İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Mesajların hepsini okuyamadım. Anadolu yakası Tuzla, Pendik, Kartal taraflarında iyi yerler var mı acaba? VE dakikası ne kadar? :KK51:

Nerde yaptırıyor sunuz ve nasil gidiyor Bakırköy banada yakin gtmek isterim
Merhabalar ;
Deneyimimi paylaşmak istedim.Sarışın olduğum için Lazer epilesyonda bitmeyen yüz tüylerim ve diğer bölge kıllarım vardı.İğneli epilasyon ile kesin çözüm olacağını biliyordum.İğneli epilasyon yapan çok ama cildi yakıp iz bırakan da çok.Bu yüzden çok temkinli bir şekilde iğneli epilasyoncu aradım.Tavsiye üzerine 30 yıllık bir uzman buldum.Avrupa yakası Bahçelievler de Gülşen Hanım.Kendisi Nişantaşında yıllarca çalışmış ve Ataköy de de 20 yıl güzellik salonu çalıştırmış.Ben Beykoz da oturuyorum ama gittiğime değdi.Lazer den sonra azan yüz tüylerim kıl olmuştu.6-7 seans ta hepsinden kurtuldum.Sonra kaşlarıma da biraz girdik.Diğer bölgeler de şu an devam ediyor ve iyice azaldı.Böyle bir uzman bulduğum için çok mutluyum.Ayrıca şuan kendi evinde yapıyor,saat ücreti bölgeye göre değişse de 100-120 TL civarı.Hem hoş sohbet hem de işinin uzmanı bir kişi özellikle tavsiye ediyorum. Ev ortamında kahve sohbeti ile birlikte işlemler yapılıyor ve size zaman ayırıyor sohbeti çok çok tatlı.Elit müşterileri var o yüzden telefonu nu burda yazamıyorum.Özel den msj ile verebilirim.

beşiktaş, mecidiyeköy, etiler civarlarında güvenilir iğneli epilasyon tavsiye edebilir misiniz? yüzüm için düşünüyorum. yıllarca lazer bir işe yaramadı.

Ben eylülden beri yüzüme yaptırıyorum ve çook çoook memnunum. resmen dünya varmış!:KK36:
kendime güvenim geldi... uzun araştırmalarımla,buradan da okuduğum olumlu yorumlar üzerine Zeynep hanıma gidiyorum... kıllarım çok fazlaydı,şu an tek tük çıkıyor , çok mutluyum:KK71:

yalnız buradaki yorumlar gitmeden önce gözümü korkutmuştu. kabuklanma ve acı hakkında abartılı yorumlar mevcut.
ben de hiç kabuklanma yok ve acı dayanılabilir bir acı,eğer kesin çözüm arıyorsanız tereddütsüz gidin derim!

istanbul'da genital bölgenin alt kısmına iğneli yapan,iyi bir uzman tavsiye eder misiniz?
merhabalar zeynep hanımın numarasını özelden verir misiniz teşekkürler

Merhabalar :) ben de gizem hanima gidiyorum yuzume igneli epilasyon yaptiriyorum 14 sene agda yaptim yuzumu mahvettim , cene alti sakaldan beterdi , insan icine cikamiyordum ,lazere de gittim hicbir degisiklik olmadi , gizem hanima dua ediyorum ve benim gibi sorunu olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.suan sadece ince tuyler kaldi yuzumde , adres tel bilgisi vermem dogru olur mu buradan biomiyorum ama ARENAPARK AVM nin karsisinda Haymana Is Merkezi icerisinde .
merhabalar özelden numarasını verir misiniz şimdiden teşekkürler

Bitti canım en son bir sene önce gitmiştim sanırım şu an tekrar gideceğim ama yüzümde çıkan cok az bi tüy var 5 6 tane normalde rahatsız etmiyor ama bitmişken tam bitsin hep üşendiğimden filan erteledim. Bir de asıl bu göbek gögüs etrafında var onlara başlamak icin gideceğim gayet memnunum. Çok fazlaydı tüy bende uzun süre de geçti temiz yüzüm. Benim tavsiyemle giden arkadaşım asıl çok faydasını gördü o daha geniş bölgeler yaptırdı. Kolları çok az çıktı el üstü temizlendi sayılır. Yüz bitti onda koltukaltı sanırım yaptırmıştı bitti.
merhabalar zeynep hanımın numarasını yazar mısınız acaba? teşekkürler

elit polikliniğinden randevu aldım şimdi .. sizin yönlendirmenizle . çok fazla araştıramıyorum işim gereği, ücretleride uygun gibi şimdiye kadar okuduklarımın dışında iğne gümüş 10 tl dakika sı da 1 lira olduğu söylendi cumartesi günü gidicem . umarım bi aksilik çıkmaz ve memnun olurum , sizlerede tavsiye edebilirim ...

memnun kaldınız mı?

merhaba kızlar, forumu görünce bende yazayım dedim. ben 4 yıl önce lazer epilasyon yaptırdım ama tüylerim ince olduğu için mi bilmem hiçbir işe yaramadı üstelik bacağımın üst tarafını çoğalttı. Bende iğneli yaptırmaya karar verdim. yaptırdım ve kurtuldum. gerçekten iğneli işe yarıyor. lazerle boşuna zaman kaybetmişim. şimdi yüzüme yaptırmayı düşünüyorum. iyi bir yere giderseniz güzel sonuçlar alırsınız. dakika işi olduğu için biraz pahalı ama yinede değer diye düşünüyorum
nereye gitmiştiniz?

