İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

02126520957 numarası bu arayıp adres alabilirsiniz ben aldım kaydedememisim giderseniz benide bilgilendirirseniz sevinirim.
Çok teşekkürler.Tabiki bilgilendirim.Keske gidip de memnun kalanlar deneyimlerini yazsalar biz de gonul rahatligiyla gitsek ^_^

Ben de tüm vücut lazere başladım Ayten hanımla taksimde sümer güzellik. 2 kere kol altı+alt bacak ve 1 seans genital yaptırabildim. Saati 90 tl dakika 1,5 tl hatunun eli hızlı çok güven veren nazik sakin bir bayan çok sevdim ama bitmiyo bitmiyo bitmiyooo.. Ki ben çok tüylü de değilim. yani şöyle ki kol altları ve alt bacak 1,30saatte bitiyo hemen hemen ama... Genital aman Allahım o ne büyük bir acı genital detaylı olduğu için iki farklı seans halinde ancak yapabildik önce üst sonra alt bölge. Yapmadan önce uyuşturucu iğne yapıyo yalnız yapılan iğneler nası desem 10-25 kuruşluk bi alana ancak etki ediyor. Yani tüm genitale iğne iğne iğne... Ben o iğnenin acısından bile hüngür hüngür ağladım hıçkıra hıçkıra yok böyle bi acı ben de sanıyorum ki bi iğne yapacak genital komple uyuşacak ama öyle değilmiş öğrendim acı bi şekilde. Ki ben öncesinde ağda lazer dövme yaptırmış diş ağrısı apandisit ağrısı her ay adet sancısı çeken bi insanım bu çok değişik bi acı. Bacak ve kol altına iğne yaptırmadım ama senasın sonlarına doğru acı katlanılmaz boyutlara geliyo orda da ama oralara iğnesiz dayandım gene de kah ağlayarak kah gülerek ( Genital seansı yaptıralı tam 1 hafta oldu yeni yeni iyileşmeye başlamadı bile sürekli pudralıyorum mesela ama bikaç gündür iç taraflarda kaşıntı olmaya da başladı bepanten sürdüm şimdi inşallah geçer kaşıntı da. O yüzden vazgeçtim orayı yaptırmaktan bi de çok para gidiyo bi seans genital 300-350 civarı tutuyo maddi manevi batırdı beni resmen kızlar. Parasını geçtim seanstan çıktığım akşam acıdan bayılacaktım resmen gözlerim karardı oturamadım yürüyemedim. Bazıları sinek ısırığı gibi demiş ben anlamıyorum son samuray mısınız nesiniz siz ya :)) O yüzden komple bacak ve kol altıyla yolumuza devam edicez. Sormak isterseniz bildiğim kadar cevap veririm. Bacak ve kol altı için anadolu yakasında cemile hanıma geçiş de yapabilirim çünkü bana orası çok uzak bi de oranın fiyatını alıp bakıcam tekrardan :)

Gözüm korktu şimdi kendimi buna hazırlarken üstüne tuz biber oldu tırstımkiii.

İğneli lazer zaten. önceden alex geçmişim de olduğu için ağız alışkanlığı :) gözünüz korkmasın ya da korksun valla bilmiyorum bacak kol altı filan son dakilarda ağladım okey de genitale bi daha adımımı atmam sanırım. Ya da önce kol altı bacak filan yaptırın acımazsa genitale girişirsiniz direk. ama yok oralar bile çok acıdıysa genital için emla filan kullanın derim ben kullanmadım ama o da olmuş 100 tl üzeri artık ona da para veremem diye almadım açıkçası

Sa
Ayy canımda bi tatlıdır ki sorma, ama dediğin gibi kol altından başlamak en mantıklısı

arkadaşlar vaktim olmadığı için herkesin yazdığını okuyamadım. istanbul a yeni geldim ve acilen bir iğneli epilasyon yapan yere ihtiyacım var yüzüm için. temiz, gerçekten ustaca çalışan, yüzümde iz azami miktarda olacak şekilde bildiğiniz bir yer var mı özellikle avrupa yakasında. cevap verirseniz sevinirim

Ben 4. Seansima 1hafta once gittim. Memnunmuyum gozenekler disinda bi sikintim yok sadece igneli sonrasi cildimde gozenekler olusuyor. Mecidiye koy de zeynep hanima gidiyorum burdan bilgi vermek yasak mi bilmiyorum ozelden yazarsaniz numara vs. Yardmci olablirim.

