İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Merhabalar ;
Deneyimimi paylaşmak istedim.Sarışın olduğum için Lazer epilesyonda bitmeyen yüz tüylerim ve diğer bölge kıllarım vardı.İğneli epilasyon ile kesin çözüm olacağını biliyordum.İğneli epilasyon yapan çok ama cildi yakıp iz bırakan da çok.Bu yüzden çok temkinli bir şekilde iğneli epilasyoncu aradım.Tavsiye üzerine 30 yıllık bir uzman buldum.Avrupa yakası Bahçelievler de Gülşen Hanım.Kendisi Nişantaşında yıllarca çalışmış ve Ataköy de de 20 yıl güzellik salonu çalıştırmış.Ben Beykoz da oturuyorum ama gittiğime değdi.Lazer den sonra azan yüz tüylerim kıl olmuştu.6-7 seans ta hepsinden kurtuldum.Sonra kaşlarıma da biraz girdik.Diğer bölgeler de şu an devam ediyor ve iyice azaldı.Böyle bir uzman bulduğum için çok mutluyum.Ayrıca şuan kendi evinde yapıyor,saat ücreti bölgeye göre değişse de 100-120 TL civarı.Hem hoş sohbet hem de işinin uzmanı bir kişi özellikle tavsiye ediyorum. Ev ortamında kahve sohbeti ile birlikte işlemler yapılıyor ve size zaman ayırıyor sohbeti çok çok tatlı.Elit müşterileri var o yüzden telefonu nu burda yazamıyorum.Özel den msj ile verebilirim.

merhaba, gülşen hanıma ulaşmaya çalışıyorum bana yardımcı olabilirmisin ? yüzümde ki tüylerden kurtulmam lazım artık

ihtiyaç olan her yeri uyusturuyor.bence git bir görüş en azından sorduğunuza doğru cevabı alırsınız,çünkü ancak yaşadığımı anlatabilirim.ama kusura bakma (güleyim mi ,kızayım mı şaşırdım,bi de evlendirme programı gözümün önüne geliyor) 5 saat olayına diyecek bişey bulamıyorum,sözün bittiği yer....
canım 2 saatte hadi 2saat 15 dk da ön üçgen tamamen bir tur geçilmiş oldu.Ama kadın işem yaparken neredeyse konuşmuyo bile.arada saati durdurup mola veriyoruz bi kahve içiyoruz hemen yine devam.işlem bittikten sonra oturup sohbet ediyoruz.
yaaaaaaa ama ben yolunmuş tavuk gibi hissediyorum kendimi ama benim için tecrübe oldu..

Tamamen doğru anlamışsın canım ama gülşen hanıma kesin dönüş yazıcam salı günü yine çağırdı gitmiycem toplam 5 saat gittim boşuna başkaları 3 saatte temizliyo sırf iğneyle uyuşturuyor diye cazip gelmişti ama orda çok vakit kaybediyorum 300 lira verdim daha üstü bitmedi.
Canım mesajlarını gördüm Ayten hanıma git her bölge 90 TL iğne de yapıyo uyuştuducu. Dediğin saat kadar çalışıyo memnun kaldım ben genştal de 90 TL Oray'ı dene derim. Hoşçakal

merhaba.... ben taksimde nur epilasyon gittim yıllar önce... halen aktif çalışıyor.. istanbulda epilasyondan bol ne var sadece düzgün çalışan yok. iyi teknik ile çalışan biri bulduğunuzda iğneli epilasyonu tavsiye ederim... ben yıllar önce yüz, bacak .kol,koltuk altı. göbek, genital çevresini yaptırdım... bir defada dahi alınan kıllar geri çıkmıyor.. yapan önemli tabi... lazer iyi gibide kalın kılı inceltiyor , ince kıllarıda çoğaltıyor. kıllar inceldikten sonra görmüyor yada ağda jilet gibi yöntemler ile arada bir neremde ne var acaba diye bakmak zorundasınız her zaman... iğneli meşakatli iş ancak yaşam boyu harika..bir de iki el tekniği önemli arkadaşlar hızlı çalışmaları açısından bilginiz olsun