Merhabalar ;
Deneyimimi paylaşmak istedim.Sarışın olduğum için Lazer epilesyonda bitmeyen yüz tüylerim ve diğer bölge kıllarım vardı.İğneli epilasyon ile kesin çözüm olacağını biliyordum.İğneli epilasyon yapan çok ama cildi yakıp iz bırakan da çok.Bu yüzden çok temkinli bir şekilde iğneli epilasyoncu aradım.Tavsiye üzerine 30 yıllık bir uzman buldum.Avrupa yakası Bahçelievler de Gülşen Hanım.Kendisi Nişantaşında yıllarca çalışmış ve Ataköy de de 20 yıl güzellik salonu çalıştırmış.Ben Beykoz da oturuyorum ama gittiğime değdi.Lazer den sonra azan yüz tüylerim kıl olmuştu.6-7 seans ta hepsinden kurtuldum.Sonra kaşlarıma da biraz girdik.Diğer bölgeler de şu an devam ediyor ve iyice azaldı.Böyle bir uzman bulduğum için çok mutluyum.Ayrıca şuan kendi evinde yapıyor,saat ücreti bölgeye göre değişse de 100-120 TL civarı.Hem hoş sohbet hem de işinin uzmanı bir kişi özellikle tavsiye ediyorum. Ev ortamında kahve sohbeti ile birlikte işlemler yapılıyor ve size zaman ayırıyor sohbeti çok çok tatlı.Elit müşterileri var o yüzden telefonu nu burda yazamıyorum.Özel den msj ile verebilirim.
Merhaba, yuz tuylerinden ben de muzdaribim malesef.igneli epilasyona da basladim ancak memnun kalmadim.Dediginiz yere toplamda6 7 kere mi gittiniz? Ben kartalda oturuyorum.Eger bu kadar kisa surede bitirebiliyorsa yola deger tabiki pazar gunleri de calisiyorsa.Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.iletisim bilgilerini de sizden alabilir miyim.tesekkur ederim

Merhabalar, ben kartalda oturuyorum.Pendik kartal maltepe civari bildiginz iyi bir igneli epilasyon yapan yer var mi ? Yuzume yaptiracagim
Kadikoy tarafinda minibus yolu uzerinde de olabilir.Calisan bir bayanim ve malesef bir tek pazar gunu gidebilirim.Sirf bu yuzden gül hanima igneliyi birakmak zorunda kaldim.Tavsiye edebileceginiz baska yer olursa cok sevinirim.

Merhaba, yuz tuylerinden ben de muzdaribim malesef.igneli epilasyona da basladim ancak memnun kalmadim.Dediginiz yere toplamda6 7 kere mi gittiniz? Ben kartalda oturuyorum.Eger bu kadar kisa surede bitirebiliyorsa yola deger tabiki pazar gunleri de calisiyorsa.Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.iletisim bilgilerini de sizden alabilir miyim.tesekkur ederim
Tabii ki
0212
050

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben kartalda oturuyorum.Pendik kartal maltepe civari bildiginz iyi bir igneli epilasyon yapan yer var mi ? Yuzume yaptiracagim
Kadikoy tarafinda minibus yolu uzerinde de olabilir.Calisan bir bayanim ve malesef bir tek pazar gunu gidebilirim.Sirf bu yuzden gül hanima igneliyi birakmak zorunda kaldim.Tavsiye edebileceginiz baska yer olursa cok sevinirim.
Evet benim 6-7 seansta bitti. Ama sarışınım ve aşırı kıl yoktu. Ben de rica ettiğimde pazar günü için hayır dememişti. Ama sizin kıl durumuna göre değişir seans sayısı bu bildik birşey zaten. Ya benim bitti iz de yok. Her hafta da gitmek gerekmiyor. Ben hem de Beykoz'dan gidip geliyorum halen. Sizin gidiş çok daha kolay sadece metrobüsle Ataköy durağında iniyorsunuz. Pazar gezmesi olur :))

Bi de seans sayısı başka yerlere göre daha az sürer bu kesin. Öyle bir uzman ki ne iz oldu ne de kabuk tuttu. Olmaz böyle bişey ya ben kabuk tutmadı diyen birkişi bile duymadım çevremden. Yoksa ben de o kadar yolu hiç çekmem yani

X