Bakırköy yakinsa ben neka ya gidiyorum cokta memnunum netten bakabilirsin

mrb 4. seans sonunda döküldü mü tüyler ve leke kaldı mı ?

mrb 4. seans sonunda döküldü mü tüyler ve leke kaldı mı ?
Azalan yerler oluyot tabiki leke kismina gelince gunes lekesi gibi veya baska turden bi leke yok ama ignenin girdigi butun noktalari goruyorum delik delik gozenek halinde gorunuyor.

Arkadaşlar merhaba,
İğneli epilasyon yaptırıyorum ve bunun hakkında baya araştırma yaptım. öncelikle lazer epilasyondan daha etklili ve daha hızlı sonuç veriyor. lazer bir bölgeye ışın vererek o bölgeyi uyarıyor, yani az tüy olan bölgelerde tüylenme oluşturabiliyor fakat iğneli epilasyonda direkt kıl köküne uygulandığı için daha keisn bir çözüm elde ediliyor. makinenin dereceleri var cildi hassas ve alerjik olanlar için düşük seviyede çalışma yapılabiliyor ben çok memnunum, makine de çok önemli lazer ile tüylenme yaşadığım için derinlemesine araştırdım apilus epilasyon bu konudaki en iyi makina bu makinayı kullanan avrupa yakasında nişantaşında bir güzellik merkezi var adı değişim güzellik, tavsiye ederim fiyatı da uygun, epilasyon dakikasına göre hesaplanıyor. leke problemi de yaşamadım, epilasyonu uygulayan kişi aynı zamanda cilt uzmanı olduğu için çok hassas davranıyor

Sonunda bende bugün ilk seansıma gitmiş bulunmaktayım benim de gittiğim yerde apilus kullanılıyor genital de iki saat çalıştı toplam 200 lira ödedim sizce normalmi iki saate bu ücret bide iki saate üstten iki parmak kadar temizlendi tamamı 1.500 tl yi geçicek gibi geliyo sizdede bu şekildemi oluyo.

Benim gittigim yerde saati 135tl ama gittigim zaman yapabildigi yeri yapiyor 2parmak demissin cok az gibi geliyor dusununce genital bolgeme yaptirmiyorum ama sonuçta dusununce biraz yavas mi calisiyor sanki diyorum

Benim gittigim yerde saati 135tl ama gittigim zaman yapabildigi yeri yapiyor 2parmak demissin cok az gibi geliyor dusununce genital bolgeme yaptirmiyorum ama sonuçta dusununce biraz yavas mi calisiyor sanki diyorum
Aslında bende tam olarak bunu söylemek istiyorum kadın işinde çok iyi ama tam bi arıza bana öneren arkadaşım söylemişti kadın deli ama uzman diye bende aman nolcak benim işimi görsün yeter dedim. Kadın işlem yaparken evlendirme programı izliyo resmen benim işim bistene kadar hem Esra Erol u hemde Zuhal topal ın programini bitirdi resmen çıldırdım..

Kime gidiyosun ? Ne kadar sacmalik resmen haksiz kazanç elde ediyor o zaman. Cunku dakika hesabiyla calisiyolar. Anlattigin kadariyla yorum yapiyorum. Yanlislikla yuzunu yakabilir dalginlikla akimi fazla verir cocuk oyuncagi degil bu ya sonucta senin yuzun bu.

Ben bikini bölgem için gidiyorum fatihte Akdeniz caddesinde evi var orda yapıyo yarında gidicem memnun kalmazsam zaten degistiricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…