Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

hadi yaaa :roflol::roflol: sen hafta hafta gebeligi gebelik sitesindenmi okuyorsun canım:uhm:

gebelik.orgdan okuyorum da

bahsettiğim şey şu bizim alttaki takvimlerimizin üzerinde yazıyo sanırım freedommm 28. haftada onun takviminde gözüme çarptı ingilizce yazıyo tabi:)))sırnaşık şey

Yay! now i have got more brain cells than Paris and Nicky Hilton put together :tomato::dance:

28. hafta bebeğin gelişimi:))))

canım ben de az önce 28.haftalık bir takvimde açıklamada bebeğin gelişimiyle ilgili ''bu hafta paris ve nicky hilton un toplam beyin hücresinden daha çok beyin hücresine sahibim''yazıyodu çoook ii ya koptum:roflol:

allah iyiliğini versin emiii hiç gülcem yoktu :roflol::roflol::roflol::roflol:

canım ben de az önce 28.haftalık bir takvimde açıklamada bebeğin gelişimiyle ilgili ''bu hafta paris ve nicky hilton un toplam beyin hücresinden daha çok beyin hücresine sahibim''yazıyodu çoook ii ya koptum:roflol:

:roflol::roflol::roflol:ay allah iyiyğini versin kızz çok güldüm walla:roflol::roflol:

Allah hayirllisiyla kucagina almayi nasip etsin arkadasim...bende bayagidir siteye ugruyamadim...bende hamileyim ve 27. haftaya girdim...ama su ay ay gosteren takvim varya arkadaslar sizde,onu ben nasil yapabilirim...yardimci olusaniz sevinirim..tesekkurler simdiden...

hosgeldin cnm ..
Tum takvim yapmak isteyenlere referans olmasi icin:

www.lilypie.com
ordan

Expecting a baby e tikla

cikan sayfadan Create a new ticker a tikla

(buyuk boy istiyorsaniz) Full size ticker, kucuk boy istiyorsaniz Mini ticker a tikla

cikan sayfada Set 1; Set 2; Set 3 den bir takvim sec

sonra Step 2 ye tikla

cikan sayfadan bir bebek yada leylek vs. sec

sonra Step 3 e tikla

Your Last Menstrual Period a son adet tarihini gir yada Select Baby's Due-date e bebegin dogum tarihini gir( Hangisini girerseniz digerini Day Month Year a ayarlayin ki hesaplarda yanlislik olmasin.)

Son olarak Create Ticker a tikla.

Cikan sayfadaki Image URL yi kopyalayip KK da Kontol panelinizden Detay bilgilerinizi duzenleyin e tikla, cikan sayfada en asagidaki Kilo ve ve doğum tarihi takip çizelgelsindeki bosluga yapistirin ve Degisiklikleri kaydet e tiklayin.
Bu kadar...

Bu yaziyi dun yazmistim..Sevgiler...
........................

bıdışım nerelerdesin vallahi yokluğun hissediliyor.. artık eskisi gibi gelmiyosun foruma.. bekliyoruz seni amaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

bıdışım nerelerdesin vallahi yokluğun hissediliyor.. artık eskisi gibi gelmiyosun foruma.. bekliyoruz seni amaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Burdayım canım işler çok yoğun giriyorum yazdıklarınızı okuyorum... Ama fazla yazamıyorum... Neyse bende bunun acısını çıkarırım elbet...... :teytey:

cok tesekkurler askito...hepsini yaptim amason asama olmadi bir turlu,degisime kayit olmadi...neyse yine denerim artik....

cok tesekkurler askito...hepsini yaptim amason asama olmadi bir turlu,degisime kayit olmadi...neyse yine denerim artik....

cnm muhtemel doğum tarihini bide cinsiyetini sölersen bebeğinin sana takvimini oluşturabilirim sen de sadece kontrol panelinde söleceğim yere linki yapıştırırsın

bidisim nasilsin kiz insallah iyisindir bebesin nasil kipirdio mu allah ne guzel demi kiz artik az zamanimiz kaldi allahin izniyle bebeklerimizin gelmesine insallah

bidisim nasilsin kiz insallah iyisindir bebesin nasil kipirdio mu allah ne guzel demi kiz artik az zamanimiz kaldi allahin izniyle bebeklerimizin gelmesine insallah

Canım benim bebiş kımıldamıyor. Kuduruyor. Vurdumu beni havaya zıplatıyor. Bide bir oyunlar yapıyor teyzesi..:nazar:Valla az kaldı ama bana hiç geçmiyecek gibi geliyor. Artık kucağıma alıp gıdışını koklamak istiyorum... Ayaklarını ısırıp, ellerinin içine parmağımı vermek istiyorum. Çok sabırsızım ya....Günler geçsin artık .Alalım bebişlerimizi kucağıma sağ salim.... Senin bebiş nasıl? Sen nasılın...

Canım benim bebiş kımıldamıyor. Kuduruyor. Vurdumu beni havaya zıplatıyor. Bide bir oyunlar yapıyor teyzesi..:nazar:Valla az kaldı ama bana hiç geçmiyecek gibi geliyor. Artık kucağıma alıp gıdışını koklamak istiyorum... Ayaklarını ısırıp, ellerinin içine parmağımı vermek istiyorum. Çok sabırsızım ya....Günler geçsin artık .Alalım bebişlerimizi kucağıma sağ salim.... Senin bebiş nasıl? Sen nasılın...

oynasin bakalim yaramaz bebis saglikla kollarimiza aliriz insallah :teytey:
benim kizda iyi cok sukur ne olsun ugrasip duruyoruz kipir kipir bi kac gundur az yavasdi simdi gene kipir oldu masallah allah nazarlardan saklasin hepsini :nazar:a.s.

son halim:

pict0001rw6.jpg

:nazar:

X