Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

CANIM BURASIDA NE ZAMANDIR ÇOOK GÜZELDİ.HATTA BUGÜN ÖĞLENE KADARDA ÇOK GÜZELDİ ANLAMADIM BİRDEN BİRE DEĞİŞTİ GÖKGÜRLÜYO,YAĞMUR YAĞIYO,KARADENİZİN HIRÇIN DENİZİDE COŞTU VALLAA ÇOK HEYBETLİ DURUYO İNSANI ÜRKÜTÜYOO

eee karadeniz sonucta güzelim bilirim bende orduluyum a.s.

hey masallah hey masallah nazar degmez insallah
allah kizlar gobuslere bakin ya super hepinizin birbirziniden guzel ve super gobusleri var ya
asagiya inmeye baslamis ha yaramazlar sizi hehehe gelionuz hayirlisiyla insallah

selam u2rem,son adet tarihim:09.10.2007,bebegin dogum tarihi:13-15 temmuz,erkek...herseyi yaptimistim ama yapistiramadim,bu bilgisayar ingilizce ,esimden yardim alirim...gonderirsen sevinirim....

selam u2rem,son adet tarihim:09.10.2007,bebegin dogum tarihi:13-15 temmuz,erkek...herseyi yaptimistim ama yapistiramadim,bu bilgisayar ingilizce ,esimden yardim alirim...gonderirsen sevinirim....

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev194pb___.png

canım bu linki kontrol panelindeki detay bilgilerinizi güncelleyin bölümünün en sonunda kilo ve doğum tarihi takip çizelgesi yazan yere yapıştır değişiklikleri kaydet

doğum tarihini 13 temmuz olarak aldım jeyyar

ayyy u2rem cim cok sagol sonunda basarabildim,senin yardiminla birlikte.....Allah bebegini saglicakla kucagina almayi nasip etsin,senin ve butun arkadaslarin.....

yeni göbeğimi koymak istedim iki tane biraz kocaman oldu sanki yaa :)

12042008610if5.th.jpg
13042008615is0.th.jpg

kızlar hepinziin göbeğinin maşallahı var çok güzeller ben giyinikken çekinmek istiyorum ama o zaman çok şişko çıkıyorum o yüzden fotomu koymuyorum:)))

Kızlar yeni göbüşler harika... hepinize ayrı ayrı tü tü maşallahhhh diyorummmm... Kıskandım ben de en kısa zamanda yenileyim göbüşümü :)))

benimde yok daha resmim çalışmaktan birsey yapmaya vakit kalmıyorki son 3 aya girdik anlamadım bile nasıl geçti :KK43:
koçişe söyliyimde benimde çeksin hatıra kalır bebişime :)

X