İstediğimiz gibi bir araba alamamak

Bakayım öyle biraz da ya. Hemen alacak değilim. Zaten Kasım da almak istiyorum böylece biraz daha para biriktiririm diyorum.

Öyle mi dersiniz ya... Baktıkça abartiyorum galiba beklentilerimi çok güzel arabalar var ya. Harikalar
Yani evet tabii ki güzel araçlar da şu jip sevdasını hiç anlamıyorum yok dağ bayır gezen insanlar alsa anlayacağım da şehir içinde arazi taşıtları moda oldu ama hibrid araç istemenize hak veriyorum

Yani evet tabii ki güzel araçlar da şu jip sevdasını hiç anlamıyorum yok dağ bayır gezen insanlar alsa anlayacağım da şehir içinde arazi taşıtları moda oldu ama hibrid araç istemenize hak veriyorum
Şehir dışı için de güzel oluyor ya. Diğerleri çok uzun. Hatchback alsam bagajı küçük. Ama sedan alacağıma hatchback alırım daha iyi. Fir fır dolanirim her yerde

Egea piyasası iyi

Benim de eski bir aracım var ve kücuk. Değiştirmek istiyorum ama planım Max 300 bin üstünde bir araç almak. Şu an 2004 model. Alırsam 2010-2014 model bütçeme göre birşey alırım. Borç yapmaktansa bu şekilde bir arac alıp sonra tekrar yükseltebilirsiniz. Yada fuzuloto falan gibi yerlere gireceksiniz.

Ülkenin hali ne kötü ya. Ablam Amerika’da yaşıyor , yeğenim üniversiteyi bitirdi işe başladı bu sene. Ford un pick up tarzı bi arabası var hep onu istiyormuş. Gitti birikmiş parasıyla 5000 dolar peşinat verdi geri kalanını 400 usd olacak şekilde 3 yıl taksitle ödeyecek. Daha yeni mezun işe başlayan birisi hayallerindeki 0 arabayı aldı bu şekilde biz de yeni mezun biri maaşıyla bırakın 0 arabayı şahini bile rüyasında görür

Çok kasis var. Benim arabanın altı alcak. Sırf bu sebepten bir sonraki suv olsun arzum var.

Adamlarin eli kirli. Aktif sömürgeler bitti savaşlar yolu ile dünyayı sömürüyorlar. Onlar zengin olmasın da kim olsun. Namusuyla maaşlı çalışan işçi ve türlü yollarla zengin olan fabrika sahibi adam örneği gibi nerdeyse. Hiç ozendigim bir ülke değil Amerika.

Ayağını yorganina gore uzatmamak ulke insanimizda genetik.
En iyi araba olsun, en iyi telefon olsun ama karnim ac gezeyim mantigini anlayamicam ben hic:)
İşin açığı lüzumsuz zerre harcaması olan biri degilimdir. Ama iş kolay alınmayacak birşeye gelince değişiyor. Ev alırken de bunu yaptım. Çok beğendim. İmkanım neredeyse hiç yoktu. Yüklü bir kredi çektim on yıl için. Su an 8. Yilimiz. İlk 2 yıl çok zorlandık ama şimdi ödemem emsal kiraların 10 da 1 i kadar. Demek ki mantıklı bir ayağımı yorganıma göre uzatmamak olmuş benzeri arabada da olsun istiyorum ama ekonomi felaket cidden

Onlarda cesaret istiyor. Çevremde hiç öyle araba ev alan da yok. Çok yabancı bir şey fuzuloto filan.
Borç yapmak daha mantıklı gibi geliyor ya. Ödeniyor gidiyor bir şekilde.

Evet ya crosslari güzel de aslında. Düşüncem galiba egea yı. Satması da kolay olur sanırım.
Kesinlikle egea tercih edin çünkü hem sıfırlarını alabilirsiniz, hem de piyasası süper peynir ekmek gibi satılıyor. Borçtan korkmak en büyük hatamız bu devirde tl eriyor en güzel yatırım kolay nakite dönüşebilen yatırımdır araba iyi bir yatırım

Bulursam para bir yerlerden 1 milyon 200- 1 milyon 500 harika olurdu ama elimde 750-800 arası var.
1.200 gibi bulursanız Skoda Octavialara da bakabilirsiniz.. Güzel araba gerçekten. Bu ara ben ona bakıyorum.

800 civarını gözden çıkarıyorsanız tam otomatik dolu paket Ranault Taliant Tocht düşünebilirsiniz. 1 - 2 yıllık gayet güzel.. Nacizane önerim..

Dilerim gönlümüzden geçenler olsun..

Bunlar sedan ama esim de Toyota Corolla hybrit al diyor. Ama uzun istemiyorum. Diğerlerinde fiyatlar uçmuş uçmuş...

Evet ya crosslari güzel de aslında. Düşüncem galiba egea yı. Satması da kolay olur sanırım.
Alırken tamirini, motorun yakıt tüketim durumunu vs de düşünün. Suv şehir içi çok yiyiyor genelde, vergisi de daha yüksek.

Egea çok yaygın. Cross ları da gayet büyük. Fiyatı da iyi ve yeniler zaten, model olarak çıkalı çok olmadı. Eşiniz üstünü biraz tamamlasa egea cross alırsınız hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…