Işte Benim Göbişim... Sizinkileri Görelim...

her hafta pazartesi evde göbegimi acip cekiyorum .. daha dogrusu esime cektiriyorum .. eger siz yapmiosaniz mutlaka yapin derim . oo kadar fark oluyoki bir haftada bile sok oluyorum..
:))

962945gobuscuk.JPG
745653gobuscuk2.JPG

254482gobuscuk3.JPG

kıslar iste benim gobuscugum
durup durup fotografımı cekiyorum :)))
gurur duyuyorum gobegimle
hehe
:))

:nazar::nazar::nazar::nazar:

wuww hidennisko süper cnm yha püpüpü
ilk sayfalara gidip bi karsilastirsaniza :)
masallah bebislerimize..

walla adasu
ben 2 ay sonra ne olacagim bilmiyorum
2-3 hafta oncesine kadar inanamıyordu kimse 5,5 - 6 aylık hamile olduguma...

ayyy yazmadan edemeyeceğim yine şu resimlerinize bayılıyorum. mayıs annesi olacağım inşallah ama eğer şu fotoğrafımı koyabilme işini yapabilirsem bende koymak istiyorum. süppersiniiiizzzzzz......

benim kuzumda aşagıda olmasa cok güzel durucak ama göbiş aşagıda olunca sizin gibi cıkmıyor resimlerim ne yazıkki

Askito Hidennisko Canim Ikinizin De Göbişler çok Tatli çikmiş Süper Süper Maşallahhhhh Tüttüüü
Bende En Kisa Zaman Da çekip Koyucam Bakalim Fark Oldumu

51324IMG_0007.JPG

KIZLAR BU BENİM OĞLUŞUM 23 HAFTALIKKEN ÇEKİLMİŞ ULTRASON GÖRÜNTÜSÜ GERİMİŞTE OĞLUM YAN GELİP YATMIŞ.AYYY CANIM BENİM BİRAZDAN GÖBİŞİDE YÜKLERİM.KUSURA BAKMAYIN YENİ Bİ SAYFA AÇMAK İSTEMEDİM İNŞALLAH ANLADINIZ

heh canım benim karnımda senin gibi işte aşagıda senin göbişte büyümüş :KK66: maşallah

Kizlar Ya Burasi Bi Yağmur Bi Firtina Gök Gürültüsü Denizde Coştu Pencereden Bakamiyorum Korkuyorum Eşimde Daha Gelmedi.çabuk Gelse Yaa Korkmaya Başladimmm

hadi yaa burasıda günlük güneşlik sıcak hava güneş actım bende camları ev hava alsın biraz diye

hadi yaa burasıda günlük güneşlik sıcak hava güneş actım bende camları ev hava alsın biraz diye

CANIM BURASIDA NE ZAMANDIR ÇOOK GÜZELDİ.HATTA BUGÜN ÖĞLENE KADARDA ÇOK GÜZELDİ ANLAMADIM BİRDEN BİRE DEĞİŞTİ GÖKGÜRLÜYO,YAĞMUR YAĞIYO,KARADENİZİN HIRÇIN DENİZİDE COŞTU VALLAA ÇOK HEYBETLİ DURUYO İNSANI ÜRKÜTÜYOO

X