Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

:asigim:Cok tatli cikmisin canim ALLAH bebisini saglikla kucagina almayi nasipetsin.Birlikte uzun mutlu bir ömür süreesiniz insallaha.s.

a.s.merhabalar temmuz anneleriiiii günleriniz azaldıkça göbişlerde büyüyor maaşallah. bu sayfaya baktıkça heyecanım artıyor. askitonun biraraya topladığı göbişlere baktım allah kötü gözlerden esirgesin. çok güzelsiniz annişler. senace çok cici bir resim olmuş arkadaşım.cemredenizin dediği gibi allah kendi göbişini de böyle görmek isteyen herkeze nasib etsin.a.s

çoooooooookkkkkkkkkkkk tatlısınız temmuz annişleri.dilerim rabbim bebişlerinizin resimlerini de koymayı nasip eder.göbişlerinizi sevdiğimiz gibi bebişlerinizi de severiz inşallahhhhhhhhhhh.rabbim bize de göbüşlerimizin büyük hallerini gösterir inşallah...

Ayy ay maşallah ne güzelde büyümüş göbişler,bende eylül annesi olcam kısmetse benimkide çıktı epeyce ama sizlerinki kadar büyümedi daha Allah ım kazasız belasız hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin ve isteyen herkeseda Allah ım bu güzel duyguyu yaşatsın inşallaha.s.

eee dedim artık benimde göbüşümü ekleme vakti geldi:dance:sırnaşık şey

tatlicadiarzu

amanda amannnnnnnnnnnnnnnnnnnn :teytey::teytey: ölsemde gam yemem daha arzucum :sm_cool: bu arada göbüsün cok tatli duruyo abartmissin .. yok kücük yok sizinki gibi deil delüüüüüü yerim ben onuuuuuuu :icecream:

yaa sorma ne olduysa şu 1 haftada oldu eşimde öyle diyor daha derli toplu oldu kuzum birden büyüdük biz :dance:

Adasu Canim çok Tatli çikmiş Göbişşş.ayy Gerçekten Bir Anda Büyüdü Göbişler Bundan Sonrada Daha Hizli Büyiycekler

allah iyiligini versin kız evet ordan aldım bugün nikah varda orda giycem :roflol:

ŞANSLIYIZKİ BU SENE HEP HAMİŞLERİN DE GiYEBİLECEĞİ CİCİLER VAR.
ÖZELLİKLE LCW DE :))
BEN HAMİLE PANTALONU HARİCİNDE SADECE HAMİŞLERE ÖZEL HİÇBİRŞEY ALMADIM. ( Pardon iç çamaşırı aldım )

yaa cok güzel kaprilerde vardı ama dogumdan sonra bir tane siyah hamile pantolanu alıyımda yeter bana diyorum ne kaldı şunun şurasında :sm_cool:

yaa cok güzel kaprilerde vardı ama dogumdan sonra bir tane siyah hamile pantolanu alıyımda yeter bana diyorum ne kaldı şunun şurasında :sm_cool:

EVET ASLINDA ŞURDA KAÇ GÜN GİYECEĞİZ.
SONRA ZATEN DOĞUM SONRASI KiLOMA GÖRE ALIŞVERİŞ YAPARIM :))

SEN EVDESİN DEĞİL Mİ?
BEN ÇALIŞTIĞIM İÇİN MECBUREN ALIYORUM BİŞEYLER.
HAVALAR BİRAZ DAHA ISINSIN, ŞIK BİR ELBİSE ALACAĞIM.
ŞÖYLE CIVIL CIVIL YAZ MEVSİMİNE UYGUN.

YALNIZ HAMİLE KIYAFETLERİ UÇMUŞ RESMEN, FiYATLAR YANINA YAKLAŞTIRMIYOR sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…