Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

canım maşallah ne güzel görünüyor göbüşün öyle.nazar değmesin...

ya bu arada yüzüklerini takabiliyomusun?ben çıkaralı aylar oldu.davul gibi ellerim,hiç biri olmuyo...

göbüşler muhttttttteşemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kızlar bı toplayı versenız ya çok mu bısey istedımmmmmmmm

selam kızlar hepinizin göbişleri süper çok güzeller birşey söylemek istiyorum benim dr.prof. en son muayene olduğumda saçlarını neden boyatmıyorsun dedi bende bunun sakıncası yokmu dedim doğuma 2-3 hafta kala git boya bakımlı ve güzel bir anne ol hiçbirşey olmaz dedi buda benim kafama takıldı loğusalık döneminde kadınlar bunalıma girerlermiş

Boya hamilelikte zaralı hemde çok diye biliyorum...
ama sonuçta söyleyende bi prof. zararı yokmu ki son haftalarda :1shok:
amann bu saate kadar boyatmadım gülsenecimm artık boyatmam işimi garantiye almak en iyisi
kafamda soru işareti olursa daha çok bunalıma girerim böylesi daha iyiii:uhm:

Canim Boyada Ayni Sigara Vs. Gibi Ne Olacağini Kestiremiyosun En Iyisi Boyatmamak En Azindan Kafamizi Kurcalamamaiş Olur.ama Illa Boyatildi Diyede Herhangi Bişey Olucak Diye Bişey Yok Tabii

KIZLAR BENİM DOKTORUMDA BOYATABİLİRSİN DEMİŞTİ HİÇBİR SAKINCASI YOK DEMİŞTİ VİCDANIM SIZLIYOR BOYATAMIYORUM NAPALIM BİRAZ DAHA İDARE EDEBİLİRİZ BENCE DOĞUMDAN SONRA 1 HAFTA İÇİNDE GİDERİM KUAFÖRE NAPALIM HERŞEY BEBEKLERİMİZ İÇİN DİMİ AMA

KIZLAR BOYA KONUSUNDA HERKES FARKLI BİR FİKİR SAVUNUYOR.
BEBEKLERİMİZ ORGAN GELİŞİMLERİNİ TAMAMLADIKLARINI İÇİN, SON AYLARDA SAKINCASI OLMADIĞINI SÖYLEYENLER ÇOĞUNLUKTA.

BENDE DOĞUMA 1 HAFTA KALA BOYATIP, BAKIMLI BİR LOHUSA OLMA DÜŞÜNCESİNDEYİM.
FAKAT BAŞTA EŞİM OLMAK ÜZERE, ÇEVREMDEKİLER DOĞAL HALİMİN LOHUSALIKTA DAHA GÜZEL GÖRÜNECEĞi DÜŞÜNCESİNDE.

DOĞUMDAN SONRA GİTME KONUSUDA, BEN BEBEĞİMİ BIRAKIP KUAFÖRDE O KADAR UZUN VAKiT GEÇİREMEM.
BİRAZ ZAMAN GEÇSE BİLE, MİNİCİK KUZUMU O ORTAMA DA GÖTÜREMEM. ( Kuaförüm biraz uzak )

SANIRIM BOYA İŞİ ANCAK SONBAHARA DOĞRU OLUR :roflol:

canım o zamanda süt emzireceksin sütten de geçiyo bebeğe... haa şimdi boyatmışsın ha doğduktan sonra yine bebeğe geçiyo tatlım.

göbüşlere maşllah .. ya benim göbüşüm hepinizinkinden kocamannn..annem heran doğurcakmışsın gibi duruyosun diyo .. kocamda dalga geçiyo.. öbür bebişi görmemiş doktorlar kesin ikiz diye..gıcık yaa

slm kizlar sizlere cok merka etigim bir sorum olacak siz 4 -5 aylik hamileykene karninz cok cikmismiydi ben suan 2,5 aylik hamileyimde görümceminde türkiyede dügünü olacak ona göre elbise almka istiyorum bilmiyorum sorumu dogru formudami sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…