İstanbul'da Fal - Falcılar

Valla ben İst.e gittiğimde kesin olarak Tarık'a bir şans daha vermeye karar verdim...

Bu akşam iş çıkışı bende gidiyorum bu durumda.Randevu almalı mıyım sizce?Ya da deneyimlerinizi dayanarak :) çok bekler miyim

Bu akşam iş çıkışı bende gidiyorum bu durumda.Randevu almalı mıyım sizce?Ya da deneyimlerinizi dayanarak :) çok bekler miyim

Arkadaşlardan bazıları almışlar. 10 kişi bekleyeceklerine 5 kişi beklemişler. Ya da mesela Tryamour gibi de yapabilirsin. O da gidip parayı ödemiş, adını yazdırmış. Sıradaki kişi sayısına göre 1 saat sonrasına adını yazmışlar. Çıkmış, 1 saat sonra geri gitmiş ve hemen ona bakılmış... boshayallersmile

Git canım git.Herkes randevu al diyor önceden bencede sen bir kafeyi arada öle git.Bende yarın akşam iş çıkışında gidicemm çok heyecanlıyım bu Tarık konusunda :bbo:
Sende geldikten sonra hemen yorumlarını yap oldumu :dance:

yorumlarını yaz ama hemen bakalım ne diyecek,benim durumum öyle herkesin ki gibi değildi ama herşeyi bir bir ne yaşadıysam anlattı inşallah gelecek de çıkar...

Perşembe günü ortaköye gidiyoruz 6 kız falan bir kafede bir falcı amca ile buluşacağız.Bakalım yaklaşık 10 gün sürdü kendisine ulaşmamız.Telefonları açmıyor,kafede çalışmıyor,evlere gitmiyor.Prensdip sahibi yani:)
bir arkadaşımız baktırmış çokkk memnun kalmış.20 tl alıyormuş.Perşembe gidince size görüşlerimi iletirim.Bende telefonu yok ama gittiğimde memnun kalırsam isteyeceğim.
Bir de bir ananemiz var.Onun bir tanıdığı bakıyormuş.(çok ucuza)
haftaya da onu çağıracağız eve .Fal komisyonu kurduk bakalım hayırlısı

yorumlarını yaz ama hemen bakalım ne diyecek,benim durumum öyle herkesin ki gibi değildi ama herşeyi bir bir ne yaşadıysam anlattı inşallah gelecek de çıkar...

delimisiiiin:) hemen her şeyi not alıcam.Bir arkadaşım var.onunla ayda ne kadar para veriyorz bu fal işine bilmiyorum.Şimdi ikimiz için randevu alıyor.Açıkçası pek ümütli değilim ama umut fakirin ekmeği:)delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

dubisko o Ortaköy'dekini ben de merak ettim çok... Hemen gelir gelmez KK'ya girip bizi aydınlat canım kaydirigubbakcemile3 :enbuyukkk:

dubisko o Ortaköy'dekini ben de merak ettim çok... Hemen gelir gelmez KK'ya girip bizi aydınlat canım kaydirigubbakcemile3 :enbuyukkk:

Sen bursadasın canım sanırım.
Orada da var bi falcım.Telden bakıyo bana.Eskiden her şeyi bilirdi.Şimdi hep para para diye sapıttı:)
50 tl ye bakıyo adı yasemin altıparmak da oturuyo .

Sen bursadasın canım sanırım.
Orada da var bi falcım.Telden bakıyo bana.Eskiden her şeyi bilirdi.Şimdi hep para para diye sapıttı:)
50 tl ye bakıyo adı yasemin altıparmak da oturuyo .

Evet hayatım Bursa'dayım.. Tam olarak nerede bana bilgi verebilir misin? Denemek isterim? boshayallersmile

deneyin bakalım bize de söyleyin nasıl bakıyor

tarık için ben kötü bir özellik demedim tabiki iyi birşey ama söylediklerinin benim için inandırıcılığı yok
levent de söylüyor 1 yıldır başkaları da ama olan biten birşey yok hatta o kadar ki artık olmasını da istemiyorum
ama şu an için birisi demiş kötünün iyisi tarık geleceği çıkıyor diyemem
ama geçmiş ve bugünde en azından yok canım dediğin birşey yok
bu arada nostradamus arzu evet gerçekrten başarılıymış gelecek konusunda da ama arık caddede de değil ve kimse yerini söylemiyor

Arkadaşın için sevgilisinden ayrılıp yeni biriyle beraber olacak demiş ve olmuş.
Kafam karışıyor. Bu da gelecek işte. :bbo:

Alevko
Ne kadar karamsarsın.
Buradaki tüm falcılara illaki bir olumsuzluk belirttin.
Sen galiba bombayı sona saklıyorsun.

Buraya yazmıyorsuuuuun :)))))sositososito

alevko sana dikkat edıyorumda kım burda bı falcının ustunde dursa hemen sazan gıbı atlayıp yok senın ılgın var yok sen falcısın gıbı suçlamalara gırıosun nedır sendekı bu atlama hewesı anlamadım....kımı ovicemı kımı begenmedıgımı solıcemı sana sormucam ve bu formdakı kımsede sana sormıcak... benım tawsıe etıgım kısı begenmedıysen bunu solersin tabıkıde yorum yaparsın ama sen benım şahsıma konuşma.....kımse bu formun muhtarı diil değilmiii??herkes ıstedıgını yazar..burdan yönetıcılere seslenıorum ıncelesınler ben nezamn yorum yapsam bukişi bana hemen saldırıoo ..lütfen dikkate alınsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…