Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

slm ben tuğba buda oğluşum ve ben ay nekadar büyük eklemişim artık kusura bakmayın kızlar ben pek yazmıyorum ama sürekli yazılarınızı takip ediyorum mucks

oyyyy maşallahhh sizleri görünce acaba ben hamilemiyim diyorum vallahi bende bu kadar göbüş yok

TUBA ÇOK HOŞ OLMUŞSUN MAAŞALLAHIN VAR NAZAR DEĞMESİN
BLUZUN RENGİDE ÇOK HOŞUMA GİTTİ :)) PEMBİŞ PEMBİŞ ÇOK TATLI

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben daha hamiş değilim.imrendirdiniz valla.maşallahınız var.bende isterim hem göbiş hem bebiş

Maşallah çok tatlı bir resim olmuş.

Kızlar bende yarın kontrole gidiyorum.Biz sanırım 11+2 olduk bugün.

Yarın ne giysem diye düşünürken kardeşimin gönderdiği bol pantolonu denedim.Minicik ufacık bir göbiş çıktı.O an aklıma sizler geldiniz.Çekip buraya koymak istedim.Ama kendim çekemem:1no2: Eşimde yoktu evde:1no2:

Kaldı artık.

4-5 aylikken hamile oldugum bile belli olmuyordu.. 6 nci ay dan sonra büyüdü benim göbegim ..:1closedeyes:

tugbacim cok tatli cikmissiniz..
yha kizlar ben nazar ettim kendime .. catlamio derken .. dünden bugüne göbegimde iki taraftan catlaklar olusmusss((((((

canım maşallah ne güzel görünüyor göbüşün öyle.nazar değmesin...

ya bu arada yüzüklerini takabiliyomusun?ben çıkaralı aylar oldu.davul gibi ellerim,hiç biri olmuyo...

herkese tesekkür ederimm

yüzüklere gelince, benim hic oyle sisligim falan olmuyor aslinda ama bazen sıkıyor,ama gorunuse gore 9 ay takacamsırnaşık şey

oysaki kiloda aldım(13 kilocuuukk) ama herhalde sadece popoma ve gobusume gitti

tugbacim cok tatli cikmissiniz..
yha kizlar ben nazar ettim kendime .. catlamio derken .. dünden bugüne göbegimde iki taraftan catlaklar olusmusss((((((

hadi yaaaaa
bende dusundum bugun kendi kendime cok geriliyor karnım kesin catlayacagim diye
bakıyorum bakıyorum yok
sevinmeyeeyim o zman her an olabilir demekkiitatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…