İstediğimiz gibi bir araba alamamak

Ay aynen aynen ya... Nasıl alabiliyor insanlar aklım almıyor asla... Elimizdekiyle alacağız artik...

Kredi kartıyla aldık biz

Ne kadar çektin, geri ödemesi ne kadar oldu?
Valla bilmiyorum eşim ilgilendi o konuyla. 200 bin eksiğimiz vardı onu karttan çektik. Sadece krediden daha düşük faizi olduğunu ve ikisinin de bir yıl vadeli olduğunu biliyorum. 23-24 civarı bişey ödüyoruz sanırım aylık.

fordda var ben puma için bir baktım %5 takas desteği de yapıyorlar ama sizin bütçenizle arada 800 çıkabilirseniz 500k kadar daha kalıyor 300 kredi derseniz 200 bin daha bulmanız lazım 1,33 M ye kadar düşüldü ben almadım arabamın özellikleri düsücek diye vazgeçtim

takasta da aracı ölü fiyarına alıyorlar bende 2023 model taigo var hasarsız kmsi düşük 930 bin dedi direkt vazgeçtim yani sizin aracı da ölü fiyatı verirler bilginiz olsun

300 bine 0 faiz mi?

takasta da aracı ölü fiyarına alıyorlar bende 2023 model taigo var hasarsız kmsi düşük 930 bin dedi direkt vazgeçtim yani sizin aracı da ölü fiyatı verirler bilginiz olsun
Verdikleri fiyatla takas indirimi birbirini karşılıyor zaten. Benim piyasada satsam 600 bin edecek aracıma 530 bin + %5 takas desteği verdiler. 70 bin zarardayım gibi görünse de 40-50 bin kara geçtim takas indirimi ile.

Verdikleri fiyatla takas indirimi birbirini karşılıyor zaten. Benim piyasada satsam 600 bin edecek aracıma 530 bin + %5 takas desteği verdiler. 70 bin zarardayım gibi görünse de 40-50 bin kara geçtim takas indirimi ile.
evet yani neredeyse denk geliyor belki benim tercih etmeme sebebim aracın özelliklerini yetersiz bulmam özellikle frenleme sistemleri benim aracımdan baya alttaydı o nedenle seçmedim bide geri park kamerası da yok bilginiz olsun diye yazıyprum ben baya bir uğraştım son anda vazgeçtim siz düşünmeyin diye yanlış anlama olmaz umarım :)

Ben puma almadım zaten ama pumada da versiyonuna göre geri görüş kamerası var, diğer özellikler de değişiyor. Üç segment sürüyorlar piyasaya muhtemelen en alt versiyona baktınız.

Ben puma almadım zaten ama pumada da versiyonuna göre geri görüş kamerası var, diğer özellikler de değişiyor. Üç segment sürüyorlar piyasaya muhtemelen en alt versiyona baktınız.
ben hanımefendinin bütçesine göre düşündüm kamera orda yok, sürüş destek sistemleri benim aracimdakilerden onun en üst paketinde bile yoktu geri dönüş kamerasını ekstra taktırabiliyoruz ama tabi dilerseniz takılır bir de yeni güvenlik yasası vb. bişi çıkmış galiba ona uymayan araçaların satışı yasaklanıcak diye haberler de var. Hangi araca bakarsanız bakın dikkat edin acil sos vs olması gerekiyor ve daha bir sürü kriteri var

Puma zaten orta segment bir araç, her şeyin dört dörtlük olması beklenemez. Fiyatları da o yüzden uygun zaten. Küçük de bir araç konu sahibinin beklentilerini karşılar mı bilemedim. Ben de baktım bana küçük geldi mesela, abisini aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…