İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Cooookk tesekkur ederim bilgilendirdigin icin en yakin zamada görüsmeyi düsünuyorum :))

titizz'in tavsiyesi üzerine gittim bende dün Gülşen Hanım'a. Yazdığı hiç bir şey abartılı değil. Gülşen Hanım hem işini çok iyi yapıyor, hem de çok hoş sohbeti var. Dün yaptırdım. Hiç bir iz kabuk yok.

Peki acisi cok oluyomu? Aciya dayanikliyim ki acimasi cok daha iyi.ayrica soyle durumlarda oluyor 3 igne batirip 6 7 kili yoluyorlar.Bu konularda nasil ? Ve fiyatini ogrenebilir miyim dakikadi ne kadar.yardimlariniz icin cok tesekkur ederim :))

Yapıldığı zaman kabuklanma vs oldu mu? Bir de herhangi bir iz kaldı mı?
merhaba nişantaşında epifirst iğneli epilasyon merkezi var nagehan aslan konuşunda uzman ben oraya gidiyorum beyaz tenliyim ve hassas cilde sahibim herhangi bir kabuklanma cildde tahriş olmadı 4.kez gitmeme rağmen tavsiye ederim fiyatı da uygun

bir gidip konuşayım. teşekkür ederim:)

Peki acisi cok oluyomu? Aciya dayanikliyim ki acimasi cok daha iyi.ayrica soyle durumlarda oluyor 3 igne batirip 6 7 kili yoluyorlar.Bu konularda nasil ? Ve fiyatini ogrenebilir miyim dakikadi ne kadar.yardimlariniz icin cok tesekkur ederim :))

Acısını tarif etmek gerekirse sinek ısırması gibi. Zaten teker teker iğneyle yakıp kılı çıkardığı için acımıyor da diyebiliriz. Benim için iki iğne açtı ben gümüş ya da altın iğne mi daha iyi diye sordum, kendisi çelik iğnenin en iyisi olduğunu söyledi. (zaten sadece çelik kullanıyor) Dakika ücreti yok. Saat ücreti var. Bölgeye ve bölgedeki kılın yoğunluğuna göre fiyatları 100-120 TL arası değişiyor.

Ataköydeki gülşen hanımdan memnun kalanlar telefon numarasını mesaj atabilir mi?

DHARMAMED`E KESINLIKLE GITMEYIN!
Bugün saat 3`teki lazer/iğneli epilasyon bilgi alma randevuma 1`de gittim ve erken gittigim icin simdi islemdeler dediler, birazdan aliriz. Biraz degil 1 saat gectikten sonra benden once gelen tum hastalari bitmesine ragmen beni almadilar ve benden sonra gelen randevusiz kisiyi almaya kalktiklarinda, durumu kendilerine belirttim. Resepsiyonist hanimlar estetisyenlerden kisa boylu sari sacli olanina durumu soylediler fakat kendisi saygisiz bir sekilde `vakti yok deyin ya, beklerse beklesin` diyerek beni geri cevirdi. Madem vaktiniz yoktu, benden sonra gelen randevusuz hastayi nasil aliyorsunuz? Madem saat 3e kadar bekleteceksiniz, neden birazdan islemden cikinca sizi alacagiz diyorsunuz? Onlar kadar saygisiz olmadigim icin derhal Göztepe subesini terkettim. Iyi ki sadece bilgi almaya gittigimde bu yuzlerini gosterdiler de böyle saygisiz bir kurumla isleme baslamadim. Musterinin yuzune karsi surekli bir`tabi efendim, aynen efendim, ahhahhahha` yalanci gülümsemeler, arkasindan da terbiyesizce laflar. O sinirle ciktim gittim sadece...

Acaba Gülşen Hanımın adres ve tel bilgilerini paylasabilir misiniz? Acilen randevu almam gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…