Canım mesajlarını gördüm Ayten hanıma git her bölge 90 TL iğne de yapıyo uyuştuducu. Dediğin saat kadar çalışıyo memnun kaldım ben genştal de 90 TL Oray'ı dene derim. Hoşçakal
Ayten h
çalışırken bazen bakmıyo telefona.tekrar arayın bence :))
Gülşen hanımdan randevumu aldım derdimi anlattım kadın şok oldu perşembe günü gidicem inşallah.

Merhaba arkadaslar ben de yuz bolgesi icin igneli epilasyona yeni basladim. Anadolu yakasinda bir yere gidiyorum 3 seasn oldu altin igne ucu kullaniyor. Islemin yapildigi bazi yerlerde kahve tonunda noktaciklar oldu. Krem kullaniyorum. Doktorum da bir hafta izleyeli dedi. Sizce gecici bir durummudur? Tüylerim ince oldugu icin igneliden baska sansim da olmadigini soyledi...

C
Merhaba arkadaslar ben de yuz bolgesi icin igneli epilasyona yeni basladim. Anadolu yakasinda bir yere gidiyorum 3 seasn oldu altin igne ucu kullaniyor. Islemin yapildigi bazi yerlerde kahve tonunda noktaciklar oldu. Krem kullaniyorum. Doktorum da bir hafta izleyeli dedi. Sizce gecici bir durummudur? Tüylerim ince oldugu icin igneliden baska sansim da olmadigini soyledi...
canım onlar nokta diil bildiğim kadarıyla yara noktacıkları yani bende öyle oldu desem daha doğru olur zamanla atıyo kendini.

Kızlar bişey soracaktım iğneli epilasyon yapılan yerler acıyor yara kabuklarını attı ama acı hissi hala var normalmi sizce

capture-20160105-235701.png lkgffgk.png
Kızlar burda reklam amaçlı yazılara kanmayın forumda gülşen hanımın adını görünce araştırim bi dedim kimdir diye sadece iki üyede gördüm olumlu yorum birinin hesabının son etkinliği 13 Ekim hesap pasif ne tesadüfki kdr72 üyelik tarihi 15 ekim ve onunda bütün msjları diğer hesaptaki gibi gülşen hanımı yüceltmeye dayalı belki gülşen hanım çok iyi bir uzmandır ama sırf bu reklam amaçlı yazılardan dolayı gitmekten vazgeçtim sizde kanmayın

Eki Görüntüle 1736599 Eki Görüntüle 1736600
Kızlar burda reklam amaçlı yazılara kanmayın forumda gülşen hanımın adını görünce araştırim bi dedim kimdir diye sadece iki üyede gördüm olumlu yorum birinin hesabının son etkinliği 13 Ekim hesap pasif ne tesadüfki kdr72 üyelik tarihi 15 ekim ve onunda bütün msjları diğer hesaptaki gibi gülşen hanımı yüceltmeye dayalı belki gülşen hanım çok iyi bir uzmandır ama sırf bu reklam amaçlı yazılardan dolayı gitmekten vazgeçtim sizde kanmayın
Canım ben bilmiyorum ama buradaki yorumlara bakıp gittim gülsen hanıma açıkçası ben memnunum sadece biraz acıyor buradakiler fakemi orasını bilemem ama burada söylenildiği gibi gerçekten temiz işini bilen biri

Canım ben bilmiyorum ama buradaki yorumlara bakıp gittim gülsen hanıma açıkçası ben memnunum sadece biraz acıyor buradakiler fakemi orasını bilemem ama burada söylenildiği gibi gerçekten temiz işini bilen biri
Canım dediğim gibi belki çok iyi bir uzmandır ama bu tarz üyeliklerden sonra gideceğin varsada tereddüte düşüyorsun sonuçta herkes parasına bakar olmuş

X