İstanbul'da Fal - Falcılar

Tarık 2 ihtimalden olma olasılığı daha fazla olana doğru yöneliyor. olumsuz sonuç. çünkü falcıya gidip şifa arayan biri muhakkak terkedilmiştir ve böyle ilişkilerde nasıl sonuçlanacağını biliyor aşağı yukarı.

Rita da kötüyse eğer benim maltepedeki Fatoş'u bulmam şart olur... O gerçekten iyiydi yaaa... Ama nasıl bulucam bilmiorummmm.... :'(

:roflol:

Olumsuz sonuç derken Tarık'ın dedikleri sana çıkmadı mı? Bunu mu kastediyorsun?
Sana da mı beklediğin kişi için geri gelecek dedi? bilmiyorumkismile

hayır ben öyle düşünmüyorum ben gittiğimde erkek arkadasımla küs, başkasıyla birlikte oldugunu düşündüğüm hatta bu onu söylediği halde tarık söylüyorsa da seni kıskandırmak için söylüyor senden vazgeçmez ve yakında barışcaksınız demişti biz barıştık ve ben o kişinin arkadasımın hayatında cidden var olmadıgını öğrendim ama yine de tarıkın dediklerinin olacağına inanıyor muyum hayırsositososito
bunun yanımda beraber gittiğim arkadasımın normal sayılacak bir ilişkisi varken ona da sen bununla evlenmeyeceksin bu sonbahar başka biriyle tanışcaksın dedi arkadaşım o kişiden ayrıldı ve eylül ayında başkasıyla tanıştı
aynısını armağan da 1 yıl öncesinde söylemişti arkadasıma o o zaman da çok üzülmüştü ama çıktı o yüzden ben geçen gidişimde armağanı aradım sanırım verdiği tarihler tam tutmasada dedikleri çıkıyor olabilir

Offfff Tarık'a gidioruz bu durumda bi denemek lazım... Taksimdeki semboldeydi sanırım bir de ne kadara bakıyor acaba???

Geçenlerde Biriz'e gitmiştim, şu anı epey iyi biliyor kadın o söyleyim. Dedikleri çıkan oluş muydu?

bence biriz şu anı da çok iyi bilmiyor bana mesleğim konusunda saçmaladı iş hayatım konusunda saçmaladı ilişkim konusunda bir grup olur bir grup olmaz derken o böyle sürüp gider dedi,kişilik analizi konusunda da tarık veya levent kadar başarılı değildi şu an kimin dediği çıktı ben de bilmiyorum ama biriz tarihleri not et dedi diye ajandama hepsini kaydettim hepsinde telefonum çaldı ama hiçbiri olmamıştı

Bu da mı herkese sevgilin geri dönecek mi diyor acaba diye düşünmüştüm de ondan sordum. İyi bari. =) kaydirigubbakcemile2

ama sanırım tarık herkese sevgilin gelecek diyor
bana da 3 yıl önceki sevgilin de gelecek sana dedi 3 yıl önceki sevgilim de zerre kadar umurumda değil yani
bunun yanında arkadaşıma da 3 yıl önceki sevgilin gelecek sana dedi ama arkadasım 3 yıl önce evliydi ve kocasına aşıktı ben de arka masadan kıs kıs güldümşakkıdı

Oooo fiyatı da iyiymiş tadından yenmez iyi bakıyorsa eğer... =))) Ama bende şansızlık vardır gittiğim gün Tarık olmaz başkası olur... Tryamour sen beğenmiştin dimi Tarık'ın baktığını?

benim bugüne kadar istanbulda gittiğim geçmiş ve bugünde en başarılı falcı tarık ben sadece onu söyleyebilirim gelecekte yorumsuzum

Oooo fiyatı da iyiymiş tadından yenmez iyi bakıyorsa eğer... =))) Ama bende şansızlık vardır gittiğim gün Tarık olmaz başkası olur... Tryamour sen beğenmiştin dimi Tarık'ın baktığını?

Yazmıştım daha önce de canım. Çok iyi falcılarımla aynı şeyleri söyledi Tarık da.
Şimdiki durumu, karakter analizlerini süper bildi. Gelecekte olacak olay için zaman verdi, beklicem. Olursa yazarım buraya. Bence gidilmeli.Ben gittiğimde önümde 8 kişi vardı. kafamçokkarıştı Parayı ödeyip adımı yazdırdım daha fazla kişi doluşmasın diye. 1 saat sonra tekrar gittim. Yani bence gittiğinde çok kişi varsa parayı ödeyip adını yazdır daha iyi olur. Yoksa daha çok beklersin.

amma sistemli çalışıyorsun alevko, alarmlar kayıt cihazlarıkaydirigubbakcemile3

Levent kadar kesinlikle olamaz, Levent bitane benim için he bir de Bahar analizleri süper tabiiolumunekankayizsmile

valla Biriz bana tarıkla aynı şeyleri söyledi salladı diyebileceğim bir şey olmadı. herkesin herkesle tutmuyor elektriği bu kesin. al mazlum'un bir bir çıktı dedikleri ama 2 arkadaşıma söyledikleri çıkmadı.kafamçokkarıştı

ptesi günleri izinli tarık. gitmeden ara yine de.

Arkadaşının evli olması önemli değil ki... Evli olsa da olmasa da eski sevgilisinden haber alabilir. kafamçokkarıştı

ya o kadar emin konuştu ki kadın kendinden not et falan diye bende edeyim tamam dedim bir de dilek yapmıştı aynısını bir ayda 10 tane gün sayıp bu tarihleri iyi not et dedi onun da çok gazına gelmiştim ama ııh ııh ondan da birşey çıkmadı

ptesi günleri izinli tarık. gitmeden ara yine de.

Canım oranın telefonu yok bende, sende varsa özelden atar mısın? Çarşamba günü dersim yok o gün gitmeyi düşünüyorum ben gerçi... Ayyy inşallah frekansımız tutar da iyi bakar bana da... bilmiyorumkismile

arat nette taksim symbol cafe diye, feysbukda da var sayfası ordan da alabilirsin şekercim.

ben de topraka baktıracam bir gün,bir de tekrardan deneyimli bir fal dinleyicisi olarak armağana baktırabilirim
anadolu yakasında şöyle tam not vereceğim biri kalmadı sanırım

bana gelmeyecek dedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…