimdi söylemek istemiyorum bizde değerlendirdik ve oldu...

imkanı daha kızıtlı olanlar mesela 2+1 evin hayalini kuranlar bu asla mümkün olmayacak bir şey değilki..yani çok uzak bir hayal değil
2+1 evi olanlar 3+1 evin hayalini kurmak çok mu uç.

evliliği kötüye gidenlerin evliliği kurtarmaları mutlu bir evliliğin hayalini kurmaları çok mu zor..gerçekleşmesi imkansız birşey mi ??

adım adım hayal kurun derken bunu kastettim...asgari ücretle geçinen biri kalkıp villa hayali kurmamalı bence..
önce 1+1 sonra 2+1 sonra 3+1 vs. vs.

hani bende konunun uzmanı olmadığım için tam anlatamıyorum..yanlış birşeyde söylemek istemiyorum..araştırmak isteyenler internet gibi bir kaynak varken bana laf düşmez..ben bildiklerimi anladıklarımı dilim döndüğünce anlatmaya çalışıyorum sadece :))

sevgili caldion 78

sana şunu sormak istiyorum..

burda hergün yüzlerce aldatılma dayak kötü giden evlilikler boşanma bir sürü şeyler okuyoruz...ister istemez acaba benim kocamda aldatırmıki diye düşünüyoruz..

hatta aldatmadığı halde ya aldatıyorsa ya benim haberim yoksa diye kuruyoruz..

hiç birşey yokken ceplerini karıştırıp telefonlarını kurcalıyoruz..niye belki bulurum bişeyler diye ?

ben bir örnek verdim sadece..bu hayatın her alanı için geçerli...bunu yapan vatandaş yada bu gibi şeylerden etkilenip olumsuz düşünmeye başlayan vatandaş normal diyorsun

ama olumlu düşünüp mutlu evliliğin hayalini kuran benim kocam beni aldatmaz diyen şisofren diyorsun..

öylemi ?

olumlu düşünmek insanı hasta etmez..
olumsuz düşünüp kafanda kurmak insanı hasta eder...

kuantuma hep bir sempatim olmuştu ama detaylarınaa inmemiştim.hatta kuantum iyileşme adınd kitap bile aldım merktn okumadım duruyor kenarda,ama ilgimi çekti yazdıkların hemen araştırmalara bşalyıp denemek istiyorum,ayrıca bu salaklık,şizofrenlik falanda değil neye inanırsan onu yaşarsın..

Bu tamamen farklı birşey.
Çevrenize yalan söylemiyor,yalan bir dünya yaratmıyorsunuz.
Yani kalkıp herkese "benim havuzlu evim var" demiyorsunuz.
Sadece kendiniz öyle olduğunu hayal ediyorsunuz.

konuyu güzelce okudum ve anladım acıklamanıza gerek yok ... benm anlatmaya çalıştığımı anlamamakta neden israr ediyorsunuz onu anlamış deilim ....konu sahibi olumlu sonuç almıştır burda hem fikiriz psikolojısı kaldırmıştır vs... belki benim psikolojim kaldırmayacak ama bu konuyu önemseyerek uygalamaya calışacagım ...sonra bu hayalle gerçek arasını psikolojim karıstıracak ...... yani bunlar çok karışık konular ... evlilik hayatında mutsuzsan evlilik danışmanına gideceksin .... depresyonda isen asabiyeye yada psikolojik sıkıntıların varsa psikoloğa ..... hiç bir doktor hayal kur demez gerçekle yüzleş kabullen der ... artık anlamışsın umarım

maddi konuda dediğinize asla inanmıyorum. havuzlu evim var dedim oldu falan bu tesadüftür.

ancak;

ilişkiler konusunda kesinlikle doğru. olumlu bakıldığında olumluya, olumsuz bakıldığında ise olumluysa bile olumsuza gidiyor.

özellikle, kayın bireylerle ilişkilerde uygulanırsa hayatı kolaylaştırmak çok mümkün.

ben o normaldir bu deildir die bişi demedim ama o kadar yazdığım şeylerden sonra bu şekilde bir örnek veriyorsanız bizim frekanslarımız farklı ben ne desem size siz farklı ve yanlış anlayacağınızdan ötürü boşa kürek sallamayı pek düşünmüyorum ... ama birinci sorunuzun cvbı hayır o vatadandaş normal deil .... ikinci sorunuzun cvbı ise olumlu düşünmek tabiki hasta etmez ama siz olumlu düşünmek dememişsinişz ki hiç olmayan bişeyi hayal edin demişsiniz ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…