Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

canim mail adresimi yaziyorum gecen bi kaciniz darilmis :) iki dakka sonra silicem okis.. ekleyin ..

Son düzenleme:
ahh ghaneli hidesinko ahh kacırdınız treni askito sildi genetatlicadiarzu

tubışım göbüşün çok tatlı canım buluzunun aynından bendede varr yanı çok benzıyoo.kendım sandım bıan resmınııı....

Heee Kiz Güzel Olmuş Toplaman Ellerine Sağlikkkkk.canim Temmuz Annişlerim Ne Tatli Göbişler Onlarrrrrr

Ellerine saglik askitocugum cok güzel olmus göbüsler yerum ben o göbüslerin icin dekileri..Ahbende koya bilsem su resmimi dudaklariniz ucuklar kizlar.benim bilgisayarda hata var olmuyor malesef .Hepinizi öpüyorum kizlar,,,,,

Sen beni gör SENACEM:) Yiğenin tosun mübarek..Ama çok kilo almadım hepsi bebeğe gitti..10 kilo aldım..Bi ara çekiyim göbişimin fotosunu,ilk başlarda koydum ama bayağı büyüdü o zamandan şimdiye kadar..
Allah sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi:)

BEN BUGÜN 31+5 im TOPLAMDA 5 KİLO ALMIŞ GÖZÜKÜYORUM...
AMA GÖBEĞİMİ GÖREN 2 AYIM DAHA VAR DİYİNCE, iKİZMİ DİYE SORUYORLAR...
BİZİM KIZLAR TOSUN OLACAK GALİBA... :roflol:
SAĞLIKLA GELSİN CADILAR :))

Ay Allah ım ya her girdiğimde bakıyorum bu topic e kimler koymuş göbişlerinin resimlerini diye..Bayılıyorum çok tatlı görünüyolar bence bende evlenip doğurmak istiyorum hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…